Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tábor

V meste Tábor (Česká republika) máme celkom 52 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tábor

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tábor

Apartmány Dlouhá

9,9

Apartmány Dlouhá

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Dlouhá. With garden views, Apartmány Dlouhá is located in Tábor and has free WiFi. Ubytovanie Apartmány Dlouhá sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartmány Dlouhá má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Apartmány Dlouhá momentálne evidujeme 46 recenzií.

Pension Betty

9,9

Pension Betty

Ubytovanie (Apartmány) Pension Betty. Located in Tábor, a 5-minute walk from the town centre, Pension Betty offers an outdoor pool. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytovanie Pension Betty sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Pension Betty má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Pension Betty momentálne evidujeme 180 recenzií.

Apartment Provaznicka

9,8

Apartment Provaznicka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Provaznicka. Boasting a shared lounge, Apartment Provaznicka features accommodation in Tábor with free WiFi and city views. Ubytovanie Apartment Provaznicka sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartment Provaznicka má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Provaznicka momentálne evidujeme 22 recenzií.

Apartmán & Bar Hradební

9,7

Apartmán & Bar Hradební

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán & Bar Hradební. Apartmán & Bar Hradební is located in Tábor and offers a bar. Ubytovanie Apartmán & Bar Hradební sa nachádza v meste Tábor (Česko - Juhočeský kraj).

Penzion Z&Z

9,7

Penzion Z&Z

Ubytovanie (Penzión) Penzion Z&Z. Penzión Z&Z sa nachádza 700 metrov od Žižkovho námestia v Tábore a ponúka záhradu s grilom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie na mieste... Ubytovanie Penzion Z&Z sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Penzion Z&Z má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Z&Z momentálne evidujeme 138 recenzií.

Apartment 179

9,7

Apartment 179

Ubytovanie (Penzión) Apartment 179. Featuring free WiFi, Tabor B&B offers accommodation in Tábor. Ubytovanie Apartment 179 sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartment 179 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Apartment 179 momentálne evidujeme 45 recenzií.

Historisch centrum Tabor

9,7

Historisch centrum Tabor

Ubytovanie (Apartmány) Historisch centrum Tabor. Set in Tábor in the South Bohemia region, Historisch centrum Tabor has a patio. Ubytovanie Historisch centrum Tabor sa nachádza v meste Tábor (Česko - Juhočeský kraj).

Apartmán 59

9,6

Apartmán 59

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 59. Offering free WiFi and garden views, Apartmán 59 is an accommodation situated in Tábor. Guests have a private terrace. Ubytovanie Apartmán 59 sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartmán 59 má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán 59 momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzion Kalina

9,5

Penzion Kalina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kalina. Penzión Kalina ponúka možnosť ubytovania s domácim miláčikom a izby s terasou a bezplatnym Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Penzion Kalina sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Penzion Kalina má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Kalina momentálne evidujeme 228 recenzií.

Attic Rooms Tábor

9,5

Attic Rooms Tábor

Ubytovanie (Privát) Attic Rooms Tábor. Attic Rooms Tábor provides accommodation with a kitchenette, situated in Tábor. Complimentary WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Attic Rooms Tábor sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Attic Rooms Tábor má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Attic Rooms Tábor momentálne evidujeme 77 recenzií.

Penzion THIR

9,4

Penzion THIR

Ubytovanie (Penzión) Penzion THIR. Penzión THIR v Táboře ponúka terasu. V penzióne je reštaurácia, spoločný salónik, úschovňa batožiny a k dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Na mieste je bar. Ubytovanie Penzion THIR sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Penzion THIR má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion THIR momentálne evidujeme 455 recenzií.

Pod Parkany studio with view

9,4

Pod Parkany studio with view

Ubytovanie (Apartmán) Pod Parkany studio with view. Located in Tábor in the South Bohemia region, Pod Parkany studio with view features a patio and river views. Ubytovanie Pod Parkany studio with view sa nachádza v meste Tábor (Česko - Juhočeský kraj).

Růžová 79

9,4

Růžová 79

Ubytovanie (Apartmány) Růžová 79. Located in Tábor, Růžová 79 offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a seasonal outdoor swimming pool and... Ubytovanie Růžová 79 sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Růžová 79 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Růžová 79 momentálne evidujeme 101 recenzií.

Penzion243

9,3

Penzion243

Ubytovanie (Apartmán) Penzion243. Situated in Tábor in the South Bohemia region, Penzion243 has a terrace. Ubytovanie Penzion243 sa nachádza v meste Tábor (Česko - Juhočeský kraj).

