Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Szilvásvárad

V meste Szilvásvárad (Maďarsko) máme celkom 51 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Szilvásvárad

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Szilvásvárad

Morzsi Apartman

9,9

Morzsi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Morzsi Apartman. Situated in Szilvásvárad, 39 km from Demjén, Morzsi Apartman features a garden and free WiFi. Ubytovanie Morzsi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bóbita Apartmanház

9,8

Bóbita Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Bóbita Apartmanház. Situated in Szilvásvárad, Bóbita Apartmanház has well-equipped accommodation featuring free WiFi. Ubytovanie Bóbita Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Viki Vendégház

9,8

Viki Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Viki Vendégház. Viki Vendégház is modern guest house located in Szilvásvárad, at the edge of the Bükki National Park. Free WiFi access is available in each room. Ubytovanie Viki Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gabriella Vendégház

9,7

Gabriella Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Gabriella Vendégház. Set in Szilvásvárad, Gabriella Vendégház offers a garden. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytovanie Gabriella Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tip-Top Lak Vendégház

9,6

Tip-Top Lak Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tip-Top Lak Vendégház. Tip-Top Lak Vendégház is quietly located in a residential area of Szilvásvárad. Ubytovanie Tip-Top Lak Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Páratlan Apartmanház

9,5

Páratlan Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Páratlan Apartmanház. Located 100 metres from the entrance of the Szalajka-valley in the centre of Szilvásvárad, Páratlan Apartmanház is 2-storey wooden building offering... Ubytovanie Páratlan Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zergeboglár Vendégház

9,5

Zergeboglár Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zergeboglár Vendégház. Set in Szilvásvárad in the Heves region, Zergeboglár Vendégház has a terrace and mountain views. Ubytovanie Zergeboglár Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Shubu Zen Vendégház

9,5

Shubu Zen Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Shubu Zen Vendégház. Shubu Zen Vendégház in Szilvásvárad provides accommodation with a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Shubu Zen Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxus Tanya

9,5

Luxus Tanya

Ubytovanie (Vily) Luxus Tanya. Set in Szilvásvárad, 40 km from Demjén, Luxus Tanya offers free bikes and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytovanie Luxus Tanya sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest house Magyar Route 66

9,4

Guest house Magyar Route 66

Ubytovanie (Penzión) Guest house Magyar Route 66. Penzión Magyar Route 66 sa nachádza v meste Szilvásvárad a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením, sezónny vonkajší bazén a záhradu s grilom. Ubytovanie Guest house Magyar Route 66 sa nachádza v meste Szilvásvárad (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napfény Vendégház és Apartman

9,4

Napfény Vendégház és Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Napfény Vendégház és Apartman. Napfény Vendégház és Apartman is located in Szilvásvárad at the beginning of the Szalajka-völgy valley in the Bükk Mountains and offers you fully equipped... Ubytovanie Napfény Vendégház és Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napsugár Vendégház Szilvásvárad

9,4

Napsugár Vendégház Szilvásvárad

Ubytovanie (Apartmány) Napsugár Vendégház Szilvásvárad. Featuring a garden with outdoor dining area, Napsugár Vendégház Szilvásvárad is a self-catering accommodation located in Szilvásvárad. Ubytovanie Napsugár Vendégház Szilvásvárad sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sylvas vendégház

9,3

Sylvas vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sylvas vendégház. Featuring free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, shared lounge and garden, Sylvas vendégház is situated in Szilvásvárad. Ubytovanie Sylvas vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aranyszarvas Vendégház

9,3

Aranyszarvas Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Aranyszarvas Vendégház. Set on the border of Bükk National Park, Aranyszarvas Vendégház has rooms with free Wi-Fi and satellite TV, as well as common kitchen facilities and free... Ubytovanie Aranyszarvas Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kövirózsa Vendégház

9,2

Kövirózsa Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kövirózsa Vendégház. Featuring free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, shared lounge and garden, Kövirózsa Vendégház is situated in Szilvásvárad. Ubytovanie Kövirózsa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Táltos Vendégház

9,2

Táltos Vendégház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Táltos Vendégház. Táltos Vendégház is located in the centre of Szilvávárad, only 50 metres from the entrance to the Szalajka Valley. Ubytovanie Táltos Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tulipan Haz

9,1

Tulipan Haz

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tulipan Haz. Set in Szilvásvárad in the Heves region, Tulipan Haz features a terrace and garden views. Ubytovanie Tulipan Haz sa nachádza v meste Szilvásvárad (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szalajka Fogadó és Étterem

