Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tkon

V meste Tkon (Chorvátsko) máme celkom 191 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tkon

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tkon

Apartment Silvija-Tkon

10

Apartment Silvija-Tkon

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silvija-Tkon. Apartmány Silvija-Tkon poskyutjí ubytovanie v obci Tkon, 27 km od Zadaru a 43 km od Šibeniku. Ubytovanie Apartment Silvija-Tkon sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Studio apartment

9,9

Studio apartment

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartment. Offering garden views, Studio apartment is an accommodation situated in Tkon, a few steps from Plažine Beach and 200 metres from Beach Tkon. Ubytovanie Studio apartment sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Katina

9,8

Apartments Katina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Katina. Apartmány Katina sa nachádzajú v obci Tkon a ponúkajú gril a výhľad na more. Zadar je vzdialený 26 km. Ubytovanie Apartments Katina sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455

9,8

Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455. Set in Tkon in the Pasman Island region, with Beach Tkon and Plažine Beach nearby, Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455 offers accommodation with free... Ubytovanie Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455 sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Holiday Home Pure Nature

9,8

Holiday Home Pure Nature

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Pure Nature. Featuring a beachfront location and a private beach area, Holiday Home Pure Nature is located in Tkon. Ubytovanie Holiday Home Pure Nature sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

House Captain Felix

9,8

House Captain Felix

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Captain Felix. Tento dovolenkový dom sa nachádza v meste Tkon na ostrove Pašman, 30 km od Zadaru. Využívať môžete aj terasu. Ubytovanie House Captain Felix sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Marica

9,7

Marica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Marica. Marica is a beachfront property situated in Tkon, 100 metres from Beach Mrviska and 400 metres from Beach Brist. Ubytovanie Marica sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartmani Bruna

9,7

Apartmani Bruna

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Bruna. Boasting a patio with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartmani Bruna can be found in Tkon, close to Beach Tkon and 300 metres from Glavičine... Ubytovanie Apartmani Bruna sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Jelena Apartment

9,7

Jelena Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Jelena Apartment. Klimatizovaný apartmán Jelena sa nachádza v obci Tkon, 26 km od mesta Zadar a 43 km od mesta Šibenik. Ubytovanie Jelena Apartment sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartment Tkon 6217a

9,6

Apartment Tkon 6217a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tkon 6217a. Located in Tkon, this air-conditioned apartment is 26 km from Zadar. Guests benefit from balcony. Ubytovanie Apartment Tkon 6217a sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartmani MM

9,6

Apartmani MM

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani MM. Ubytovacie zariadenie Apartmani MM ponúka gril a výhľad na more a nachádza sa v letovisku Tkon, 26 km od mesta Zadar. Ubytovanie Apartmani MM sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartman Sailor

9,6

Apartman Sailor

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sailor. Featuring a balcony with garden views, a garden and a terrace, Apartman Sailor can be found in Tkon, close to Beach Mrviska and less than 1 km from Beach... Ubytovanie Apartman Sailor sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartmani Čižmešija

9,5

Apartmani Čižmešija

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Čižmešija. Set in Tkon in the Pasman Island region, with Beach Tkon and Beach Mrviska nearby, Apartmani Čižmešija offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmani Čižmešija sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Villa Robinson

9,5

Villa Robinson

Ubytovanie (Vila) Villa Robinson. Villa Robinson je samostatne stojaca vila v letovisku Tkon, na ostrove Pašman, 27 km od Zadaru. Ubytovanie Villa Robinson sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Ori

9,5

Apartments Ori

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ori. Apartmány Ori sa nachádzajú na pokojnom mieste 1 km od centra mesta Tkon a v tesnej blízkosti mora. Ubytovanie Apartments Ori sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Sea Breeze

9,4

Sea Breeze

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sea Breeze. Situated in Tkon, 50 metres from Plažine Beach and 100 metres from Glavičine Beach, Sea Breeze offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Sea Breeze sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8454

9,4

Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8454

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8454. Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8454 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Tkon, a few steps from Glavičine Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8454 sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Mira

9,4

Apartments Mira

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mira. Apartmány Mira s výhľadom na more sa nachádzajú v letovisku Tkon a ponúkajú záhradu a gril. Ubytovanie Apartments Mira sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartment Petar12

9,3

Apartment Petar12

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Petar12. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Tkon a ponúka vám balkón s výhľadom na more. Mesto Zadar je vzdialené 27 km. Ubytovanie Apartment Petar12 sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Vila Rosa

