Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tatranska Strba

V meste Tatranska Strba (Slovensko) máme celkom 35 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tatranska Strba

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tatranska Strba

Apartmán Patris 40

10

Apartmán Patris 40

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Patris 40. Apartmán Patris 40 sa nachádza v Tatranskej Štrbe. Ubytovanie je vzdialené 17 km od mesta Vysoké Tatry. Ubytovanie Apartmán Patris 40 sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

ARIETES MARMONT Apartmány ****

10

ARIETES MARMONT Apartmány ****

Ubytovanie (Apartmány) ARIETES MARMONT Apartmány ****. Located in Tatranska Strba, 29 km from Bukowina Tatrzańska, ARIETES MARMONT Apartmány **** provides a garden and free WiFi. Ubytovanie ARIETES MARMONT Apartmány **** sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Kino Strba Apartments

10

Kino Strba Apartments

Ubytovanie (Vila) Kino Strba Apartments. Ubytovacie zariadenie Kino Štrba Apartments so saunou sa nachádza v Tatranskej Štrbe. Ubytovanie je vzdialené 29 km od obce Tatranská Bukovina. Ubytovanie Kino Strba Apartments sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión SNOW

10

Penzión SNOW

Ubytovanie (Penzión) Penzión SNOW. Penzión SNOW sa nachádza v Tatranskej Štrbe a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet dostupné vo všetkých... Ubytovanie Penzión SNOW sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Patris 33

10

Apartman Patris 33

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Patris 33. Apartmán Patris 33 vám ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi v obci Tatranská Štrba. Apartmán má výhľad na hory a od Popradu je vzdialený 19 km. Ubytovanie Apartman Patris 33 sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Patris 33 má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Apartman Patris 33 momentálne evidujeme 43 recenzií.

Chalupa Lieskovec

10

Chalupa Lieskovec

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Lieskovec. Chalupa Lieskovec sa nachádza v Tatranskej Štrbe a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Chalupa Lieskovec sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Family apartman

10

Family apartman

Ubytovanie Family apartman. Family apartman is set in Tatranska Strba, 45 km from Demanovská Ice Cave and 48 km from Treetop Walk, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie Family apartman sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata pod zubačkou

10

Chata pod zubačkou

Ubytovanie Chata pod zubačkou. Featuring a spa bath, Chata pod zubačkou is located in Tatranska Strba. Ubytovanie Chata pod zubačkou sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán 4M Tatry

9,9

Apartmán 4M Tatry

Ubytovanie Apartmán 4M Tatry. Located in Tatranska Strba and only 11 km from Strbske Pleso Lake, Apartmán 4M Tatry provides accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytovanie Apartmán 4M Tatry sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán s výhľadom na Tatry

9,9

Apartmán s výhľadom na Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán s výhľadom na Tatry. Apartmán s výhľadom na Tatry ponúka ubytovanie s balkónom v Tatranskej Štrbe. Ubytovanie Apartmán s výhľadom na Tatry sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán s výhľadom na Tatry má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán s výhľadom na Tatry momentálne evidujeme 8 recenzií.

Monte Amnis Apartment

9,8

Monte Amnis Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Monte Amnis Apartment. Ubytovacie zariadenie Monte Amnis Apartment sa nachádza v Tatranskej Štrbe a ponúka reštauráciu, fitnescentrum a bar. Ubytovanie Monte Amnis Apartment sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment in Tatranská Štrba/near Štrbské Pleso with free parking

9,8

Apartment in Tatranská Štrba/near Štrbské Pleso with free parking

Ubytovanie Apartment in Tatranská Štrba/near Štrbské Pleso with free parking. Apartment in Tatranská Štrba/near Štrbské Pleso with free parking, a property with a garden, is located in Tatranska Strba, 12 km from Strbske Pleso Lake,... Ubytovanie Apartment in Tatranská Štrba/near Štrbské Pleso with free parking sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Zelená chata

9,8

Zelená chata

Ubytovanie (Horská chata) Zelená chata. Zelená chata sa nachádza v Tatranskej Štrbe a ponúka gril. Ubytovanie Zelená chata sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Zelená chata má celkové hodnotenie 9,8. Pre Horská chata Zelená chata momentálne evidujeme 6 recenzií.

