Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Telč

V meste Telč (Česká republika) máme celkom 40 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Telč

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Telč

Ubytovani U Smejkalu

10

Ubytovani U Smejkalu

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovani U Smejkalu. Located in Telč, just 5 km from Historic Centre of Telč, Ubytovani U Smejkalu provides beachfront accommodation with a garden, barbecue facilities, a... Ubytovanie Ubytovani U Smejkalu sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovani U Smejkalu má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Ubytovani U Smejkalu momentálne evidujeme 21 recenzií.

Ubytování U Křivánků

9,8

Ubytování U Křivánků

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování U Křivánků. Set in Telč, 5 km from Historic Centre of Telč, Ubytování U Křivánků offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a tour... Ubytovanie Ubytování U Křivánků sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování U Křivánků má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Ubytování U Křivánků momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartmany pod Namestim

9,7

Apartmany pod Namestim

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany pod Namestim. Situated within 600 metres of Historic Centre of Telč and 700 metres of Chateau Telč in Telč, Apartmany pod Namestim features accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartmany pod Namestim sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany pod Namestim má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmany pod Namestim momentálne evidujeme 185 recenzií.

Apartmány Vojta

9,7

Apartmány Vojta

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Vojta. Apartmány Vojta sa nachádzajú na okraji mesta Telč, ktoré je zapísané v zozname kultúrneho dedičstva UNESCO. Ubytovanie Apartmány Vojta sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Vojta má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Vojta momentálne evidujeme 117 recenzií.

Apartmany Chornitzeruv dum

9,7

Apartmany Chornitzeruv dum

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmany Chornitzeruv dum. Set on the UNESCO-listed historic square of Telc, Apartmany Chornitzeruv dum is housed in a building from the 16th century. Ubytovanie Apartmany Chornitzeruv dum sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Chornitzeruv dum má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmánnový hotel Apartmany Chornitzeruv dum momentálne evidujeme 270 recenzií.

Privat No. 40

9,7

Privat No. 40

Ubytovanie (Apartmán) Privat No. 40. Ubytovacie zariadenie Privat č 40 sa nachádza na hlavnom námestí v Telči, ktoré je na Zozname svetového dedičstva UNESCO. Ubytovanie Privat No. 40 sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Privat No. 40 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Privat No. 40 momentálne evidujeme 125 recenzií.

Hotel Telč

9,6

Hotel Telč

Ubytovanie (Hotel) Hotel Telč. Štvorhviezdičkový hotel Telč sa nachádza v centre mesta Telč, len pár metrov od hlavného námestia. Ubytovanie Hotel Telč sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Telč má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hotel Hotel Telč momentálne evidujeme 578 recenzií.

Kotrba privat

9,6

Kotrba privat

Ubytovanie (Penzión) Kotrba privat. Privát Kotrba sa nachádza v centre mesta Telč, 7 km od lyžiarskeho strediska Mrákotíns. Ubytovanie Kotrba privat sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kotrba privat má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Kotrba privat momentálne evidujeme 448 recenzií.

Apartmán Nostalgie

9,6

Apartmán Nostalgie

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Nostalgie. Located in Telč, near Historic Centre of Telč, Chateau Telč and Bus Station Telč, Apartmán Nostalgie features free WiFi. Ubytovanie Apartmán Nostalgie sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Nostalgie má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmán Nostalgie momentálne evidujeme 165 recenzií.

Penzion Slunečný Dům

9,5

Penzion Slunečný Dům

Ubytovanie (Penzión) Penzion Slunečný Dům. Penzión Slunečný Dům sa nachádza v historickom centre mesta Telč, vedľa zámku a parku. Ubytovanie Penzion Slunečný Dům sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Slunečný Dům má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Slunečný Dům momentálne evidujeme 7 recenzií.

Penzion Danuše

9,5

Penzion Danuše

Ubytovanie (Penzión) Penzion Danuše. Penzión Danuše sa nachádza v centre mesta Telč, 7 km od lyžiarskeho strediska Mrákotín a ponúka apartmány s plne vybavenou kuchynkou, posedením s TV a... Ubytovanie Penzion Danuše sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Danuše má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Danuše momentálne evidujeme 174 recenzií.

Ubytování Mája

9,5

Ubytování Mája

Ubytovanie (Penzión) Ubytování Mája. Situated 750 metres from the centre of Telč, Ubytování Májai is a guest house offering a common kitchenette, a garden with barbecue facilities and an... Ubytovanie Ubytování Mája sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Ubytování Mája má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Ubytování Mája momentálne evidujeme 28 recenzií.

