Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Turanj

V meste Turanj (Chorvátsko) máme celkom 138 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Turanj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Turanj

Mobile house Nord 2 Laguna

10

Mobile house Nord 2 Laguna

Ubytovanie (Kemping) Mobile house Nord 2 Laguna. Set in Turanj, 7 km from Biograd na Moru, Mobile house Nord 2 Laguna offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie Mobile house Nord 2 Laguna sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Maris, Turanj

10

Apartman Maris, Turanj

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Maris, Turanj. Featuring a balcony with sea views, a bar and a garden, Apartman Maris, Turanj can be found in Turanj, close to Beach Krča and 1. Ubytovanie Apartman Maris, Turanj sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Sunset

10

Apartment Sunset

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sunset. Apartment Sunset is a beachfront property located in Turanj, 300 metres from Beach Lučica Turanj and 700 metres from Beach Krča. Ubytovanie Apartment Sunset sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Dekovic

9,9

Apartments Dekovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dekovic. Located within a few steps of Beach Krča and 650 metres of Beach Lučica Turanj in Turanj, Apartments Dekovic provides accommodation with a flat-screen TV. Ubytovanie Apartments Dekovic sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Mobile house 5 Laguna

9,9

Mobile house 5 Laguna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mobile house 5 Laguna. Mobile house 5 Laguna is located in Turanj and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 7 km from Biograd na Moru. Ubytovanie Mobile house 5 Laguna sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Kampanel

9,9

Apartments Kampanel

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kampanel. Ubytovanie Apartments Kampanel sa nachádza v meste Turanj, 6 km od mesta Biograd na Moru a ponúka bezplatné bicykle a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Kampanel sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Villa Lu-Ma

9,9

Villa Lu-Ma

Ubytovanie (Vila) Villa Lu-Ma. Ubytovacie zariadenie Villa Lu-Ma sa nachádza v meste Turanj, len pár krokov od pláže Krča. Ubytovanie Villa Lu-Ma sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Rubinić

9,9

Apartmani Rubinić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Rubinić. Apartmány Rubinić sa nachádzajú v meste Turanj v Zadarskej župe, neďaleko pláže Morovićka Turanj a pláže LuÄŤica Turanj. Ubytovanie Apartmani Rubinić sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Laudato XXL DELUXE

9,8

Laudato XXL DELUXE

Ubytovanie (Apartmán) Laudato XXL DELUXE. Situated in Turanj, within 200 metres of Beach Lučica Turanj and 250 metres of Beach Morovićka Turanj, Laudato XXL DELUXE offers accommodation with free... Ubytovanie Laudato XXL DELUXE sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Adriatic Rose Apartment

9,8

Adriatic Rose Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Adriatic Rose Apartment. Ubytovacie zariadenie Adriatic Rose Apartment sa nachádza v meste Turanj, len pár krokov od kamienkovej a piesočnatej pláže. Ubytovanie Adriatic Rose Apartment sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Venia

9,8

Apartment Venia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Venia. Ubytovanie Apartment Venia sa nachádza v meste Turanj, pár krokov od pláže Morovićka Turanj a 200 metrov od pláže Lučica Turanj. Ubytovanie Apartment Venia sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Zrilic

9,8

Apartment Zrilic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zrilic. Apartmán Zrilic sa nachádza v letovisku Turanj, 7 km od mesta Biograd na Moru. Ponúka bezplatné bicykle a Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Zrilic sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Nina

9,7

Apartman Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nina. Located in Turanj, a few steps from Beach Lučica Turanj and 250 metres from Beach Krča, Apartman Nina provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartman Nina sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Nika

9,7

Apartments Nika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nika. Ubytovacie zariadenie Apartments Nika sa nachádza v meste Turanj v Zadarskej župe neďaleko pláže Krča a Lučica Turanj. Ubytovanie Apartments Nika sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartman B.B.

9,7

Apartman B.B.

