Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Topolšica

V meste Topolšica (Slovinsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Topolšica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Topolšica

Terme Topolsica Apartments

8,7

Terme Topolsica Apartments

Ubytovanie (Dovolenkový park) Terme Topolsica Apartments. Drevené 4-hviezdičkové chaty Holiday Homes Ocepkov gaj sú vzdialené 5 minút chôdze od kúpeľov Terme Topolšica. Ubytovanie Terme Topolsica Apartments sa nachádza v meste Topolšica (Slovinsko - Savinjska).

Terme Topolsica - Hotel Vesna

7,9

Terme Topolsica - Hotel Vesna

Ubytovanie (Hotel) Terme Topolsica - Hotel Vesna. Hotel Vesna v Topošici ponúka 1 760 m² termálnych vnútorných a vonkajších bazénov, množstvo vodných atrakcií pre deti i dospelých a plochu 10 000 m² na... Ubytovanie Terme Topolsica - Hotel Vesna sa nachádza v meste Topolšica (Slovinsko - Savinjska).

Topolšica studio apartment

Topolšica studio apartment

Ubytovanie (Apartmán) Topolšica studio apartment. Topolšica studio apartment is a property located in Topolšica near Topolšica Thermal Spa. Ubytovanie Topolšica studio apartment sa nachádza v meste Topolšica (Slovinsko - Savinjska).

Glamping Langus

Glamping Langus

Ubytovanie (Luxusný stan) Glamping Langus. Located in Topolšica in the Savinjska region, Glamping Langus has a patio and garden views. Ubytovanie Glamping Langus sa nachádza v meste Topolšica (Slovinsko - Savinjska).

Ubytovanie v meste Topolšica

Mesto Topolšica sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Topolšica.