Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tolmin

V meste Tolmin (Slovinsko) máme celkom 93 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tolmin

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tolmin

Eco Chalet AstraMONTANA

10

Eco Chalet AstraMONTANA

Ubytovanie (Horská chata) Eco Chalet AstraMONTANA. Located on an altitude of 1000 metres, Chalet AstraMONTANA offers self-catering accommodation in Tolmin. Ubytovanie Eco Chalet AstraMONTANA sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 288 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lenart

9,9

Lenart

Ubytovanie (Apartmány) Lenart. Situated in Tolmin, 36 km from Gorizia, Lenart features a garden and free WiFi. Ubytovanie Lenart sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji 43

9,9

Apartmaji 43

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji 43. Providing garden views, Apartmaji 43 in Tolmin provides accommodation, free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartmaji 43 sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma RINK

9,9

Apartma RINK

Ubytovanie (Apartmán) Apartma RINK. Offering free WiFi and mountain views, Apartma RINK is an accommodation located in Tolmin. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Apartma RINK sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nature View House with Sauna

9,9

Nature View House with Sauna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nature View House with Sauna. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Nature View House with Sauna offers accommodation in Tolmin with free WiFi and garden views. Ubytovanie Nature View House with Sauna sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Počitniška hiša Pologar

9,9

Počitniška hiša Pologar

Ubytovanie (Vidiecky dom) Počitniška hiša Pologar. Počitniška hiša Pologar is located in Tolmin and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Počitniška hiša Pologar sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 189 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Emerald Soca Apartment

9,8

Emerald Soca Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Emerald Soca Apartment. Set in Tolmin, Emerald Soca Apartment offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Emerald Soca Apartment sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MOBILE HOUSE KD

9,8

MOBILE HOUSE KD

Ubytovanie (Dovolenkové domy) MOBILE HOUSE KD. MOBILE HOUSE KD has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Tolmin. Ubytovanie MOBILE HOUSE KD sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kolman

9,7

Apartment Kolman

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Kolman. Located in Tolmin, this air-conditioned apartment features a terrace and a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartment Kolman sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Maruška

9,7

Apartment Maruška

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Maruška. Featuring a garden, Apartment Maruška features accommodation in Tolmin with free WiFi and city views. Ubytovanie Apartment Maruška sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zadraga

9,6

Apartment Zadraga

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zadraga. Apartment Zadraga has garden views, free WiFi and free private parking, set in Tolmin. Ubytovanie Apartment Zadraga sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pr' Petrču

9,6

Pr' Petrču

Ubytovanie (Apartmány) Pr' Petrču. Pr' Petrču features garden views, free WiFi and free private parking, located in Tolmin. Ubytovanie Pr' Petrču sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hiša 2

9,6

Hiša 2

Ubytovanie (Apartmán) Hiša 2. Hiša 2 is set in Tolmin and offers a fitness centre and a terrace. Ubytovanie Hiša 2 sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Rosi

9,6

Guest House Rosi

Ubytovanie (Penzión) Guest House Rosi. Guest House Rosi is located in Tolmin. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Guest House Rosi sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Humar

9,6

Apartma Humar

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Humar. Situated in Tolmin, Apartma Humar features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartma Humar sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fratnk house

9,6

Fratnk house

Ubytovanie (Horská chata) Fratnk house. Fratnk house is set in Tolmin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Fratnk house sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three Bedroom Apartment with Terrace Ole

9,5

Three Bedroom Apartment with Terrace Ole

Ubytovanie (Apartmán) Three Bedroom Apartment with Terrace Ole. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Three Bedroom Apartment with Terrace Ole is set in Tolmin. Ubytovanie Three Bedroom Apartment with Terrace Ole sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Abinkar

9,5

Apartment Abinkar

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Abinkar. Set in Tolmin, Apartment Abinkar offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Abinkar sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sovdat

9,5

Apartment Sovdat

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sovdat. Situated in Tolmin, Apartment Sovdat features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden and city views. Ubytovanie Apartment Sovdat sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sotočje

9,5

Apartment Sotočje

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sotočje. Only steps away from the river Idrijca, Apartment Sotočje is located in Dolenja Trebuša. Ubytovanie Apartment Sotočje sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vrhouc

9,5

Apartment Vrhouc

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vrhouc. Apartment Vrhouc is set in Tolmin and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Vrhouc sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SOBE NIKRMANA

9,5

SOBE NIKRMANA

Ubytovanie (Privát) SOBE NIKRMANA. Located in Tolmin, 40 km from Gorizia, SOBE NIKRMANA provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie SOBE NIKRMANA sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Hildegarden

9,5

Hostel Hildegarden

Ubytovanie (Hostel) Hostel Hildegarden. Hostel Hildegarden is located in Tolmin and features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Hostel Hildegarden sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Počitniška hiša Pri Mačku

9,5

Počitniška hiša Pri Mačku

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Počitniška hiša Pri Mačku. Featuring an outdoor pool and a hot tub, Počitniška hiša Pri Mačku is a historic alpine chalet located 7 km from Tolmin. Ubytovanie Počitniška hiša Pri Mačku sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 316 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maligoj

9,4

Apartments Maligoj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maligoj. Set in Tolmin, 42 km from Cerkno, Apartments Maligoj offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Maligoj sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Leba

9,4

House Leba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Leba. House Leba offers accommodation in Tolmin. You can fire up the barbecue for a tasty meal and enjoy the garden in fair weather. Ubytovanie House Leba sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ekološka turistična kmetija pri Lovrču