9,1

Szalajka Fogadó és Étterem

Ubytovanie (Hotel) Szalajka Fogadó és Étterem. Featuring a bar, Szalajka Fogadó és Étterem is set in Szilvásvárad and also provides a garden and a terrace. Ubytovanie Szalajka Fogadó és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szalajka Liget Hotel és Apartmanházak

9

Szalajka Liget Hotel és Apartmanházak

Ubytovanie (Hotel) Szalajka Liget Hotel és Apartmanházak. Tento veľký rezort obkolesený lesmi vám ponúka wellness centrum s fínskou saunou a bazénom, squashový kurt a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Szalajka Liget Hotel és Apartmanházak sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szilvásvárad Camping & Apartman

9

Szilvásvárad Camping & Apartman

Ubytovanie (Kemping) Szilvásvárad Camping & Apartman. Offering a garden with free barbecue facilities, as well as free WiFi access, Szilvásvárad Camping & Apartman is located in Szilvásvárad. Ubytovanie Szilvásvárad Camping & Apartman sa nachádza v meste Szilvásvárad (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ágnes Pihenőház

9

Ágnes Pihenőház

Ubytovanie (Penzión) Ágnes Pihenőház. Situated in Szilvásvárad, Ágnes Pihenőház has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ágnes Pihenőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Akácvirág Vendégház és Apartman

9

Akácvirág Vendégház és Apartman

Ubytovanie (Penzión) Akácvirág Vendégház és Apartman. The Akácvirág Vendégház guest house is set only 500 metres from the ski slopes in Szilvasvarad, and provides free Wi-Fi and free private parking on site. Ubytovanie Akácvirág Vendégház és Apartman sa nachádza v meste Szilvásvárad (Maďarsko - Heves).

Hegyi Panzió

8,9

Hegyi Panzió

Ubytovanie (Penzión) Hegyi Panzió. Penzión Hegyi sa nachádza v pokojnej oblasti pri vchode do údolia Szalajka. Ubytovanie Hegyi Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

La Contessa Castle Hotel

8,9

La Contessa Castle Hotel

Ubytovanie (Hotel) La Contessa Castle Hotel. Novobarokový hotel La Contessa Castle sa nachádza v 7-akrovej botanickej záhrady v meste Szilvásvárad, na úpätí pohoria Bükk, asi 25 km severne od Egeru a... Ubytovanie La Contessa Castle Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Szilva Vendégház

8,9

Villa Szilva Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Villa Szilva Vendégház. Villa Szilva Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace in Szilvásvárad. Ubytovanie Villa Szilva Vendégház sa nachádza v meste Szilvásvárad (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Natura Panzió Szilvásvárad

8,7

Natura Panzió Szilvásvárad

Ubytovanie (Penzión) Natura Panzió Szilvásvárad. Located in Szilvásvárad, Natura Panzió Szilvásvárad was renovated in 2020 and it offers free WiFi and a garden. Free parking spaces are available on site. Ubytovanie Natura Panzió Szilvásvárad sa nachádza v meste Szilvásvárad (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oázis Vendégház

8,6

Oázis Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Oázis Vendégház. Enjoying a quiet location in just a 20-minute walk from the Szalajka Cave, Oázis Vendégház is a guest house set 3 km from ski slopes. Ubytovanie Oázis Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Czakó Vendégház és Nyaralóudvar

8,5

Czakó Vendégház és Nyaralóudvar

Ubytovanie (Penzión) Czakó Vendégház és Nyaralóudvar. In the town of Szilvásvárad, Czakó Vendégház és Nyaralóudvar is a 10-minute walk from the entrance to Szalajka Valley in Bükk National Park; it offers a... Ubytovanie Czakó Vendégház és Nyaralóudvar sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Harmónia Wellness Villa

8,4

Harmónia Wellness Villa

Ubytovanie (Penzión) Harmónia Wellness Villa. Vila Harmónia Wellness sa nachádza na okraji národného parku Bükk v obci Szilvásvárad. Ubytovanie Harmónia Wellness Villa sa nachádza v meste Szilvásvárad (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Park Panzió

8,3

Villa Park Panzió

Ubytovanie (Penzión) Villa Park Panzió. Penzión Villa Park vám ponúka záhradu s vonkajším bazénom a slnečnú terasu, kde sa každý deň môžete naraňajkovať. Ubytovanie Villa Park Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lipicai Hotel és Étterem

8

Lipicai Hotel és Étterem

Ubytovanie (Hotel) Lipicai Hotel és Étterem. Hotel Lipicai és Étterem sa nachádza v centre mesta Szilvásvárad v Národnom parku Bükk. Ubytovanie Lipicai Hotel és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kék Panzió

