Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trnava

V meste Trnava (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Trnava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Trnava

Penzion Pivovar Vraník

9,1

Penzion Pivovar Vraník

Ubytovanie (Hostinec) Penzion Pivovar Vraník. Penzión Pivovar Vraník sa nachádza v Trnave a ponúka bezplatné Wi-Fi. Súčasťou niektorých izieb je kuchyňa vybavená chladničkou a varnou doskou. Ubytovanie Penzion Pivovar Vraník sa nachádza v meste Trnava (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pivovar Vraník má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hostinec Penzion Pivovar Vraník momentálne evidujeme 66 recenzií.

Pension Karolína

9

Pension Karolína

Ubytovanie (Penzión) Pension Karolína. Trojhviezdičkový penzión Karolína sa nachádza v obci Trnava u Zlína a má záhradu a terasu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Pension Karolína sa nachádza v meste Trnava (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Karolína má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Pension Karolína momentálne evidujeme 18 recenzií.

Ubytovanie v meste Trnava

Mesto Trnava sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Trnava.