Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Szokolya

V meste Szokolya (Maďarsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Szokolya

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Szokolya

Tornácos Vendégház

9,3

Tornácos Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tornácos Vendégház. Tornácos Vendégház features free WiFi throughout the property and views of garden in Szokolya. Ubytovanie Tornácos Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cute timber cottage in mountain ranges

Cute timber cottage in mountain ranges

Ubytovanie (Chata v prírode) Cute timber cottage in mountain ranges. Set in Szokolya, 26 km from Göd, Cute timber cottage in mountain ranges offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Cute timber cottage in mountain ranges sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Liget Vendégház

Liget Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Liget Vendégház. Liget Vendégház is set in Szokolya. This holiday home features a garden. The holiday home consists of 2 separate bedrooms, 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Liget Vendégház sa nachádza v meste Szokolya (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Szokolya

Mesto Szokolya sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Szokolya.