Apartmany Lípa

9,3

Apartmany Lípa

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Lípa. Located in Tábor in the South Bohemia region, Apartmany Lípa provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartmany Lípa sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartmany Lípa má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmany Lípa momentálne evidujeme 78 recenzií.

Apartmány Tábor

9,2

Apartmány Tábor

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Tábor. Apartmány Tábor occupies a 14th-century building on the historic Žižka Square in the Old Town of Tábor. Ubytovanie Apartmány Tábor sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartmány Tábor má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartmány Tábor momentálne evidujeme 29 recenzií.

Jan´s place

9,2

Jan´s place

Ubytovanie (Apartmán) Jan´s place. Jan´s place is situated in Tábor. The apartment is in an area where guests can engage in activities such as hiking and cycling. Ubytovanie Jan´s place sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Jan´s place má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Jan´s place momentálne evidujeme 14 recenzií.

Pension 325

9,2

Pension 325

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension 325. Featuring free WiFi throughout the property, Pension 325 offers accommodation in Tábor, just 1.5 km from the Žižka Square. Ubytovanie Pension 325 sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Pension 325 má celkové hodnotenie 9,2. Pre Bed and breakfast Pension 325 momentálne evidujeme 29 recenzií.

U Černého kocoura a zeleného stromu

9,2

U Černého kocoura a zeleného stromu

Ubytovanie (Privát) U Černého kocoura a zeleného stromu. Set in Tábor in the South Bohemia region, U Černého kocoura a zeleného stromu has a garden. The property features garden views. Ubytovanie U Černého kocoura a zeleného stromu sa nachádza v meste Tábor (Česko - Juhočeský kraj).

Apartment Pod Kotnovem

9,2

Apartment Pod Kotnovem

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Pod Kotnovem. Apartmán Pod Kotnovem sa nachádza v Tábore a k dispozícii máte bezplatné Wi-Fi a ubytovacie jednotky s kuchynkou. Ubytovanie Apartment Pod Kotnovem sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartment Pod Kotnovem má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartment Pod Kotnovem momentálne evidujeme 196 recenzií.

Staroměstský Penzion

9,1

Staroměstský Penzion

Ubytovanie (Penzión) Staroměstský Penzion. Staroměstský Penzion sa nachádza v historickom centre mesta Tábor a ponúka vám štýlové ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Staroměstský Penzion sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Staroměstský Penzion má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Staroměstský Penzion momentálne evidujeme 363 recenzií.

Pension Na Hradbach

9,1

Pension Na Hradbach

Ubytovanie (Penzión) Pension Na Hradbach. Penzión Na Hradbách sa nachádza na pokojnom a výhodnom mieste v pokojnej časti historického centra mesta Tábor na Trhovom námestí, len pár krokov od... Ubytovanie Pension Na Hradbach sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Pension Na Hradbach má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Pension Na Hradbach momentálne evidujeme 99 recenzií.

Hotel Nautilus

9,1

Hotel Nautilus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Nautilus. Tento historický hotel sa nachádza na hlavnom námestí krásneho stredovekého mesta Tábor, jednu hodinu cesty južne od Prahy, a ponúka rad služieb a... Ubytovanie Hotel Nautilus sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Hotel Nautilus má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Nautilus momentálne evidujeme 388 recenzií.

Penzion Hradební

9,1

Penzion Hradební

Ubytovanie (Penzión) Penzion Hradební. Penzión Hradební so strešnou terasou s výhľadom na hrad Kotnov ponúka ubytovanie v historickom centre mesta Tábor. Ubytovanie Penzion Hradební sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Penzion Hradební má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Hradební momentálne evidujeme 262 recenzií.

U Dubu

9

U Dubu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) U Dubu. U Dubu is situated in Tábor and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie U Dubu sa nachádza v meste Tábor (Česko - Juhočeský kraj).

Hostel Bernarda Bolzana

9

Hostel Bernarda Bolzana

Ubytovanie (Hostel) Hostel Bernarda Bolzana. Hostel Bernarda Bolzana sa nachádza v pokojnej časti mesta Tábor. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a kompletne vybavenú spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Hostel Bernarda Bolzana sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Hostel Bernarda Bolzana má celkové hodnotenie 9. Pre Hostel Hostel Bernarda Bolzana momentálne evidujeme 150 recenzií.

Pension 7

9

Pension 7

Ubytovanie (Penzión) Pension 7. Set in Tábor, Pension 7 has a garden, shared lounge, water sports facilities, and free WiFi. Ubytovanie Pension 7 sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Pension 7 má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Pension 7 momentálne evidujeme 87 recenzií.

