Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trstená

V meste Trstená (Slovensko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Trstená

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Trstená

Chata pod Starou Horou

10

Chata pod Starou Horou

Ubytovanie Chata pod Starou Horou. Chata pod Starou Horou sa nachádza v Trstenej 27 km od Oravského hradu. Ubytovanie Chata pod Starou Horou sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalet Lake

9,7

Chalet Lake

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Lake. Chata Lake sa nachádza v Trstenej v Žilinskom kraji a ponúka terasu. Naskytá sa odtiaľ výhľad na hory a na jazero a ponúka aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalet Lake sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalet Lake má celkové hodnotenie 9,7. Pre Horská chata Chalet Lake momentálne evidujeme 11 recenzií.

Oravský Háj Garden Hotel & Resort

9,3

Oravský Háj Garden Hotel & Resort

Ubytovanie (Rezort) Oravský Háj Garden Hotel & Resort. Komplex Oravský Háj Garden Hotel & Resort je situovaný uprostred pokojnej krajiny Oravy a hosťom ponúka zadarmo krytý bazén, vírivku, ako aj masáže a... Ubytovanie Oravský Háj Garden Hotel & Resort sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Oravský Háj Garden Hotel & Resort má celkové hodnotenie 9,3. Pre Rezort Oravský Háj Garden Hotel & Resort momentálne evidujeme 132 recenzií.

Hotel Prístav

9,1

Hotel Prístav

Ubytovanie (Hotel) Hotel Prístav. Hotel Prístav sa nachádza v Trstenej a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a vybavenie na vodné športy. Ubytovanie Hotel Prístav sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj).

Dovolenkový dom Ludmila

8,3

Dovolenkový dom Ludmila

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dovolenkový dom Ludmila. Dovolenkový dom Ludmila sa nachádza v meste Trstená, 31 km od obce Kościelisko. Ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Dovolenkový dom Ludmila sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Roháč

8,3

Hotel Roháč

Ubytovanie (Hotel) Hotel Roháč. Hotel Roháč sídli v budove z 19. storočia a ponúka vám ubytovanie v elegantných izbách s bezplatným pripojením na internet a kúpeľňou. Ubytovanie Hotel Roháč sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Roháč má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Roháč momentálne evidujeme 146 recenzií.

2- posteľová izba s kuchynkou a kúpeľňou RIŠKO v PENZION TRSTENÁ

8

2- posteľová izba s kuchynkou a kúpeľňou RIŠKO v PENZION TRSTENÁ

Ubytovanie (Apartmány) 2- posteľová izba s kuchynkou a kúpeľňou RIŠKO v PENZION TRSTENÁ. Set in Trstená, 2- posteľová izba s kuchynkou a kúpeľňou RIŠKO v PENZION TRSTENÁ offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie 2- posteľová izba s kuchynkou a kúpeľňou RIŠKO v PENZION TRSTENÁ sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Ustie

8

Penzion Ustie

Ubytovanie (Penzión) Penzion Ustie. Penzión Ustie sa nachádza v pokojnej lokalite neďaleko Trstenej, 200 metrov od Oravskej priehrady a ponúka izby so súkromnou kúpeľňou, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Penzion Ustie sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Ustie má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Ustie momentálne evidujeme 175 recenzií.

Penzion Trstená

8

Penzion Trstená

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Trstená. Penzión Trstená s balkónom sa nachádza v obci Trstená v Žilinskom kraji. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Trstená sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Skalka

7,9

Hotel Skalka

Ubytovanie (Penzión) Hotel Skalka. Hotel Skalka sa nachádza v centre Trstenej, 2 km od štátnej hranice s Poľskom. Ubytovanie Hotel Skalka sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Skalka má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Hotel Skalka momentálne evidujeme 107 recenzií.

2- izbový APARTMÁN s kuchyňou KAJKA v PENZION TRSTENÁ

7,7

2- izbový APARTMÁN s kuchyňou KAJKA v PENZION TRSTENÁ

Ubytovanie (Apartmány) 2- izbový APARTMÁN s kuchyňou KAJKA v PENZION TRSTENÁ. Situated in Trstená, 2- izbový APARTMÁN s kuchyňou KAJKA v PENZION TRSTENÁ features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie 2- izbový APARTMÁN s kuchyňou KAJKA v PENZION TRSTENÁ sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj).

Penthouse apartments

Penthouse apartments

Ubytovanie (Apartmán) Penthouse apartments. Ubytovacie zariadenie Penthouse apartments sa nachádza v Trstenej v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penthouse apartments sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Motýľ Oravská priehrada

Chata Motýľ Oravská priehrada

Ubytovanie (Apartmán) Chata Motýľ Oravská priehrada. Chata Motýľ Oravská priehrada is located in Lavkovo and offers a restaurant and a terrace. Ubytovanie Chata Motýľ Oravská priehrada sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj).

Chaty Ivana a Michal

Chaty Ivana a Michal

Ubytovanie (Chata v prírode) Chaty Ivana a Michal. Ubytovacie zariadenie Chaty Ivana a Michal sa nachádza v Trstenej a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou s terasou. Ubytovanie Chaty Ivana a Michal sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj).

Penthouse apartments MINI s privátnou vírivou vaňou

Penthouse apartments MINI s privátnou vírivou vaňou

Ubytovanie Penthouse apartments MINI s privátnou vírivou vaňou. Set in Trstená, 27 km from Orava Castle and 38 km from Gubalowka Mountain, Penthouse apartments MINI s privátnou vírivou vaňou offers a garden and air... Ubytovanie Penthouse apartments MINI s privátnou vírivou vaňou sa nachádza v meste Trstená (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Trstená

Mesto Trstená sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Trstená.