Penzion Hradební

9,4

Penzion Hradební

Ubytovanie (Penzión) Penzion Hradební. Penzión Hradební sa nachádza v centre mesta Telč, neďaleko Námestia Zachariáše z Hradce. Dostupné je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzion Hradební sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Hradební má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Hradební momentálne evidujeme 98 recenzií.

B&B Nika

9,4

B&B Nika

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Nika. Conveniently set on Telč’s Town Square, 250 metres from Telč Chateau, B&B Nika offers rooms, free Wi-Fi and a gazebo with a fireplace. Ubytovanie B&B Nika sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie B&B Nika má celkové hodnotenie 9,4. Pre Bed and breakfast B&B Nika momentálne evidujeme 127 recenzií.

Penzion Vanůvecký Dvůr

9,3

Penzion Vanůvecký Dvůr

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vanůvecký Dvůr. Penzión Vanůvecký Dvůr sa nachádza v Telči, 5 km od zámku Telč. Počas pobytu môžete zadarmo využívať Wi-Fi pripojenie na internet i súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Vanůvecký Dvůr sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Vanůvecký Dvůr má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Vanůvecký Dvůr momentálne evidujeme 145 recenzií.

Privát U Čejků

9,3

Privát U Čejků

Ubytovanie (Apartmán) Privát U Čejků. Boasting a garden, Privát U Čejků offers accommodation in Telč with free WiFi and garden views. The apartment is 1.9 km from Bus Station Telč. Ubytovanie Privát U Čejků sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát U Čejků má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Privát U Čejků momentálne evidujeme 78 recenzií.

Apartman Nostalgie - 1

9,2

Apartman Nostalgie - 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nostalgie - 1. Situated in Telč, 800 metres from Historic Centre of Telč and less than 1 km from Chateau Telč, Apartman Nostalgie - 1 provides accommodation with... Ubytovanie Apartman Nostalgie - 1 sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Nostalgie - 1 má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartman Nostalgie - 1 momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartment Hradecká

9

Apartment Hradecká

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hradecká. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a shared lounge, Apartment Hradecká offers accommodation in Telč with free WiFi and pool views. Ubytovanie Apartment Hradecká sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Hradecká má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartment Hradecká momentálne evidujeme 46 recenzií.

Penzion Telč No. 20

9

Penzion Telč No. 20

Ubytovanie (Penzión) Penzion Telč No. 20. Tento pôvabný penzión sa nachádza v historickej budove z 13. storočia v Starom meste v Telči, ktoré je na zozname chránených pamiatok UNESCO. Ubytovanie Penzion Telč No. 20 sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Telč No. 20 má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Telč No. 20 momentálne evidujeme 249 recenzií.

Privat U Spazalů

9

Privat U Spazalů

Ubytovanie (Penzión) Privat U Spazalů. Privát U Spazalů sa nachádza v centre mesta Telč, 100 metrov od zámku Telč a 7 km od lyžiarskeho strediska Mrákotín. Ubytovanie Privat U Spazalů sa nachádza v meste Telč (Česko - Vysočina).

Penzion Kamenne Slunce

8,9

Penzion Kamenne Slunce

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kamenne Slunce. Penzión Kamenné Slunce sa nachádza v centre mesta Telč. Ponúka vám herňu s biliardom a záhradu s výbavou na grilovanie a detským ihriskom. Ubytovanie Penzion Kamenne Slunce sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kamenne Slunce má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Kamenne Slunce momentálne evidujeme 107 recenzií.

Penzion Šiškův Mlýn

8,9

Penzion Šiškův Mlýn

Ubytovanie (Penzión) Penzion Šiškův Mlýn. Situated in Telč and with Historic Centre of Telč reachable within 7 km, Penzion Šiškův Mlýn features a tour desk, non-smoking rooms, a garden, free WiFi... Ubytovanie Penzion Šiškův Mlýn sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Šiškův Mlýn má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Šiškův Mlýn momentálne evidujeme 7 recenzií.

Hotel U Hrabenky

8,8

Hotel U Hrabenky

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Hrabenky. Štvorhviezdičkový hotel U Hrabenky sídli v historickej budove z roku 1700, 1 km od zámku Telč. Ubytovanie Hotel U Hrabenky sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel U Hrabenky má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel U Hrabenky momentálne evidujeme 300 recenzií.

Ubytování Podolí U Křížku

8,7

Ubytování Podolí U Křížku

Ubytovanie (Penzión) Ubytování Podolí U Křížku. Ubytovacie zariadenie Ubytování Podolí U Křížku sa nachádza 500 metrov od zámku v meste Telč a 350 metrov od jeho námestia, ktoré je zapísané do zoznamu... Ubytovanie Ubytování Podolí U Křížku sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Podolí U Křížku má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Ubytování Podolí U Křížku momentálne evidujeme 497 recenzií.