Penzion Kostnický dům

9

Penzion Kostnický dům

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kostnický dům. Penzión Kostnický dům je situovaný v historickej barokovej budove priamo v centre Tábora, iba 50 metrov od Žižkovho námestia. Ubytovanie Penzion Kostnický dům sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Penzion Kostnický dům má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Kostnický dům momentálne evidujeme 354 recenzií.

Pension Alfa & Whisky Pub

9

Pension Alfa & Whisky Pub

Ubytovanie (Penzión) Pension Alfa & Whisky Pub. Penzión Alfa, nachádzajúci sa v historickom centre mesta Tábor, je situovaný v budove zo 16. storočia medzi Žižkovým námestím a hradom Kotnov. Ubytovanie Pension Alfa & Whisky Pub sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Pension Alfa & Whisky Pub má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Pension Alfa & Whisky Pub momentálne evidujeme 316 recenzií.

ROMANTIK HOTEL ELEONORA

9

ROMANTIK HOTEL ELEONORA

Ubytovanie (Hotel) ROMANTIK HOTEL ELEONORA. Tento hotel sa nachádza pri rieke Lužnice, 10 minút chôdze od historického centra mesta Tábor a ponúka izby so súkromnou kúpeľňou, bar, terasu a záhradu s... Ubytovanie ROMANTIK HOTEL ELEONORA sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie ROMANTIK HOTEL ELEONORA má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel ROMANTIK HOTEL ELEONORA momentálne evidujeme 297 recenzií.

Housův Mlýn

8,9

Housův Mlýn

Ubytovanie (Penzión) Housův Mlýn. Hostel Housův Mlyn sa nachádza v Tábore, 5 minút chôdze od centra mesta, priamo pod mestskými hradbami. Ubytovanie Housův Mlýn sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Housův Mlýn má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Housův Mlýn momentálne evidujeme 68 recenzií.

LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness

8,8

LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness

Ubytovanie (Hotel) LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness. Hotel Congress Dvořák Tábor sa nachádza v historickom centre mesta Tábor, neďaleko Žižkovského námestia, a bol založený v roku 2004 počas rekonštrukcie... Ubytovanie LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness momentálne evidujeme 371 recenzií.

Pension Dasa

8,8

Pension Dasa

Ubytovanie (Penzión) Pension Dasa. Tento penzión je situovaný 800 m od centra Tábora a ponúka saunu, masáže i salónik s barom. Ubytovanie Pension Dasa sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Pension Dasa má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Pension Dasa momentálne evidujeme 243 recenzií.

Penzion a restaurace Modrá růže Tábor

8,8

Penzion a restaurace Modrá růže Tábor

Ubytovanie (Penzión) Penzion a restaurace Modrá růže Tábor. Penzion a restaurace Modrá růže Tábor sa nachádza v historickom centre mesta Tábor, 50 metrov od Žižkovho námestia. Ubytovanie Penzion a restaurace Modrá růže Tábor sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Penzion a restaurace Modrá růže Tábor má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion a restaurace Modrá růže Tábor momentálne evidujeme 323 recenzií.

Rodinný hostel Stárkův dům

8,8

Rodinný hostel Stárkův dům

Ubytovanie (Hostel) Rodinný hostel Stárkův dům. Rodinný hostel Stárkův dům sa nachádza v Táboře a ponúka spoločnú obývaciu izbu. Všetky izby majú kuchyňu a súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Rodinný hostel Stárkův dům sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Rodinný hostel Stárkův dům má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hostel Rodinný hostel Stárkův dům momentálne evidujeme 98 recenzií.

Red Point

8,8

Red Point

Ubytovanie (Hotel) Red Point. Hotel Red Point sa nachádza v meste Tábor a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. K zariadeniu hotela patrí spoločný salónik a bar. Ubytovanie Red Point sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Red Point má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Red Point momentálne evidujeme 286 recenzií.

Grand Tábor

8,8

Grand Tábor

Ubytovanie (Hotel) Grand Tábor. Hotel Grand Tábor sa nachádza v centre mesta Tábor, medzi starou a novou časťou, priamo vedľa cyklistického chodníka Greenway Praha - Viedeň. Ubytovanie Grand Tábor sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Grand Tábor má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Grand Tábor momentálne evidujeme 442 recenzií.

Hostinec a penzion U Rezků

8,7

Hostinec a penzion U Rezků

Ubytovanie (Penzión) Hostinec a penzion U Rezků. Hostinec a penzion U Rezků sa nachádza v meste Jistebnice, 12 km od Tábora. Ubytovanie Hostinec a penzion U Rezků sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Hostinec a penzion U Rezků má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Hostinec a penzion U Rezků momentálne evidujeme 53 recenzií.

