Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Törökbálint

V meste Törökbálint (Maďarsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Törökbálint

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Törökbálint

Villamaxx

8,5

Villamaxx

Ubytovanie (Penzión) Villamaxx. Located 4 km from the centre of Törökbálint, Villamaxx offers a spa area including a sauna, a hot tub and a sun bed, and an outdoor and indoor pool. Ubytovanie Villamaxx sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

OEKOTEL Tópark Hotel

7,7

OEKOTEL Tópark Hotel

Ubytovanie (Hotel) OEKOTEL Tópark Hotel. Hotel Oekotel Tópark s reštauráciou sa nachádza v obci Törökbálint, 10 km od Budapešti. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie OEKOTEL Tópark Hotel sa nachádza v meste Törökbálint (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drive Inn Hotel

7

Drive Inn Hotel

Ubytovanie (Hotel) Drive Inn Hotel. The Drive Inn Hotel - the former Etap hotel - is very conveniently located right next to the M1 motorway (exit 14), close to the junction with the M0 and... Ubytovanie Drive Inn Hotel sa nachádza v meste Törökbálint (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ági Apartman

6,5

Ági Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Ági Apartman. Located in the suburban town of Törökbálint, right next to the M7 Motorway and a 5-minute drive from the M1, the self-catered Ági Apartman has free WiFi... Ubytovanie Ági Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szt László Lovagkirály

6

Szt László Lovagkirály

Ubytovanie (Hotel) Szt László Lovagkirály. Szt László Lovagkirály v obci Törökbálint, štylizovaný ako hrad z 13. Ubytovanie Szt László Lovagkirály sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax house

4,9

Relax house

Ubytovanie (Penzión) Relax house. Relax house is located in Törökbálint. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Relax house sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House of the Golden Horse in Hosszúréti Lovas Major

House of the Golden Horse in Hosszúréti Lovas Major

Ubytovanie (Apartmán) House of the Golden Horse in Hosszúréti Lovas Major. Located in Törökbálint in the Pest region, House of the Golden Horse in Hosszúréti Lovas Major features a patio and garden views. Ubytovanie House of the Golden Horse in Hosszúréti Lovas Major sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Törökbálint

Mesto Törökbálint sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Törökbálint.