Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Terfens

V meste Terfens (Rakúsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Terfens

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Terfens

Apartment Schallhart

9,9

Apartment Schallhart

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Schallhart. Located in Terfens in the Tyrol region, Apartment Schallhart has a balcony and mountain views. Ubytovanie Apartment Schallhart sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nockhof

9,5

Nockhof

Ubytovanie (Apartmány) Nockhof. Located in Terfens, 44 km from Seefeld in Tirol, Nockhof provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Nockhof sa nachádza v meste Schlögelsbach 10 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Plattnerhof

8,9

Ferienwohnungen Plattnerhof

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Plattnerhof. Offering a seasonal outdoor pool, barbecue and terrace, Ferienwohnungen Plattnerhof is located in Terfens in the Tyrol Region, 30 km from Innsbruck. Ubytovanie Ferienwohnungen Plattnerhof sa nachádza v meste Umlberg 60 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Martina

Ferienhaus Martina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Martina. Ferienhaus Martina is located in Terfens and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Ferienhaus Martina sa nachádza v meste Dorfstraße 10 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Terfens

Mesto Terfens sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Terfens.