Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tolna

V meste Tolna (Maďarsko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tolna

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tolna

Vass-Lak Apartman ,Tolna

9,9

Vass-Lak Apartman ,Tolna

Ubytovanie (Apartmán) Vass-Lak Apartman ,Tolna. Situated in Tolna in the Tolna region, Vass-Lak Apartman, Tolna features a patio. Ubytovanie Vass-Lak Apartman ,Tolna sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mözsi Apartman Tolna

9,6

Mözsi Apartman Tolna

Ubytovanie (Apartmán) Mözsi Apartman Tolna. Offering free WiFi and city views, Mözsi Apartman Tolna is an accommodation set in Tolna. The property features garden views and is 20 km from Zomba. Ubytovanie Mözsi Apartman Tolna sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tolna Vendégház

9,3

Tolna Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tolna Vendégház. Set in Tolna, Tolna Vendégház offers a garden. This property offers both free WiFi and private parking free of charge. Ubytovanie Tolna Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szilvia Panzió

9,2

Szilvia Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Szilvia Panzió. Located in Tolna, Szilvia Panzió provides free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Szilvia Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Thelena

9,1

Hotel Thelena

Ubytovanie (Hotel) Hotel Thelena. Located in Tolna, 14 km from the city of Szekszárd, the 3-star Hotel Thelena offers rooms with cable TV, a restaurant with Hungarian dishes and a wellness... Ubytovanie Hotel Thelena sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Centrum Panzió

9,1

Centrum Panzió

Ubytovanie (Apartmány) Centrum Panzió. Centrum Panzió provides accommodation with free WiFi in the centre of Tolna. There is a kitchenette in every unit equipped . Ubytovanie Centrum Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Thelena Apartman

Thelena Apartman

Ubytovanie (Kemping) Thelena Apartman. Situated in Tolna, Thelena Apartman features accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytovanie Thelena Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tücsök Vendégház

Tücsök Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tücsök Vendégház. Tücsök Vendégház provides accommodation in Tolna. The accommodation features a shared kitchen and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Tücsök Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kata apartment

Kata apartment

Ubytovanie (Apartmán) Kata apartment. Set in Tolna, Kata apartment features accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment offers a terrace. Ubytovanie Kata apartment sa nachádza v meste Tolna (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Tolna

Mesto Tolna sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Tolna.