9,3

Vila Rosa

Ubytovanie (Apartmány) Vila Rosa. Hotel Vila Rosa sa nachádza iba 150 metrov od mora v meste Tkon na ostrove Pašman neďaleko borovicového lesa. Ubytovanie Vila Rosa sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Beachfront - Vali

9,3

Beachfront - Vali

Ubytovanie (Apartmány) Beachfront - Vali. Ubytovacie zariadenie Beachfront - Vali sa nachádza v obci Tkon na ostrove Pašman len pár krokov od pláže Glavičine a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi,... Ubytovanie Beachfront - Vali sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments and rooms by the sea Tkon, Pasman - 336

9,3

Apartments and rooms by the sea Tkon, Pasman - 336

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Tkon, Pasman - 336. Set in Tkon in the Pasman Island region, with Plažine Beach and Beach Tkon nearby, Apartments and rooms by the sea Tkon, Pasman - 336 offers accommodation... Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Tkon, Pasman - 336 sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartment Tkon 336b

9,2

Apartment Tkon 336b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tkon 336b. Offering sea views, Apartment Tkon 336b is an accommodation set in Tkon, 200 metres from Beach Tkon and 300 metres from Glavičine Beach. Ubytovanie Apartment Tkon 336b sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Vila Laguna - island Pašman

9,2

Vila Laguna - island Pašman

Ubytovanie (Vila) Vila Laguna - island Pašman. Featuring sea views, Vila Laguna - island Pašman provides accommodation with a terrace and a balcony, around 2.3 km from Soline Beach. Set 2. Ubytovanie Vila Laguna - island Pašman sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Villa Kornati

9,2

Villa Kornati

Ubytovanie (Vila) Villa Kornati. Villa Kornati sa nachádza v mestečku Tkon a má záhradu, bar, súkromnú pláž a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na jazero. Ubytovanie Villa Kornati sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Villa Nena

9,2

Villa Nena

Ubytovanie (Apartmány) Villa Nena. Villa Nena sa nachádza v meste Tkon na ostrove Pasman, len pár krokov od pláže Mrviska. Ubytovanie Villa Nena sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Blazenka

9,1

Apartments Blazenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Blazenka. Set in Tkon in the Pasman Island region, with Beach Brist and Beach Mrviska nearby, Apartments Blazenka offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Blazenka sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartment Adria

9,1

Apartment Adria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adria. Set in Tkon, a few steps from Beach Ugrinić and 550 metres from Beach Tratica, Apartment Adria offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Apartment Adria sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartment Tkon Rutak

9

Apartment Tkon Rutak

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tkon Rutak. Situated in Tkon in the Pasman Island region and Plažine Beach reachable within a few steps, Apartment Tkon Rutak features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartment Tkon Rutak sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Užnik's Apartments

9

Užnik's Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Užnik's Apartments. Ubytovacie zariadenie Užnik's Apartments sa nachádza v letovisku Tkon a ponúka výhľad na more, bezplatné bicykle, záhradu a gril. Ubytovanie Užnik's Apartments sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments and rooms by the sea Tkon, Pasman - 8377

8,9

Apartments and rooms by the sea Tkon, Pasman - 8377

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Tkon, Pasman - 8377. Toto ubytovacie zariadenie ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v letovisku Tkon. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Tkon, Pasman - 8377 sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Beachfront Apartment Darija

8,8

Beachfront Apartment Darija

Ubytovanie (Apartmán) Beachfront Apartment Darija. Situated in Tkon, close to Beach Brist, Beachfront Apartment Darija features accommodation with garden, bike hire, a private beach area, barbecue... Ubytovanie Beachfront Apartment Darija sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Klanac

8,8

Apartments Klanac

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Klanac. Apartmány Klanac sa nachádzajú v obci Tkon a ponúkajú ubytovanie s terasou, kuchyňou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Klanac sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Renato

8,8

Apartments Renato

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Renato. Apartments Renato has sea views, free WiFi and free private parking, set in Tkon, 100 metres from Beach Mrviska. Ubytovanie Apartments Renato sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments by the sea Tkon, Pasman - 17360

8,8

Apartments by the sea Tkon, Pasman - 17360

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Tkon, Pasman - 17360. Trojhviezdičkový penzión Apartments by the sea Tkon (Pasman) - 17360 sa nachádza v letovisku Tkon, 200 metrov od pláže Tkon. Ubytovanie Apartments by the sea Tkon, Pasman - 17360 sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Mobile Homes - Naturist Camping FKK Sovinje, island Pasman