Ubytovanie pod štítmi Vysokých Tatier

9,7

Ubytovanie pod štítmi Vysokých Tatier

Ubytovanie Ubytovanie pod štítmi Vysokých Tatier. Offering quiet street views, Ubytovanie pod štítmi Vysokých Tatier is an accommodation set in Tatranska Strba, 11 km from Strbske Pleso Lake and 43 km from... Ubytovanie Ubytovanie pod štítmi Vysokých Tatier sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Tatry

9,7

Apartman Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tatry. Apartmán Tatry sa nachádza v Tatranskej Štrbe a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Má výhľad na hory a od Popradu je vzdialený 19 km. Ubytovanie Apartman Tatry sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Tatry mountain

9,7

Apartment Tatry mountain

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tatry mountain. Apartment Tatry mountain is situated in Tatranska Strba. Ubytovanie Apartment Tatry mountain sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman 37 Vysoke Tatry

9,7

Apartman 37 Vysoke Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 37 Vysoke Tatry. Apartmán 37 Vysoké Tatry s balkónom a výhľadom na hory sa nachádza v Tatranskej Štrbe v Prešovskom kraji. Ubytovanie Apartman 37 Vysoke Tatry sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman 37 Vysoke Tatry má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartman 37 Vysoke Tatry momentálne evidujeme 44 recenzií.

Home in Tatranská Štrba

9,7

Home in Tatranská Štrba

Ubytovanie (Apartmán) Home in Tatranská Štrba. Ubytovacie zariadenie Home in Tatranská Štrba sa nachádza v Tatranskej Štrbe. Ponúka výhľad na hory. Poprad je vzdialený 19 km. Ubytovanie Home in Tatranská Štrba sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Gabriela

9,6

Penzión Gabriela

Ubytovanie (Penzión) Penzión Gabriela. Penzión Gabriela sa nachádza uprostred Vysokých Tatier v Tatranskej Štrbe. Ubytovanie Penzión Gabriela sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Gabriela má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión Gabriela momentálne evidujeme 50 recenzií.

BOTKa apartmán

9,6

BOTKa apartmán

Ubytovanie BOTKa apartmán. Ubytovacie zariadenie BOTKa apartmán s wellness a detským kútikom sa nachádza v obci Tatranská Štrba 12 km od Štrbského plesa. Ubytovanie BOTKa apartmán sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Lieskovec

9,6

Chata Lieskovec

Ubytovanie Chata Lieskovec. Set in Tatranska Strba in the Prešovský kraj region, Chata Lieskovec offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Chata Lieskovec sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Glacier

9,6

Apartman Glacier

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Glacier. Ubytovacie zariadenie Apartman Glacier sa nachádza v Tatranskej Štrbe a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Glacier sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata na lúke

9,6

Chata na lúke

Ubytovanie Chata na lúke. Set 11 km from Strbske Pleso Lake, Chata na lúke offers accommodation with a garden, a terrace and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytovanie Chata na lúke sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Ema a Ela

9,5

Apartmány Ema a Ela

Ubytovanie Apartmány Ema a Ela. Set in Tatranska Strba in the Prešovský kraj region, Apartmány Ema a Ela offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmány Ema a Ela sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Wellness Rezort Tatranská Štrba

9,4

Wellness Rezort Tatranská Štrba

Ubytovanie (Apartmány) Wellness Rezort Tatranská Štrba. Ubytovacie zariadenie Wellness Rezort Tatranská Štrba sa nachádza v Tatranskej Štrbe a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, reštauráciu, fitnescentrum,... Ubytovanie Wellness Rezort Tatranská Štrba sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Tatry Tatranská Štrba

9,4

Apartmán Tatry Tatranská Štrba

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tatry Tatranská Štrba. Apartmán Tatry Tatranská Štrba s terasou ponúka ubytovanie v Tatranskej Štrbe s bezplatným Wi-Fi výhľadom na mesto. Ubytovanie Apartmán Tatry Tatranská Štrba sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Tatry Tatranská Štrba má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Tatry Tatranská Štrba momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartment Tatranská Štrba

9,4

Apartment Tatranská Štrba

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tatranská Štrba. Apartmán Tatranská Štrba s 3 spálňami a možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Tatranská Štrba, iba 200 metrov od zastávky zubačkovej lanovky. Ubytovanie Apartment Tatranská Štrba sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Tatranská Štrba má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartment Tatranská Štrba momentálne evidujeme 53 recenzií.

Apartman Patris 8

9,3

Apartman Patris 8

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Patris 8. Apartmán Patris 8 sa nachádza v Tatranskej Štrbe v Prešovskom kraji a ponúka terasu, Ubytovanie je vzdialené 29 km od obce Tatranská Bukovina. Ubytovanie Apartman Patris 8 sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Golem Apartmanhaz

9,2

Golem Apartmanhaz

Ubytovanie (Apartmány) Golem Apartmanhaz. Apartmánový dom Golem sa nachádza v rekreačnej oblasti Štrba, 5 km od lyžiarskej oblasti Štrbské Pleso. Ubytovanie Golem Apartmanhaz sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Golem Apartmanhaz má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Golem Apartmanhaz momentálne evidujeme 80 recenzií.