Ubytovanie (Apartmán) Apartman B.B.. Featuring a garden and barbecue facilities, Apartman B.B. Offers accommodation in Turanj with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartman B.B. sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Dr. Franje Tudmana II

9,7

Apartment Dr. Franje Tudmana II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dr. Franje Tudmana II. Set in Turanj in the Zadar County region, Apartment Dr. Franje Tudmana II is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Apartment Dr. Franje Tudmana II sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Ancient Dalmatian Apartment

9,7

Ancient Dalmatian Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Ancient Dalmatian Apartment. Ancient Dalmatian Apartment has a balcony and is set in Turanj, within just 400 metres of Beach Lučica Turanj and 650 metres of Beach Morovićka Turanj. Ubytovanie Ancient Dalmatian Apartment sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Nena

9,6

Apartman Nena

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nena. Ubytovacie zariadenie Apartman Nena sa nachádza v meste Turanj, pár krokov od pláže Morovićka Turanj a 1 km od pláže Croatia. Ubytovanie Apartman Nena sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Turanj

9,6

Apartmani Turanj

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Turanj. Ubytovanie Apartmani Turanj sa nachádza v obci Turanj, 100 metrov od pláže Morovićka Turanj a 200 metrov od pláže Lučica Turanj. Ubytovanie Apartmani Turanj sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Zvončica

9,6

Zvončica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zvončica. Situated in Turanj, 100 metres from Beach Krča and 700 metres from Beach Lučica Turanj, Zvončica offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Zvončica sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Studio Tomy

9,6

Studio Tomy

Ubytovanie (Apartmán) Studio Tomy. Štúdio Tomy sa nachádza v meste Turanj a ponúka záhradu, terasu a bar. Ubytovanie je situované pri pláži a môžete v ňom využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Studio Tomy sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Island of love

9,6

Island of love

Ubytovanie (Apartmán) Island of love. Ubytovacie zariadenie Island of love ktoré sa nachádza v meste Turanj, 100 metrov od pláže Krča a 300 metrov od pláže Lučica Turanj, ponúka gril a výhľad... Ubytovanie Island of love sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani "Dana 2"

9,6

Apartmani "Dana 2"

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani "Dana 2". Apartmány Dana 2 sa nachádzajú pár krokov od pláže Lučica Turanj a ponúkajú bezplatné bicykle, záhradu a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným... Ubytovanie Apartmani "Dana 2" sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Divna

9,6

Divna

Ubytovanie (Apartmán) Divna. Ubytovacie zariadenie Divna s výhľadom do záhrady sa nachádza približne 1,7 km od pláže Croatia a ponúka ubytovanie s patiom a rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Divna sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Lanterna Rooms

9,5

Lanterna Rooms

Ubytovanie (Penzión) Lanterna Rooms. Penzión Lanterna Rooms vám ponúka ubytovanie v meste Turanj. Na mieste môžete navštíviť reštauráciu. Ubytovanie Lanterna Rooms sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Lorna

9,5

Apartman Lorna

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Lorna. Apartmán Lorna sa nachádza v obci Turanj, 6 km od Biogradu na Moru a ponúka gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Lorna sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Mobile home Laguna

9,5

Mobile home Laguna

Ubytovanie (Dovolenkový park) Mobile home Laguna. Featuring air conditioning and sea views, Mobile home Laguna is situated in Turanj, 20 km from Zadar. Free WiFi is available and free parking is provided. Ubytovanie Mobile home Laguna sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Mate

9,5

Apartments Mate

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mate. Ubytovacie zariadenie Apartments Mate sa nachádza v meste Turanj v Zadarskej župe, neďaleko pláže Morovićka Turanj a Chorvátskej pláže. Ubytovanie Apartments Mate sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Villa Oliva

9,5

Apartments Villa Oliva

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Oliva. Apartmány Villa Oliva sa nachádzajú v meste Turanj pri mori a ponúkajú súkromnú pláž s ležadlami a slnečníkmi a kotvenie pre malé člny. Ubytovanie Apartments Villa Oliva sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Mobile house Nord 1 Laguna

9,4

Mobile house Nord 1 Laguna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mobile house Nord 1 Laguna. Mobile house Nord 1 Laguna is set in Turanj and offers free bikes, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 8 km from Biograd na Moru. Ubytovanie Mobile house Nord 1 Laguna sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Anita House

9,4

Anita House

Ubytovanie (Apartmány) Anita House. Situated a few steps from Beach Krča, Anita House features accommodation with free bikes, a garden and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytovanie Anita House sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Torretta Palace Hotel

9,4

Torretta Palace Hotel

Ubytovanie (Hotel) Torretta Palace Hotel. Torretta Palace Hotel sídli v historickej budove priamo v centre mesta Turanj, len 70 metrov od kamienkovej pláže. Ubytovanie Torretta Palace Hotel sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

