Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Szigetszentmárton

V meste Szigetszentmárton (Maďarsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Szigetszentmárton

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Szigetszentmárton

KisDuna Garden Vendégház

9,6

KisDuna Garden Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) KisDuna Garden Vendégház. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, KisDuna Garden Vendégház is situated in Szigetszentmárton. Ubytovanie KisDuna Garden Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 239 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Castrum Vendégház

9,3

Castrum Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Castrum Vendégház. Located in Szigetszentmárton, Castrum Vendégház features a bar, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Castrum Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mártoni Csárda és Fogadó

9,2

Mártoni Csárda és Fogadó

Ubytovanie (Hotel) Mártoni Csárda és Fogadó. Facing the beachfront in Szigetszentmárton, Mártoni Csárda és Fogadó features a restaurant and a garden. Ubytovanie Mártoni Csárda és Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Opera-sziget Holiday Home

8,6

Opera-sziget Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Opera-sziget Holiday Home. Opera-sziget Holiday Home is a detached holiday home with a barbecue, set in Szigetszentmárton. Ubytovanie Opera-sziget Holiday Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Small house on the riverside

Small house on the riverside

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Small house on the riverside. Small house on the riverside is set in Szigetszentmárton and offers a garden, a private beach area and water sports facilities. Ubytovanie Small house on the riverside sa nachádza v meste Szigetszentmárton (Maďarsko - Pest).

Ubytovanie v meste Szigetszentmárton

Mesto Szigetszentmárton sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Szigetszentmárton.