Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Szigetvár

V meste Szigetvár (Maďarsko) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Szigetvár

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Szigetvár

Leven-dűlő Vendégház

9,8

Leven-dűlő Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Leven-dűlő Vendégház. Leven-dűlő Vendégház in Szigetvár features a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Leven-dűlő Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belvárosi apartman

9,8

Belvárosi apartman

Ubytovanie (Apartmány) Belvárosi apartman. Set in Szigetvár in the Baranya region, Belvárosi apartman offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Belvárosi apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chloe Apartman

9,7

Chloe Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Chloe Apartman. Featuring a garden, Chloe Apartman offers accommodation in Szigetvár with free WiFi and garden views. Ubytovanie Chloe Apartman sa nachádza v meste Szigetvár (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petra Apartman

9,7

Petra Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Petra Apartman. Located in Szigetvár, Petra Apartman provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property has city views. Ubytovanie Petra Apartman sa nachádza v meste Szigetvár (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Martin Apartman

9,7

Martin Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Martin Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Martin Apartman is situated in Szigetvár. Ubytovanie Martin Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kis apartman

9,5

Kis apartman

Ubytovanie (Apartmány) Kis apartman. Located in Szigetvár in the Baranya region, Kis apartman provides accommodation with free WiFi and free private parking, as well as access to a sauna. Ubytovanie Kis apartman sa nachádza v meste Szigetvár (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Éva Apartman

9

Éva Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Éva Apartman. Éva Apartman is a self-catering accommodation located in Szigetvár, 2 km from the thermal bath and the Zrínyi Castle. Free Wi-Fi access is available. Ubytovanie Éva Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lenzl's Panzió

8

Lenzl's Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Lenzl's Panzió. Situated in Szigetvár, Lenzl's Panzió features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, free bikes and a bar. Ubytovanie Lenzl's Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gyöngyvendégház

7,8

Gyöngyvendégház

Ubytovanie (Apartmány) Gyöngyvendégház. Gyöngyvendégház is a self-catering accommodation in Szigetvár in Baranya County, a 10-minute walk from the Thermal Bath of Szigetvár and from Zrínyi... Ubytovanie Gyöngyvendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Oroszlán Szigetvár

7,6

Hotel Oroszlán Szigetvár

Ubytovanie (Hotel) Hotel Oroszlán Szigetvár. Hotel Oroszlán Szigetvár is a 2-star property situated in Szigetvár. Ubytovanie Hotel Oroszlán Szigetvár sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kumilla

7,5

Hotel Kumilla

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kumilla. Hotel Kumilla is just 200 metres from the city centre. Ubytovanie Hotel Kumilla sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vineyard Kapolna

Vineyard Kapolna

Ubytovanie (Privát) Vineyard Kapolna. Situated in Szigetvár in the Baranya region, Vineyard Kapolna features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Vineyard Kapolna sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vár5 Apartman

Vár5 Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Vár5 Apartman. Situated in Szigetvár in the Baranya region, Vár 5 Apartman has a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytovanie Vár5 Apartman sa nachádza v meste Szigetvár (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stúdió apartman

Stúdió apartman

Ubytovanie (Apartmán) Stúdió apartman. Set in Szigetvár in the Baranya region, Stúdió apartman has a garden. Ubytovanie Stúdió apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anita Vendégház Szigetvár

Anita Vendégház Szigetvár

Ubytovanie (Apartmán) Anita Vendégház Szigetvár. Set in Szigetvár, Anita Vendégház Szigetvár offers self-catering accommodation with free WiFi. Guests benefit from terrace. Ubytovanie Anita Vendégház Szigetvár sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Szigetvár

Mesto Szigetvár sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Szigetvár.