Penzión Ingrid

9

Penzión Ingrid

Ubytovanie (Penzión) Penzión Ingrid. Penzión Ingrid sa nachádza na tichom mieste, 100 metrov od stanice ozubenej železnice Tatranský Lieskovec, z ktorej premávajú spoje do lyžiarskeho... Ubytovanie Penzión Ingrid sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Ingrid má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión Ingrid momentálne evidujeme 706 recenzií.

Penzión Kukučka

9

Penzión Kukučka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kukučka. Penzión Kukučka sa nachádza na úpätí Vysokých Tatier v Tatranskej Štrbe, iba 700 metrov od miestnej železničnej stanice. Ubytovanie Penzión Kukučka sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Kukučka má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión Kukučka momentálne evidujeme 364 recenzií.

Cottage 4 Tatry

9

Cottage 4 Tatry

Ubytovanie (Chata v prírode) Cottage 4 Tatry. Ubytovanie Cottage 4 Tatry sa nachádza v Tatranskej Štrbe. Ponúka bezplatné Wi-Fi, gril, výhľad na okolité hory, záhradu a terasu. Ubytovanie Cottage 4 Tatry sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Cottage 4 Tatry má celkové hodnotenie 9. Pre Chata v prírode Cottage 4 Tatry momentálne evidujeme 10 recenzií.

Chaty Tatra

9

Chaty Tatra

Ubytovanie (Penzión) Chaty Tatra. Chaty Tatra sa nachádzajú v lese Národného Parku Vysoké Tatry, 600 metrov od zubačky na Štrbské Pleso. Ubytovanie Chaty Tatra sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chaty Tatra má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Chaty Tatra momentálne evidujeme 78 recenzií.

ARIETES MARMONT Resort

8,9

ARIETES MARMONT Resort

Ubytovanie (Hotel) ARIETES MARMONT Resort. Ubytovanie ARIETES MARMONT Resort sa nachádza v osade Tatranská Štrba a disponuje reštauráciou, barom, spoločenskou miestnosťou a záhradou. Ubytovanie ARIETES MARMONT Resort sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Štrba

8,8

Penzión Štrba

Ubytovanie (Penzión) Penzión Štrba. Penzión Štrba sa nachádza 9 minút jazdy od Važeckej jaskyne v Tatranskej Štrbe a okrem ubytovania ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, saunu,... Ubytovanie Penzión Štrba sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Štrba má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzión Štrba momentálne evidujeme 276 recenzií.

Hotel Sosna

8,8

Hotel Sosna

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sosna. Hotel Sosna sa nachádza na úpätí Vysokých Tatier, 10 km od lyžiarskych stredísk Lučivná, Lopušná dolina a Štrbské pleso. Ubytovanie Hotel Sosna sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Sosna má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Sosna momentálne evidujeme 37 recenzií.

Penzión pri Kolibe

8,4

Penzión pri Kolibe

Ubytovanie (Penzión) Penzión pri Kolibe. Penzión pri Kolibe sa nachádza v Tatranskej Štrbe a ponúka gril, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión pri Kolibe sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión pri Kolibe má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzión pri Kolibe momentálne evidujeme 90 recenzií.

Chata Kemp

7,9

Chata Kemp

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chata Kemp. Ubytovacie zariadenie Chata Kemp sa nachádza v Tatranskej Štrbe, 29 km od obce Tatranská Bukovina. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Kemp sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Pension MAAN

7,7

Pension MAAN

Ubytovanie (Penzión) Pension MAAN. Pension MAAN sa nachádza v Tatranskej Štrbe a ponúka bar. Izby majú terasu s výhľadom na hory. Izby v tomto penzióne sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Pension MAAN sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Enchanted Forest Chalet

7,5

Enchanted Forest Chalet

Ubytovanie (Horská chata) Enchanted Forest Chalet. Horská chata Enchanted Forest Chalet sa nachádza v Tatranskej Štrbe v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s balkónom a záhradou. Ubytovanie Enchanted Forest Chalet sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Rysy

7,1

Hotel Rysy

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rysy. Hotel Rysy sa nachádza v nadmorskej výške 946 metrov v Tatranskej Štrbe, 8 km od lyžiarskych a turistických trás v oblasti Štrbské Pleso. Ubytovanie Hotel Rysy sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Rysy má celkové hodnotenie 7,1. Pre Hotel Hotel Rysy momentálne evidujeme 120 recenzií.

Chata u Murka

Chata u Murka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata u Murka. Chata u Murka sa nachádza v Tatranskej Štrbe. Ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Chata u Murka sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Dovolenkový dom Chata u Murka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Tatranska Strba

Mesto Tatranska Strba sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 35 hotelov a ubytovanie v meste Tatranska Strba.