Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trebišov

V meste Trebišov (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Trebišov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Trebišov

Penzión MELIS

9,7

Penzión MELIS

Ubytovanie (Penzión) Penzión MELIS. Penzión MELIS sa nachádza v Trebišove a ponúka ubytovanie so záhradou a terasou. Za príplatok môžete využívať súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión MELIS sa nachádza v meste Trebišov (Slovensko - Košický kraj).

Privát Trebišov

9,6

Privát Trebišov

Ubytovanie (Privát) Privát Trebišov. Privát Trebišov sa nachádza v Trebišove, 44 km od mesta Sárospatak. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát Trebišov sa nachádza v meste Trebišov (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Privát Trebišov má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Privát Trebišov momentálne evidujeme 81 recenzií.

Penzion Bowten

9,3

Penzion Bowten

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bowten. Penzión Bowten sa nachádza v Trebišove a ponúka reštauráciu a tenisový kurt. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzion Bowten sa nachádza v meste Trebišov (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzion Bowten má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Bowten momentálne evidujeme 205 recenzií.

Penzión Aqua Maria

8,6

Penzión Aqua Maria

Ubytovanie (Penzión) Penzión Aqua Maria. V tomto penzióne nájdu hostia reštauráciu, službu nonstop recepcie, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Aqua Maria sa nachádza v meste Trebišov (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión Aqua Maria má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzión Aqua Maria momentálne evidujeme 136 recenzií.

Hotel Zemplín

8,4

Hotel Zemplín

Ubytovanie Hotel Zemplín. Hotel Zemplín sa nachádza v Trebišove 37 km od vodnej nádrže Zemplínska Šírava a 25 km od Zemplínskeho hradu. Ubytovanie Hotel Zemplín sa nachádza v meste Trebišov (Slovensko - Košický kraj).

Wellness hotel Mestská plaváreň

8,3

Wellness hotel Mestská plaváreň

Ubytovanie (Hotel) Wellness hotel Mestská plaváreň. Wellness hotel Mestská plaváreň sa nachádza v Trebišove. Ubytovanie poskytuje krytý bazén, fitnescentrum, reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Wellness hotel Mestská plaváreň sa nachádza v meste Trebišov (Slovensko - Košický kraj).

Hotel Zemplín Trebišov

7,6

Hotel Zemplín Trebišov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zemplín Trebišov. Hotel Zemplín Trebišov sa nachádza vo vinohradníckom regióne Tokaj. Ponúka reštauráciu, kde sa každé ráno podávajú raňajky. Ubytovanie Hotel Zemplín Trebišov sa nachádza v meste Trebišov (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hotel Zemplín Trebišov má celkové hodnotenie 7,6. Pre Hotel Hotel Zemplín Trebišov momentálne evidujeme 159 recenzií.

Ubytovanie v meste Trebišov

Mesto Trebišov sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Trebišov.