Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Tumpen

V meste Tumpen (Rakúsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tumpen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tumpen

Ferienwohnungen Maurer

9,7

Ferienwohnungen Maurer

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Maurer. Offering apartments with a private entrance, balcony, hypoallergenic and LCD satellite TV, Ferienwohnungen Maurer is only 100 metres from a free ski bus... Ubytovanie Ferienwohnungen Maurer sa nachádza v meste Tumpen 61 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Biancas Ferienwohnung im Haus Roswitha

9,5

Biancas Ferienwohnung im Haus Roswitha

Ubytovanie (Apartmány) Biancas Ferienwohnung im Haus Roswitha. Biancas Ferienwohnung im Haus Roswitha is a self-catering accommodation located in Tumpen, 5 km from the Hochötz Ski Area, and offers an apartment with a... Ubytovanie Biancas Ferienwohnung im Haus Roswitha sa nachádza v meste Tumpen 106 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ötztal

9,5

Apartment Ötztal

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ötztal. Apartment Ötztal is located in Tumpen and features an infrared cabin, a fireplace, parquet flooring and a flat-screen TV. Ubytovanie Apartment Ötztal sa nachádza v meste Tumpen 20 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Acherkogel

8,8

Haus Acherkogel

Ubytovanie (Penzión) Haus Acherkogel. Haus Acherkogel sa nachádza v údolí Ötz, 4 km od lyžiarskeho strediska Hochoetz-Kühtai a 5 km od Oetzu. Ubytovanie Haus Acherkogel sa nachádza v meste Tumpen 7 (Rakúsko - Tirolsko).

Bianca Apart

Bianca Apart

Ubytovanie (Apartmán) Bianca Apart. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Bianca Apart features accommodation in Mayrhofen with free WiFi and garden views. Ubytovanie Bianca Apart sa nachádza v meste 42 Schweinberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Tumpen

Mesto Tumpen sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Tumpen.