Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trstená

V meste Trstená (Slovensko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Trstená

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Trstená

Chalet Lake

9,7

Chalet Lake

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Lake. Chata Lake sa nachádza v Trstenej v Žilinskom kraji a ponúka terasu. Naskytá sa odtiaľ výhľad na hory a na jazero a ponúka aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalet Lake sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalet Lake má celkové hodnotenie 9,7. Pre Horská chata Chalet Lake momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartmán Ústie

9,6

Apartmán Ústie

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ústie. Apartmán Ústie sa nachádza v rodinnom dome na okraji časti Ústie nad Priehradou, 150 metrov od Oravskej priehrady. Ubytovanie Apartmán Ústie sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Ústie má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Ústie momentálne evidujeme 17 recenzií.

Oravský Háj Garden Hotel & Resort

9,3

Oravský Háj Garden Hotel & Resort

Ubytovanie (Rezort) Oravský Háj Garden Hotel & Resort. Komplex Oravský Háj Garden Hotel & Resort je situovaný uprostred pokojnej krajiny Oravy a hosťom ponúka zadarmo krytý bazén, vírivku, ako aj masáže a... Ubytovanie Oravský Háj Garden Hotel & Resort sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Oravský Háj Garden Hotel & Resort má celkové hodnotenie 9,3. Pre Rezort Oravský Háj Garden Hotel & Resort momentálne evidujeme 132 recenzií.

Hotel Prístav

9,1

Hotel Prístav

Ubytovanie (Hotel) Hotel Prístav. Hotel Prístav sa nachádza v Trstenej a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a vybavenie na vodné športy. Ubytovanie Hotel Prístav sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dovolenkový dom Ludmila

8,3

Dovolenkový dom Ludmila

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dovolenkový dom Ludmila. Dovolenkový dom Ludmila sa nachádza v meste Trstená, 31 km od obce Kościelisko. Ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Dovolenkový dom Ludmila sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Roháč

8,3

Hotel Roháč

Ubytovanie (Hotel) Hotel Roháč. Hotel Roháč sídli v budove z 19. storočia a ponúka vám ubytovanie v elegantných izbách s bezplatným pripojením na internet a kúpeľňou. Ubytovanie Hotel Roháč sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Roháč má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Roháč momentálne evidujeme 146 recenzií.

Penzion Ustie

8

Penzion Ustie

Ubytovanie (Penzión) Penzion Ustie. Penzión Ustie sa nachádza v pokojnej lokalite neďaleko Trstenej, 200 metrov od Oravskej priehrady a ponúka izby so súkromnou kúpeľňou, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Penzion Ustie sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Ustie má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Ustie momentálne evidujeme 175 recenzií.

Penzion Trstená

8

Penzion Trstená

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Trstená. Penzión Trstená s balkónom sa nachádza v obci Trstená v Žilinskom kraji. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Trstená sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Skalka

7,9

Hotel Skalka

Ubytovanie (Penzión) Hotel Skalka. Hotel Skalka sa nachádza v centre Trstenej, 2 km od štátnej hranice s Poľskom. Ubytovanie Hotel Skalka sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Skalka má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Hotel Skalka momentálne evidujeme 107 recenzií.

Penthouse apartments

Penthouse apartments

Ubytovanie (Apartmán) Penthouse apartments. Ubytovacie zariadenie Penthouse apartments sa nachádza v Trstenej v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penthouse apartments sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chaty Ivana a Michal

Chaty Ivana a Michal

Ubytovanie (Chata v prírode) Chaty Ivana a Michal. Ubytovacie zariadenie Chaty Ivana a Michal sa nachádza v Trstenej a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou s terasou. Ubytovanie Chaty Ivana a Michal sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Trstená

Mesto Trstená sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Trstená.