8,6

Mobile Homes - Naturist Camping FKK Sovinje, island Pasman

Ubytovanie (Kemping) Mobile Homes - Naturist Camping FKK Sovinje, island Pasman. Situated in Tkon in the Pasman Island region and Soline Beach reachable within a few steps, Mobile Homes - Naturist Camping FKK Sovinje, island Pasman... Ubytovanie Mobile Homes - Naturist Camping FKK Sovinje, island Pasman sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Floras

8,5

Apartments Floras

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Floras. Apartmány Floras sa nachádzajú v meste Tkon, ponúkajú výhľad na more, príslušenstvo na grilovanie a balkón. Ubytovanie Apartments Floras sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments by the sea Tkon, Pasman - 698

8,5

Apartments by the sea Tkon, Pasman - 698

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Tkon, Pasman - 698. Situated in Tkon in the Pasman Island region, with Klanac Beach and Glavičine Beach nearby, Apartments by the sea Tkon, Pasman - 698 features accommodation... Ubytovanie Apartments by the sea Tkon, Pasman - 698 sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments with a parking space Tkon, Pasman - 6216

8,3

Apartments with a parking space Tkon, Pasman - 6216

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Tkon, Pasman - 6216. Štúdio Tkon 6216a sa nachádza v letovisku Tkon a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Naskytá sa z neho výhľad na more. Ubytovanie Apartments with a parking space Tkon, Pasman - 6216 sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

House Anca - Tkon

8,3

House Anca - Tkon

Ubytovanie (Penzión) House Anca - Tkon. Apartmány House Anca – Tkon sa nachádzajú v obci Tkon na ostrove Pašman, 27 km od Zadaru. Ponúkajú gril a výhľad na more. Ubytovanie House Anca - Tkon sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Double Room Tkon 8377b

8,2

Double Room Tkon 8377b

Ubytovanie (Penzión) Double Room Tkon 8377b. Penzión Quadruple Room Tkon 8377b sa nachádza v meste Tkon, 26 km od Zadaru. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovisko. Ubytovanie Double Room Tkon 8377b sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartmani Kuštera

8,2

Apartmani Kuštera

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Kuštera. Ubytovacie zariadenie Apartmani Kuštera sa nachádza v obci Tkon na ostrove Pašman, 70 metrov od pláže Ugrinić. Ubytovanie Apartmani Kuštera sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments with a parking space Kraj, Pasman - 696

8,1

Apartments with a parking space Kraj, Pasman - 696

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Kraj, Pasman - 696. Located in Tkon and only 350 metres from Duzica Beach, Apartments with a parking space Kraj, Pasman - 696 provides accommodation with sea views, free WiFi... Ubytovanie Apartments with a parking space Kraj, Pasman - 696 sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Irena

8

Apartments Irena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Irena. Ubytovacie zariadenie Apartments Irena sa nachádza v meste Tkon na ostrove Pašman, neďaleko pláží Brist a Mrviska. Ubytovanie Apartments Irena sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Leut Apartments

7,9

Leut Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Leut Apartments. Tento klimatizovaný apartmán s terasou a záhradou sa nachádza v meste Tkon. Svojim hosťom ponúka výhľad na more. Zadar je vzdialený 26 km. Ubytovanie Leut Apartments sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Home Away From Home - Pašman

7,9

Home Away From Home - Pašman

Ubytovanie (Apartmán) Home Away From Home - Pašman. Boasting a patio with sea views, free bikes and a garden, Home Away From Home - Pašman can be found in Tkon, close to Klanac Beach and 250 metres from... Ubytovanie Home Away From Home - Pašman sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

House Stoerman

7,8

House Stoerman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Stoerman. House Stoerman is a holiday home located in Tkon, 26 km from Zadar. The unit is 43 km from Šibenik. Ubytovanie House Stoerman sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments with a parking space Tkon, Pasman - 8411

7,7

Apartments with a parking space Tkon, Pasman - 8411

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Tkon, Pasman - 8411. Apartmán Tkon 8411a sa nachádza v obci Tkon, 26 km od Zadaru a 43 km od Šibeniku. Ubytovanie Apartments with a parking space Tkon, Pasman - 8411 sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Vita

7,3

Apartments Vita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vita. Ubytovanie Apartments Vita sa nachádza v meste Tkon na ostrove Pasman, len pár krokov od pláže Brist. Ubytovanie Apartments Vita sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments Marin

7,1

Apartments Marin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marin. Ubytovanie Apartments Marin sa nachádza v meste Tkon na ostrove Pašman, neďaleko pláží Tkon a Plažine. Ubytovanie Apartments Marin sa nachádza v meste Tkon (Chorvátsko - Pasman Island).

Ubytovanie v meste Tkon

Mesto Tkon sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 191 hotelov a ubytovanie v meste Tkon.