BonaMare Apartments

9,3

BonaMare Apartments

Ubytovanie (Apartmány) BonaMare Apartments. Zariadenie BonaMare Apartments ponúka súkromnú pláž v dedine Turanj. Centrum Zadaru je vzdialené len 15 minút jazdy. Ubytovanie BonaMare Apartments sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Cigit

9,3

Apartment Cigit

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cigit. Apartmán Cigit sa nachádza priamo na pláži v meste Turanj (Zadarská župa), ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Cigit sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Pirović

9,3

Apartment Pirović

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Pirović. Apartmán Pirović sa nachádza v meste Turanj, 22 km od Zadaru. Mesto Šibenik je vzdialené 46 km. Ubytovanie Apartment Pirović sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Sole Apartments

9,2

Sole Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Sole Apartments. Apartmány Sole sa nachádzajú v meste Turanj a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a gril. Ubytovanie Sole Apartments sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Eugen Pedisić

9,2

Apartments Eugen Pedisić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Eugen Pedisić. Apartmány Eugen Pedisić sa nachádzajú iba 200 metrov od centra mestečka Turanj, v tichej lokalite obkolesenej záhradou. Ubytovanie Apartments Eugen Pedisić sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Ratka Bolic

9,2

Apartment Ratka Bolic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment Ratka Bolic. Apartmán Ratka Bolic s výhľadom na more je rekreačný dom v meste Turanj a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Ratka Bolic sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Mobil home Jambresic

9,2

Mobil home Jambresic

Ubytovanie (Apartmán) Mobil home Jambresic. Mobilný dom Jambresic sa nachádza na pláži v letovisku Turanj a ponúka bezplatné Wi-Fi. Počas pobytu v apartmáne môžete využívať kompletne vybavenú... Ubytovanie Mobil home Jambresic sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Euroholiday apartments

9,2

Euroholiday apartments

Ubytovanie (Apartmány) Euroholiday apartments. Providing free bikes and a garden, as well as a private beach area, Euroholiday apartments is located in Turanj, not far from Beach Krča and Beach Lučica... Ubytovanie Euroholiday apartments sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Valentino

9,1

Valentino

Ubytovanie (Apartmán) Valentino. Situated in Turanj, Valentino features self-catering accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Valentino sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Lavanda House

9,1

Lavanda House

Ubytovanie (Apartmán) Lavanda House. Lavanda House is a beachfront property set in Turanj, 150 metres from Beach Morovićka Turanj and 350 metres from Beach Krča. Ubytovanie Lavanda House sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Slamek

9,1

Apartment Slamek

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Slamek. Apartmán Slamek ponúka ubytovanie v meste Turanj. Využívať môžete terasu a gril. Na mieste máte k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Slamek sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Mobile Homes Gérard

9,1

Mobile Homes Gérard

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mobile Homes Gérard. Ubytovanie Mobile Homes Gérard sa nachádza 800 metrov od pláže Krča. Ponúka záhradu, gril a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Ubytovanie Mobile Homes Gérard sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Mobile home KOS

9

Mobile home KOS

Ubytovanie (Kemping) Mobile home KOS. Located in Turanj in the Zadar County region, with Beach Krča and Beach Lučica Turanj nearby, Mobile home KOS provides accommodation with free private... Ubytovanie Mobile home KOS sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Lavanda

9

Apartments Lavanda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lavanda. Apartmány Lavanda sa nachádzajú len 100 metrov od piesočnatej pláže a centra obce Turanj. Ubytovanie Apartments Lavanda sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Roko

8,9

Apartments Roko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Roko. Apartmány Roko ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Turanj, iba 100 metrov od pláže. K dispozícii je bezplatné WiFi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Roko sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartments M&R

8,9

Apartments M&R

Ubytovanie (Penzión) Apartments M&R. Ubytovanie Apartments M&R sa nachádza v dedinke Turanj, 100 metrov od pláže Krča a ponúka reštauráciu, bezplatné súkromné parkovisko, bar a záhradu. Ubytovanie Apartments M&R sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Adria

8,9

Apartments Adria

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Adria. Apartmány Adria sa nachádzajú len 200 metrov od mora. Ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním a balkónom alebo terasou. Ubytovanie Apartments Adria sa nachádza v meste Turanj (Chorvátsko - Zadar).

Ubytovanie v meste Turanj

Mesto Turanj sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 138 hotelov a ubytovanie v meste Turanj.