Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trstenik

V meste Trstenik (Chorvátsko) máme celkom 40 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Trstenik

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Trstenik

Apartment Jelka.1

10

Apartment Jelka.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jelka.1. Located in Trstenik in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Jelka.1 has a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Jelka.1 sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bezek

9,7

Apartments Bezek

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bezek. Uniquely located right by the beach in the tiny village of Trstenik, Apartments Bezek offers apartments and studios equipped with free WiFi, kitchenette... Ubytovanie Apartments Bezek sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Seafront Silence

9,5

Apartments Seafront Silence

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Seafront Silence. Set in Trstenik, 36 km from Korčula, Apartments Seafront Silence offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartments Seafront Silence sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Double Room Trstenik 4566c

9,4

Double Room Trstenik 4566c

Ubytovanie (Penzión) Double Room Trstenik 4566c. Double Room Trstenik 4566c is located on the beachfront in Trstenik. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Double Room Trstenik 4566c sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Trstenik, Peljesac - 4566

9,4

Apartments and rooms by the sea Trstenik, Peljesac - 4566

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Trstenik, Peljesac - 4566. Apartments and rooms by the sea Trstenik, Peljesac - 4566 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Trstenik. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Trstenik, Peljesac - 4566 sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Old village

9,3

Apartment Old village

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Old village. Offering a terrace with garden view, Apartment Old village is a self-catering accommodation located in Trstenik. Free WiFi access is available throughout. Ubytovanie Apartment Old village sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Silencia

9,2

Villa Silencia

Ubytovanie (Vila) Villa Silencia. Featuring private pool, Villa Silencia is located on the beachfront in Trstenik. Ubytovanie Villa Silencia sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment Lile

9,2

Studio Apartment Lile

Ubytovanie (Apartmány) Studio Apartment Lile. Ubytovanie Studio Apartment Lile sa nachádza v meste Trstenik, 36 km od ostrova Korčula. Ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Studio Apartment Lile sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Matijas

9,1

Apartment Matijas

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Matijas. Ubytovanie Apartment Matijas sa nachádza v meste Trstenik. Ponúka reštauráciu, bar, spoločný salónik, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Matijas sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ante Apartments

8,9

Ante Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ante Apartments. Set in Trstenik, 36 km from Korčula, Ante Apartments offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Ante Apartments sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Kunjasic

8,7

Apartmani Kunjasic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Kunjasic. Ubytovanie Apartmani Kunjasic sa nachádza v obci Trstenik, 36 km od mesta Korčula. K dispozícii je záhrada a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Kunjasic sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Happy

8,7

Apartment Happy

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Happy. Apartmán Happy nájdete v letovisku Trstenik, 38 km o pútnickeho mesta Medžugorje. K dispozícii je vám tu i terasa. Ubytovanie Apartment Happy sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Villa Emma with Private Pool

8,2

Luxury Villa Emma with Private Pool

Ubytovanie (Vila) Luxury Villa Emma with Private Pool. Apartment Peaceful Place is situated in Trstenik and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Luxury Villa Emma with Private Pool sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 297 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4511

7,2

Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4511

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4511. Apartmán Trstenik 4511 ponúka ubytovanie v meste Trstenik, 38 km od Medžugoria. Táto klimatizovaná ubytovacia jednotka je vzdialená 22 km od mesta Korčila. Ubytovanie Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4511 sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Trstenik 4566b

Studio Trstenik 4566b

Ubytovanie (Apartmán) Studio Trstenik 4566b. Situated in Trstenik in the Dubrovnik-Neretva County region, Studio Trstenik 4566b has a balcony and sea views. Ubytovanie Studio Trstenik 4566b sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Double Room Trstenik 4566b

Double Room Trstenik 4566b

Ubytovanie (Penzión) Double Room Trstenik 4566b. Double Room Trstenik 4566b provides beachfront accommodation in Trstenik. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Double Room Trstenik 4566b sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Trstenik, Peljesac - 10109

Apartments with a parking space Trstenik, Peljesac - 10109

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Trstenik, Peljesac - 10109. Set in Trstenik in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments with a parking space Trstenik, Peljesac - 10109 features a terrace. Ubytovanie Apartments with a parking space Trstenik, Peljesac - 10109 sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4512

Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4512

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4512. Situated in Trstenik in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4512 features a balcony. Ubytovanie Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4512 sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 10110

Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 10110

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 10110. Apartment Trstenik 10110a offers accommodation in Trstenik. The property boasts views of the sea is 38 km from Međugorje. Ubytovanie Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 10110 sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside holiday house Trstenik, Peljesac - 16309

Seaside holiday house Trstenik, Peljesac - 16309

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Trstenik, Peljesac - 16309. Set in Trstenik in the Dubrovnik-Neretva County region, Seaside holiday house Trstenik, Peljesac - 16309 is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Seaside holiday house Trstenik, Peljesac - 16309 sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Trstenik

Trstenik

Ubytovanie (Apartmán) Trstenik. Trstenik is set in the apartment and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Trstenik sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Gornje Selo bb III

Holiday home Gornje Selo bb III

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Gornje Selo bb III. Located in Trstenik, Holiday home Gornje Selo bb III offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday home Gornje Selo bb III sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 447 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jelka.2

Apartment Jelka.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jelka.2. Set in Trstenik in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Jelka.2 has a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Jelka.2 sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Lazar

House Lazar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Lazar. Set in Trstenik, this holiday home is 38 km from Međugorje. The air-conditioned unit is 22 km from Korčula. Ubytovanie House Lazar sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly apartments with a swimming pool Trstenik, Peljesac - 11081

Family friendly apartments with a swimming pool Trstenik, Peljesac - 11081

Ubytovanie (Apartmán) Family friendly apartments with a swimming pool Trstenik, Peljesac - 11081. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, sea view and a terrace, Family friendly apartments with a swimming pool Trstenik, Peljesac -... Ubytovanie Family friendly apartments with a swimming pool Trstenik, Peljesac - 11081 sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník).

Lovro & Roko

Lovro & Roko

Ubytovanie (Apartmán) Lovro & Roko. Lovro & Roko is set in Trstenik. The accommodation is 38 km from Međugorje. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Lovro & Roko sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jelka.3

Apartment Jelka.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jelka.3. Set in Trstenik in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Jelka.3 has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Jelka.3 sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4575

Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4575

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4575. Located in Trstenik, Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4575 provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4575 sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4570

Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4570

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4570. Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4570 features sea views, free WiFi and free private parking, set in Trstenik. Ubytovanie Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4570 sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Luce

Apartmani Luce

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Luce. Situated in Trstenik, 36 km from Korčula, Apartmani Luce features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Luce sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 10119

Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 10119

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 10119. Offering free WiFi and sea views, Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 10119 is an accommodation located in Trstenik. Ubytovanie Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 10119 sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník).

Holiday Home Trstenik with Sea View I

Holiday Home Trstenik with Sea View I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Trstenik with Sea View I. Holiday Home Trstenik with Sea View I is situated in Trstenik. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Holiday Home Trstenik with Sea View I sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4567

Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4567

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4567. Located in Trstenik, Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4567 provides accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Apartments by the sea Trstenik, Peljesac - 4567 sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Mala Villa

Holiday Home Mala Villa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mala Villa. Located in Trstenik in the Dubrovnik-Neretva County region, Holiday Home Mala Villa has a patio. Ubytovanie Holiday Home Mala Villa sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a parking space Trstenik, Peljesac - 10195

Holiday house with a parking space Trstenik, Peljesac - 10195

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a parking space Trstenik, Peljesac - 10195. Located in Trstenik in the Dubrovnik-Neretva County region, Holiday house with a parking space Trstenik, Peljesac - 10195 features a terrace. Ubytovanie Holiday house with a parking space Trstenik, Peljesac - 10195 sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník).

Holiday Home Dingač

Holiday Home Dingač

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Dingač. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Dingač is located in Trstenik. Ubytovanie Holiday Home Dingač sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník).

Two-Bedroom Holiday Home in Trstenik

Two-Bedroom Holiday Home in Trstenik

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Trstenik. Situated in Trstenik in the Dubrovnik-Neretva County region, Two-Bedroom Holiday Home in Trstenik is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Trstenik sa nachádza v meste Trstenik (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Trstenik

Mesto Trstenik sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 40 hotelov a ubytovanie v meste Trstenik.