Penzion Podolská

8,6

Penzion Podolská

Ubytovanie (Penzión) Penzion Podolská. Tento penzión je obklopený sviežou záhradou s výhľadom na neďaleký rybník a Telčský zámok, zapísaný na zozname UNESCO. Ubytovanie Penzion Podolská sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Podolská má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Podolská momentálne evidujeme 159 recenzií.

Hotel Celerin

8,6

Hotel Celerin

Ubytovanie (Hotel) Hotel Celerin. Hotel Celerin sa nachádza na hlavnom námestí v centre mesta Telč, ktoré je zapísané na zozname UNESCO. Ubytovanie Hotel Celerin sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Celerin má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Celerin momentálne evidujeme 501 recenzií.

Penzion Panský dvůr Telč

8,5

Penzion Panský dvůr Telč

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzion Panský dvůr Telč. Penzión Panský dvůr Telč sa nachádza v meste Telč, 2,4 km od historického centra. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Panský dvůr Telč sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Panský dvůr Telč má celkové hodnotenie 8,5. Pre Bed and breakfast Penzion Panský dvůr Telč momentálne evidujeme 75 recenzií.

Hotel Antoň

8,4

Hotel Antoň

Ubytovanie (Hotel) Hotel Antoň. Táto budova zo 16. storočia ponúka komfortné izby so satelitnou TV, bezplatné Wi-Fi pripojenie a reštauráciu s letnou terasou. Ubytovanie Hotel Antoň sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Antoň má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Antoň momentálne evidujeme 251 recenzií.

Penzion Javořice

8,4

Penzion Javořice

Ubytovanie (Penzión) Penzion Javořice. Rodinný penzión Javořice poskytuje ubytovanie s vlastnou kúpeľňou a rustikálnu reštauráciu iba 100 metrov od autobusovej zastávky v obci Lhotka. Ubytovanie Penzion Javořice sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Javořice má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Javořice momentálne evidujeme 56 recenzií.

Univerzitní centrum Telč

8,3

Univerzitní centrum Telč

Ubytovanie (Hotel) Univerzitní centrum Telč. The 1-star hotel has air-conditioned rooms with a private bathroom and free WiFi. Ubytovanie Univerzitní centrum Telč sa nachádza v meste Telč (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kyprův mlýn

8,2

Kyprův mlýn

Ubytovanie (Farma) Kyprův mlýn. Kyprův mlyn ponúka sezónny vonkajší bazén, gril a detské ihrisko. Nachádza sa v odľahlej oblasti, 1,5 km od Knínice na Vysočine. Ubytovanie Kyprův mlýn sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 12 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kyprův mlýn má celkové hodnotenie 8,2. Pre Farma Kyprův mlýn momentálne evidujeme 178 recenzií.

Hotel Pangea

8,1

Hotel Pangea

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pangea. Hotel Pangea sa nachádza v meste Telč, zapísanom na zozname UNESCO, len 100 metrov od Starého Mesta. Počas pobytu môžete využívať vyhrievaný krytý bazén. Ubytovanie Hotel Pangea sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Pangea má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Pangea momentálne evidujeme 405 recenzií.

Penzion Pizzeria Italia Telč

7,7

Penzion Pizzeria Italia Telč

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pizzeria Italia Telč. Penzión Pizzeria Italia Telč sa nachádza v Telči, len pár krokov od historického centra mesta. Ubytovanie Penzion Pizzeria Italia Telč sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pizzeria Italia Telč má celkové hodnotenie 7,7. Pre Penzión Penzion Pizzeria Italia Telč momentálne evidujeme 99 recenzií.

Camp Telč - U Roštěnky

7,5

Camp Telč - U Roštěnky

Ubytovanie (Dovolenkový park) Camp Telč - U Roštěnky. Ubytovacie zariadenie Camp Telč - U Roštěnky sa nachádza v meste Telč a ponúka záhradu a sezónny bazén. Chateau Telč je vzdialené 1,1 km. Ubytovanie Camp Telč - U Roštěnky sa nachádza v meste Telč (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel U Černého orla

7,5

Hotel U Černého orla

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Černého orla. Tento historický hotel pochádza zo 16. storočia a nachádza sa na barokovom námestí v meste Telč. Ubytovanie Hotel U Černého orla sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel U Černého orla má celkové hodnotenie 7,5. Pre Hotel Hotel U Černého orla momentálne evidujeme 493 recenzií.