Privat Šmídová Petra

8,7

Privat Šmídová Petra

Ubytovanie (Penzión) Privat Šmídová Petra. Privat Šmídová Petra provides accommodation in Tábor. The property features free private parking and free WiFi. Ubytovanie Privat Šmídová Petra sa nachádza v meste Tábor (Česko - Juhočeský kraj).

Apartmány u Koček

8,7

Apartmány u Koček

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány u Koček. Apartmány u Koček sa nachádzajú v meste Tábor a ponúkajú krytý bazén. V tomto ubytovaní s vlastným stravovaním je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány u Koček sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartmány u Koček má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmány Apartmány u Koček momentálne evidujeme 54 recenzií.

Penzion a Restaurace Pintovka

8,6

Penzion a Restaurace Pintovka

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Restaurace Pintovka. Apartmány Pintovka sa nachádzajú v meste Tábor, na pokojnom mieste pri lese, 500 metrov od rieky Lužnice. Ubytovanie Penzion a Restaurace Pintovka sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Penzion a Restaurace Pintovka má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion a Restaurace Pintovka momentálne evidujeme 96 recenzií.

chalupa na Samotě

8,6

chalupa na Samotě

Ubytovanie (Apartmány) chalupa na Samotě. Featuring an outdoor pool, chalupa na Samotě in Tábor provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytovanie chalupa na Samotě sa nachádza v meste Tábor (Česko - Juhočeský kraj).

Apartmán Ella - Tábor -CZ - U stadionu míru 1735

8,5

Apartmán Ella - Tábor -CZ - U stadionu míru 1735

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ella - Tábor -CZ - U stadionu míru 1735. Set in Tábor, Apartmán Ella - Tábor -CZ - U stadionu míru 1735 offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Apartmán Ella - Tábor -CZ - U stadionu míru 1735 sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartmán Ella - Tábor -CZ - U stadionu míru 1735 má celkové hodnotenie 8,5. Pre Apartmán Apartmán Ella - Tábor -CZ - U stadionu míru 1735 momentálne evidujeme 16 recenzií.

Tabor Room with a View

8,5

Tabor Room with a View

Ubytovanie (Apartmán) Tabor Room with a View. Offering free WiFi and garden views, Tabor Room with a View is an accommodation set in Tábor. The property features river views and is 50 km from Třeboň. Ubytovanie Tabor Room with a View sa nachádza v meste Tábor (Česko - Juhočeský kraj).

Zimní Stadion Tábor

8,4

Zimní Stadion Tábor

Ubytovanie (Penzión) Zimní Stadion Tábor. Ubytovanie Zimní Stadion Tábor sa nachádza v Tábore. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. V ubytovaní sú izby vybavené šatníkom. Ubytovanie Zimní Stadion Tábor sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Zimní Stadion Tábor má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Zimní Stadion Tábor momentálne evidujeme 152 recenzií.

Hotel Relax u Drsů

8,2

Hotel Relax u Drsů

Ubytovanie (Hotel) Hotel Relax u Drsů. Hotel Relax u Drsů sa nachádza na okraji mesta Tábor. Ubytovanie Hotel Relax u Drsů sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Hotel Relax u Drsů má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Relax u Drsů momentálne evidujeme 154 recenzií.

Hotel Palcát

8,2

Hotel Palcát

Ubytovanie (Hotel) Hotel Palcát. Hotel Palcát sa nachádza v blízkosti Starého Mesta Tábor, na polceste medzi mestami Linz a Praha, na ceste E55. Ubytovanie Hotel Palcát sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Hotel Palcát má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Palcát momentálne evidujeme 135 recenzií.

Hotel&wellness Knižecí rybník

8,1

Hotel&wellness Knižecí rybník

Ubytovanie (Hotel) Hotel&wellness Knižecí rybník. Hotel&wellness Knižecí rybník is located in Tábor and features a private beach area and a terrace. Ubytovanie Hotel&wellness Knižecí rybník sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Hotel&wellness Knižecí rybník má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel&wellness Knižecí rybník momentálne evidujeme 145 recenzií.

Hotel Tábor

7,9

Hotel Tábor

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tábor. Hotel Tabor sídli v historickej budove, 5 minút pešo od železničnej stanice Tábor a 10 minút pešo od centra mesta. Ubytovanie Hotel Tábor sa nachádza v meste Tábor (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Hotel Tábor má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Tábor momentálne evidujeme 281 recenzií.

Ubytovanie v meste Tábor

Mesto Tábor sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 52 hotelov a ubytovanie v meste Tábor.