9,4

Ekološka turistična kmetija pri Lovrču

Ubytovanie (Apartmány) Ekološka turistična kmetija pri Lovrču. Situated in Tolmin, 41 km from Cerkno, Ekološka turistična kmetija pri Lovrču features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Ekološka turistična kmetija pri Lovrču sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Tolminska korita

9,4

Rooms Tolminska korita

Ubytovanie (Penzión) Rooms Tolminska korita. Rooms Tolminska korita features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Tolmin. Ubytovanie Rooms Tolminska korita sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Pr' Gujlu

9,4

Apartmaji Pr' Gujlu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Pr' Gujlu. Apartmaji Pr 'Gujlu sa nachádza v meste Sela nad Podmelcem. Ponúka gril a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmaji Pr' Gujlu sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kanalec

9,4

Apartment Kanalec

Ubytovanie (Penzión) Apartment Kanalec. Located in Tolmin, Apartment Kanalec features a garden, BBQ facilities, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartment Kanalec sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma R Sport

9,4

Apartma R Sport

Ubytovanie (Apartmán) Apartma R Sport. Featuring accommodation with a balcony, Apartma R Sport is set in Tolmin. Ubytovanie Apartma R Sport sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pri Mlinarju

9,4

Pri Mlinarju

Ubytovanie (Apartmán) Pri Mlinarju. Pri Mlinarju is situated in Tolmin. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytovanie Pri Mlinarju sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Castle View

9,4

Castle View

Ubytovanie (Apartmán) Castle View. Castle View is situated in Tolmin and offers a shared lounge. The property has mountain views. Ubytovanie Castle View sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Sobe Silva

9,3

Guesthouse Sobe Silva

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Sobe Silva. Surrounded by peaceful greenery, Guesthouse Sobe Silva free Wi-Fi and free parking. Ubytovanie Guesthouse Sobe Silva sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest house Milena

9,3

Guest house Milena

Ubytovanie (Apartmán) Guest house Milena. Guest house Milena is set in Tolmin. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Guest house Milena sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sela

9,3

Apartment Sela

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sela. Situated in Tolmin, 34 km from Gorizia, Apartment Sela features barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartment Sela sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Volče

9,3

Apartments Volče

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Volče. Situated in Tolmin, 38 km from Gorizia, Apartments Volče features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Volče sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gaja

9,3

Apartment Gaja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gaja. Apartment Gaja is set in Tolmin. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Apartment Gaja sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Penzion Kobala

9,3

Hotel Penzion Kobala

Ubytovanie (Hotel) Hotel Penzion Kobala. Offering free access to the seasonal outdoor pool and hot tub, Hotel Penzion Kobala is located in Tolmin in the valley of the Soca River. Ubytovanie Hotel Penzion Kobala sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alma Mia

9,3

Alma Mia

Ubytovanie (Apartmán) Alma Mia. Alma Mia is situated in Tolmin. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Alma Mia sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Albine

9,3

Apartma Albine

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Albine. Apartma Albine is situated in Tolmin. This apartment features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartma Albine sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment and room Anica

9,3

Apartment and room Anica

Ubytovanie (Penzión) Apartment and room Anica. Hiša pri Anici is located in a prestigious location in a quiet area of Tolmin, about 500 metres from the town centre. Ubytovanie Apartment and room Anica sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Rutar

9,3

Apartma Rutar

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Rutar. Boasting accommodation with a terrace, Apartma Rutar is situated in Tolmin. Ubytovanie Apartma Rutar sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The FOXhouse

9,3

The FOXhouse

Ubytovanie (Penzión) The FOXhouse. Boasting a garden, The FOXhouse is set in Tolmin and also provides barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie The FOXhouse sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tourist Farm Pri Kafolu

9,2

Tourist Farm Pri Kafolu

Ubytovanie (Farma) Tourist Farm Pri Kafolu. Organic Tourist Farm Pri Kafolu is a agricultural estate located 2 km from the centre of Tolmin. It features a terrace overlooking the Soča River. Ubytovanie Tourist Farm Pri Kafolu sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hiša Bubi

9,2

Hiša Bubi

Ubytovanie (Apartmány) Hiša Bubi. Located in Tolmin, 38 km from Gorizia, Hiša Bubi provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Hiša Bubi sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SOBE REMEC

9,2

SOBE REMEC

Ubytovanie (Penzión) SOBE REMEC. SOBE REMEC features rooms in Tolmin. Free WiFi is included. The rooms in the guest house are equipped with a flat-screen TV with cable channels. Ubytovanie SOBE REMEC sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment House Blazar

9,2

Apartment House Blazar

Ubytovanie (Apartmány) Apartment House Blazar. Apartment House Blazar is located in the village of Volarje, only 200 metres from the Soča River. Ubytovanie Apartment House Blazar sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Naturalina

9,2

Naturalina

Ubytovanie (Apartmán) Naturalina. Located in Tolmin, Naturalina provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. This apartment features a garden. Ubytovanie Naturalina sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Olivia

9,2

Apartment Olivia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Olivia. Boasting accommodation with a balcony, Apartment Olivia is situated in Čiginj. Ubytovanie Apartment Olivia sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Soca Tolmin

9,2

Apartment Soca Tolmin

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Soca Tolmin. Situated in Tolmin, Apartment Soca Tolmin features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment Soca Tolmin sa nachádza v meste Tolmin (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Tolmin

Mesto Tolmin sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 93 hotelov a ubytovanie v meste Tolmin.