Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Szigetszentmárton

V meste Szigetszentmárton (Maďarsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Szigetszentmárton

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Szigetszentmárton

KisDuna Garden Vendégház

9,6

KisDuna Garden Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) KisDuna Garden Vendégház. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, KisDuna Garden Vendégház is situated in Szigetszentmárton. Ubytovanie KisDuna Garden Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 239 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Castrum Vendégház

9,3

Castrum Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Castrum Vendégház. Located in Szigetszentmárton, Castrum Vendégház features a bar, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Castrum Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mártoni Csárda és Fogadó

9,2

Mártoni Csárda és Fogadó

Ubytovanie (Hotel) Mártoni Csárda és Fogadó. Facing the beachfront in Szigetszentmárton, Mártoni Csárda és Fogadó features a restaurant and a garden. Ubytovanie Mártoni Csárda és Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Opera-sziget Holiday Home

8,6

Opera-sziget Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Opera-sziget Holiday Home. Opera-sziget Holiday Home is a detached holiday home with a barbecue, set in Szigetszentmárton. Ubytovanie Opera-sziget Holiday Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Szigetszentmárton

Mesto Szigetszentmárton sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Szigetszentmárton.