Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Telfs

V meste Telfs (Rakúsko) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Telfs

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Telfs

Haus Thomas

9,7

Haus Thomas

Ubytovanie (Apartmány) Haus Thomas. Located on the southern slope of the Hohe Munde Mountain, Haus Thomas is within a 20-minute walk of Telfs’ town centre, shops and restaurants. Ubytovanie Haus Thomas sa nachádza v meste Dandlweg 18 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Berghof

8,7

Gasthof Berghof

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Berghof. Enjoying a quiet location on a plateau, 3 km from the centre of Telfs, Gasthof Berghof offers a Finnish sauna, a steam bath, an infrared cabin, and a sun... Ubytovanie Gasthof Berghof sa nachádza v meste St. Veit 5 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Loretz

8,6

Ferienwohnung Loretz

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Loretz. Located in Telfs, Ferienwohnung Loretz offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Ferienwohnung Loretz sa nachádza v meste Moritzenstraße 22a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dietrich Comfort Appartements

8,4

Dietrich Comfort Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Dietrich Comfort Appartements. Free Wi-Fi and an outdoor pool are features of this accommodation by the Tyrolean Mountains. Ubytovanie Dietrich Comfort Appartements sa nachádza v meste Bahnhofstraße 36 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Telfer Stubm

8,2

Telfer Stubm

Ubytovanie (Bed and breakfast) Telfer Stubm. Just a 5-minute walk from the centre of Telfs, the Telfer Stubm is located next to a small park. Free WiFi and free bike storage is available. Ubytovanie Telfer Stubm sa nachádza v meste Wiesenweg 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalets St. Wendelin

8,2

Chalets St. Wendelin

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalets St. Wendelin. Situated in Telfs, 49 km from Neustift im Stubaital, Chalets St. Wendelin features views of the garden, an indoor swimming pool, a sauna and free WiFi. Ubytovanie Chalets St. Wendelin sa nachádza v meste 1 Wendelinus (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 187 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Plattenhof

8,1

Gasthof Plattenhof

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Plattenhof. Gasthof Plattenhof is located in the village of Platten in Tyrol’s Inn Valley, 4 km from Telfs. WiFi access is available and a ski storage room is... Ubytovanie Gasthof Plattenhof sa nachádza v meste Platten 6 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Munde

7,9

Hotel Munde

Ubytovanie (Hotel) Hotel Munde. Offering a terrace with garden furniture in the centre of Telfs, Hotel Munde is set in a traditional building combined with modern interior. Ubytovanie Hotel Munde sa nachádza v meste Untermarktstraße 17 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Martina

7,2

Hotel Martina

Ubytovanie (Hotel) Hotel Martina. Situated in Telfs in the Tyrol Region, 24 km from Innsbruck, Hotel Martina boasts a sun terrace and views of the mountain. Guests can enjoy the on-site... Ubytovanie Hotel Martina sa nachádza v meste Saglstraße 32 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Neurauter‘s FerienAppart:

Neurauter‘s FerienAppart:

Ubytovanie (Apartmán) Neurauter‘s FerienAppart:. Located in Telfs in the Tyrol region, Neurauter‘s FerienAppart: features a patio and garden views. Ubytovanie Neurauter‘s FerienAppart: sa nachádza v meste Cosmus-Schindler-Straße 12 (Rakúsko - Tirolsko).

Chalet Dietrich

Chalet Dietrich

Ubytovanie (Penzión) Chalet Dietrich. Chalet Dietrich offers guests a seasonal outdoor pool, sauna and steam bath. Ubytovanie Chalet Dietrich sa nachádza v meste Bahnhofstraße 38 (Rakúsko - Tirolsko).

Ubytovanie v meste Telfs

Mesto Telfs sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Telfs.