Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Teplý Vrch

V meste Teplý Vrch (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Teplý Vrch

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Teplý Vrch

Chatka Helenka - Teplý Vrch

7,7

Chatka Helenka - Teplý Vrch

Ubytovanie (Apartmány) Chatka Helenka - Teplý Vrch. Ubytovanie Chatka Helenka - Teplý Vrch sa nachádza v obci Teplý Vrch a ponúka reštauráciu a terasu. Ubytovanie Chatka Helenka - Teplý Vrch sa nachádza v meste Teplý Vrch (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Drieňok - Teplý Vrch

7,3

Drieňok - Teplý Vrch

Ubytovanie (Penzión) Drieňok - Teplý Vrch. Ubytovacie zariadenie Drieňok-Teplý Vrch sa nachádza v Teplom vrchu a ponúka záhradu, bar a reštauráciu. Ubytovanie Drieňok - Teplý Vrch sa nachádza v meste Teplý Vrch (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Drieňok - Teplý Vrch má celkové hodnotenie 7,3. Pre Penzión Drieňok - Teplý Vrch momentálne evidujeme 49 recenzií.

Apartmán Pomaranč Teplý Vrch

Apartmán Pomaranč Teplý Vrch

Ubytovanie Apartmán Pomaranč Teplý Vrch. Situated in Teplý Vrch in the Banskobystrický kraj region, Apartmán Pomaranč Teplý Vrch has a balcony. Ubytovanie Apartmán Pomaranč Teplý Vrch sa nachádza v meste Teplý Vrch (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Pohoda

Apartmán Pohoda

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Pohoda. Apartmán Pohoda sa nachádza v obci Teplý Vrch a ponúka záhradu, súkromný bazén a výhľad na rieku. Ubytovanie Apartmán Pohoda sa nachádza v meste Teplý Vrch (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Greenhouse

Greenhouse

Ubytovanie (Apartmány) Greenhouse. Ubytovanie Greenhouse sa nachádza v obci Teplý vrch a ponúka spoločenskú miestnosť a záhradu. Hostia si v ňom môžu bezplatne požičať bicykle. Ubytovanie Greenhouse sa nachádza v meste Teplý Vrch (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Teplý Vrch

Mesto Teplý Vrch sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Teplý Vrch.