Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ubasico

V meste Ubasico (Chorvátsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ubasico

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ubasico

Villa Patricija

Villa Patricija

Ubytovanie (Vila) Villa Patricija. Villa Patricija is set in Ubasico and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden. Ubytovanie Villa Patricija sa nachádza v meste Ubasico (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful home in Brgod w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Beautiful home in Brgod w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful home in Brgod w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Set in Ubasico, Beautiful home in Brgod w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Beautiful home in Brgod w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Ubasico (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luan

Luan

Ubytovanie (Apartmán) Luan. Luan is located in Ubasico and offers a garden and a terrace. The accommodation is 41 km from Lovran. Ubytovanie Luan sa nachádza v meste Ubasico (Chorvátsko - Istria).

Ubytovanie v meste Ubasico

Mesto Ubasico sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Ubasico.