Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trstené

V meste Trstené (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Trstené

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Trstené

Drevenica Magdaléna

9,7

Drevenica Magdaléna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Magdaléna. Drevenica Magdaléna sa nachádza v obci Trstené v Žilinskom kraji a ponúka záhradu. Ubytovanie Drevenica Magdaléna sa nachádza v meste Trstené (Slovensko - Žilinský kraj).

Zrubovy dom Silvia

9,4

Zrubovy dom Silvia

Ubytovanie (Chata v prírode) Zrubovy dom Silvia. Ubytovacie zariadenie Zrubovy dom Silvia sa nachádza v Trstenom, 5 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Zrubovy dom Silvia sa nachádza v meste Trstené (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Zrubovy dom Silvia má celkové hodnotenie 9,4. Pre Chata v prírode Zrubovy dom Silvia momentálne evidujeme 49 recenzií.

Chalupa Spoko Liptov

Chalupa Spoko Liptov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Spoko Liptov. Chalupa Spoko Liptov is set in Trstené and offers a garden and a terrace. This holiday home offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Chalupa Spoko Liptov sa nachádza v meste Trstené (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Trstinka

Apartmán Trstinka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Trstinka. Apartmán Trstinka sa nachádza v meste Trstené. Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Nachádza sa 5 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Apartmán Trstinka sa nachádza v meste Trstené (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Alex Liptov

Chata Alex Liptov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Alex Liptov. Tento samostatne stojaci dovolenkový dom sa nachádza v Trstenej, v Žilinskom kraji, 32 km od mesta Zakopane. Obec Białka Tatrzanska je vzdialená 47 km. Ubytovanie Chata Alex Liptov sa nachádza v meste Trstené (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat Lubika

Privat Lubika

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Privat Lubika. Privat Lubika sa nachádza v Trstenej a hosťom ponúka záhradu, kuchyňu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Privat Lubika sa nachádza v meste Trstené (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkové domy Privat Lubika nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Trstené

Mesto Trstené sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Trstené.