Usedlost pod javorem

Usedlost pod javorem

Ubytovanie (Apartmán) Usedlost pod javorem. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Usedlost pod javorem features accommodation in Telč with free WiFi and garden views. Ubytovanie Usedlost pod javorem sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Usedlost pod javorem nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Rekreační dům u rybníka Roštýn- Telč

Rekreační dům u rybníka Roštýn- Telč

Ubytovanie (Chata v prírode) Rekreační dům u rybníka Roštýn- Telč. Set 1.3 km from Historic Centre of Telč, Rekreační dům u rybníka Roštýn- Telč offers accommodation with a restaurant, a bar and a shared kitchen for your... Ubytovanie Rekreační dům u rybníka Roštýn- Telč sa nachádza v meste Telč (Česko - Vysočina).

Na statku u Mirky

Na statku u Mirky

Ubytovanie (Apartmán) Na statku u Mirky. Na statku u Mirky, a property with a garden and a terrace, is situated in Telč, 6 km from Historic Centre of Telč, 6 km from Chateau Telč, as well as 5 km... Ubytovanie Na statku u Mirky sa nachádza v meste Telč (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 520 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hájenka Zátoky

Hájenka Zátoky

Ubytovanie (Penzión) Hájenka Zátoky. Located in Dlouhé, Hájenka Zátoky features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Hájenka Zátoky sa nachádza v meste Telč (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Sattango

Apartman Sattango

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sattango. Boasting barbecue facilities and a terrace, Apartman Sattango features accommodation in Telč with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartman Sattango sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartman Sattango nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chaloupka

Chaloupka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chaloupka. Boasting free bikes, a garden, and barbecue facilities, Chaloupka offers accommodation in Telč with free WiFi and river views. Ubytovanie Chaloupka sa nachádza v meste Telč (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chaloupka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Nová Cerekev

Apartmán Nová Cerekev

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Nová Cerekev. Apartmán Nová Cerekev is set in Nová Cerekev. The accommodation is 35 km from Jihlava. Ubytovanie Apartmán Nová Cerekev sa nachádza v meste Telč (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APART Mikeš

APART Mikeš

Ubytovanie (Penzión) APART Mikeš. APART Mikeš offers accommodation with free WiFi in Telč, attractively situated 300 metres from Historic Centre of Telč and 400 metres from Chateau Telč. Ubytovanie APART Mikeš sa nachádza v meste Telč (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Waldsteinovo Zátiší

Penzion Waldsteinovo Zátiší

Ubytovanie (Penzión) Penzion Waldsteinovo Zátiší. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Free WiFi is available. At Penzion Waldsteinovo Zátiší, rooms include a wardrobe. Ubytovanie Penzion Waldsteinovo Zátiší sa nachádza v meste Telč (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Luční

Apartmán Luční

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Luční. Boasting garden views, Apartmán Luční offers accommodation with a terrace and a kettle, around less than 1 km from Chateau Telč. Ubytovanie Apartmán Luční sa nachádza v meste Telč (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Montessori Jurta Křížovice

Montessori Jurta Křížovice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Montessori Jurta Křížovice. Situated in Doubravník in the Vysocina region, Montessori Jurta Křížovice has a garden. Ubytovanie Montessori Jurta Křížovice sa nachádza v meste Telč (Česko - Vysočina).

Ubytování Strážek-Vysočina

Ubytování Strážek-Vysočina

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Strážek-Vysočina. Ubytování Strážek-Vysočina is set in Strážek. The property has garden views. Ubytovanie Ubytování Strážek-Vysočina sa nachádza v meste Telč (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

U Prokopů

U Prokopů

Ubytovanie (Dovolenkový dom) U Prokopů. Within 6 km of Chateau Telč and 7 km of Historic Centre of Telč, U Prokopů features free WiFi and a garden. This holiday home provides a terrace. Ubytovanie U Prokopů sa nachádza v meste Telč (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata BOŇKOV

Chata BOŇKOV

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata BOŇKOV. Located in Boňkov in the Vysocina region, Chata BOŇKOV features a terrace. The property is 24 km from Jihlava and free private parking is featured. Ubytovanie Chata BOŇKOV sa nachádza v meste Telč (Česko - Vysočina).

Apartmán Horní Brána

Apartmán Horní Brána

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Horní Brána. Apartmán Horní Brána is situated in Telč, 200 metres from Historic Centre of Telč, 200 metres from Chateau Telč, as well as 700 metres from Bus Station... Ubytovanie Apartmán Horní Brána sa nachádza v meste Telč (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rajmundský mlýn

Rajmundský mlýn

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rajmundský mlýn. The property features garden views. Offering direct access to a balcony, the holiday home consists of 2 bedrooms. Ubytovanie Rajmundský mlýn sa nachádza v meste Telč (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Telč

Mesto Telč sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 40 hotelov a ubytovanie v meste Telč.