7,8

Kék Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kék Panzió. Located in Szilvásvárad, 40 km from Demjén, Kék Panzió provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Kék Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bükk Panzió

7,8

Bükk Panzió

Ubytovanie (Penzión) Bükk Panzió. Penzión Bükk obklopený veľkým nádvorím sa nachádza v centre mesta Szilvásvárad, neďaleko vchodu do Národného parku Bükk. Ubytovanie Bükk Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vadmacska Apartmann

Vadmacska Apartmann

Ubytovanie (Apartmán) Vadmacska Apartmann. Located in Szilvásvárad in the Heves region, Vadmacska Apartmann has a patio and garden views. The property features river views and is 40 km from Demjén. Ubytovanie Vadmacska Apartmann sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hócza Vendégház

Hócza Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Hócza Vendégház. Set within 1,500 metres from the Szilvásvárad ski slopes, Hócza Vendégház offers free WiFi, free private parking and billiards, darts and table tennis... Ubytovanie Hócza Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Liget Nyaralóház és Apartman Liget

Liget Nyaralóház és Apartman Liget

Ubytovanie (Apartmány) Liget Nyaralóház és Apartman Liget. Set in Szilvásvárad in the Heves Region, 26 km from Egerszalók, Liget Nyaralóház és Apartman Liget boasts a barbecue and sun terrace. Ubytovanie Liget Nyaralóház és Apartman Liget sa nachádza v meste Szilvásvárad (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Élménybázis Szálláshely

Élménybázis Szálláshely

Ubytovanie (Hostel) Élménybázis Szálláshely. Situated in Szilvásvárad, Élménybázis Szálláshely features a shared lounge and a garden. Free WiFi is available. Ubytovanie Élménybázis Szálláshely sa nachádza v meste Szilvásvárad (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csigaház Panzió

Csigaház Panzió

Ubytovanie (Privát) Csigaház Panzió. Situated in Szilvásvárad, Csigaház Panzió offers accommodation with a kitchenette. Ubytovanie Csigaház Panzió sa nachádza v meste Szilvásvárad (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hócza Apartmanház

Hócza Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Hócza Apartmanház. Hócza Apartmanház is situated in Szilvásvárad and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. The property has city views and is 41 km from Demjén. Ubytovanie Hócza Apartmanház sa nachádza v meste Szilvásvárad (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bubble House- SWEET

Bubble House- SWEET

Ubytovanie (Apartmán) Bubble House- SWEET. Bubble House- SWEET is set in Szilvásvárad and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Bubble House- SWEET sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bubble House LOVE

Bubble House LOVE

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Bubble House LOVE. Set in Szilvásvárad, 39 km from Demjén, Bubble House LOVE offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Bubble House LOVE sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bubble House - Family apartman

Bubble House - Family apartman

Ubytovanie (Apartmán) Bubble House - Family apartman. Featuring a garden and a terrace, Bubble House - Family apartman provides accommodation in Szilvásvárad with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Bubble House - Family apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Halász Vendégház

Halász Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Halász Vendégház. Halász Vendégház is located in Szilvásvárad and offers a garden and barbecue facilities. The apartment features city views and is 40 km from Demjén. Ubytovanie Halász Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 206 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country Vendégház

Country Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Country Vendégház. Country Vendégház is located in Szilvásvárad and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Country Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Two-Bedroom Apartment in Szilvasvarad

Two-Bedroom Apartment in Szilvasvarad

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Szilvasvarad. Two-Bedroom Apartment in Szilvasvarad is situated in Szilvásvárad and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Szilvasvarad sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Új Vendégház

Új Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Új Vendégház. Situated in Szilvásvárad in the Heves region, Új Vendégház features a garden. Ubytovanie Új Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BUBBLE HOUSE - FEELING

BUBBLE HOUSE - FEELING

Ubytovanie (Horská chata) BUBBLE HOUSE - FEELING. BUBBLE HOUSE - FEELING is located in Szilvásvárad and offers a terrace. The accommodation is 39 km from Demjén. Ubytovanie BUBBLE HOUSE - FEELING sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szellőrózsa vendégház

Szellőrózsa vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szellőrózsa vendégház. Zergeboglárka vendégház is situated in Szilvásvárad and offers a garden. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytovanie Szellőrózsa vendégház sa nachádza v meste Szilvásvárad (Maďarsko - Heves).

Ubytovanie v meste Szilvásvárad

Mesto Szilvásvárad sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 51 hotelov a ubytovanie v meste Szilvásvárad.