Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Uherské Hradiště

V meste Uherské Hradiště (Česká republika) máme celkom 22 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Uherské Hradiště

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Uherské Hradiště

Ubytko 96 Tučapy

9,8

Ubytko 96 Tučapy

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytko 96 Tučapy. Ubytko 96 Tučapy sa nachádza v meste Uherské Hradiště a ponúka sezónny vonkajší bazén a gril. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytko 96 Tučapy sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Ubytko 96 Tučapy má celkové hodnotenie 9,8. Pre Vidiecky dom Ubytko 96 Tučapy momentálne evidujeme 9 recenzií.

Ubytování ve Vinařství Medek | Medek House & Winery

9,6

Ubytování ve Vinařství Medek | Medek House & Winery

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování ve Vinařství Medek | Medek House & Winery. Ubytovanie Medek Winery sa nachádza v Uherskom Hradišti, vo vinárskom regióne Moravské Slovácko. Ubytovanie Ubytování ve Vinařství Medek | Medek House & Winery sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Ubytování ve Vinařství Medek | Medek House & Winery má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Ubytování ve Vinařství Medek | Medek House & Winery momentálne evidujeme 66 recenzií.

Hotel Maxi

9,5

Hotel Maxi

Ubytovanie (Hotel) Hotel Maxi. Hotel Maxi sa nachádza v historickom centre mesta 2 minúty pešo od Slováckeho divadla a miestnej synagógy. Ubytovanie Hotel Maxi sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Maxi má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Hotel Maxi momentálne evidujeme 104 recenzií.

Penzion Na Dlouhé

9,5

Penzion Na Dlouhé

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzion Na Dlouhé. Penzión Na Dlouhé sa nachádza v meste Uherské Hradiště v Zlínskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Penzion Na Dlouhé sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Na Dlouhé má celkové hodnotenie 9,5. Pre Bed and breakfast Penzion Na Dlouhé momentálne evidujeme 324 recenzií.

Apartment Andre

9,5

Apartment Andre

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Andre. Apartmán Andre sa nachádza v centre mesta Uherské Hradiště, 23 km od Zlína. Má záhradu. Ubytovanie Apartment Andre sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartment Andre má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartment Andre momentálne evidujeme 18 recenzií.

Apartmány Hradební

9,4

Apartmány Hradební

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Hradební. Apartmány Hradební ponúkajú pohodlné ubytovanie v apartmánoch a izbách v historickom mestskom dome v centre mesta Uherské Hradiště, 46 km od Trenčína. Ubytovanie Apartmány Hradební sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmány Hradební má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány Hradební momentálne evidujeme 455 recenzií.

Hotel Koníček

9,3

Hotel Koníček

Ubytovanie (Hotel) Hotel Koníček. Hotel Koníček sa nachádza iba 2,5 km od centra Uherského Hradišťa a sídli v kamennom dome s pivnicami s klenutým stropom. Ubytovanie Hotel Koníček sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Koníček má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel Koníček momentálne evidujeme 200 recenzií.

Hotel Mlynska

9,3

Hotel Mlynska

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mlynska. Tento hotel sa nachádza priamo v centre mesta Uherské Hradiště a ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet,... Ubytovanie Hotel Mlynska sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Mlynska má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel Mlynska momentálne evidujeme 245 recenzií.

Pohodlný apartmán s ptačí zahradou

9,2

Pohodlný apartmán s ptačí zahradou

Ubytovanie (Apartmány) Pohodlný apartmán s ptačí zahradou. Pohodlný apartmán s ptačí zahradou is located in Uherské Hradiště. Ubytovanie Pohodlný apartmán s ptačí zahradou sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česko - Zlínsky kraj).

Hotel Mariánský Dvůr

9,1

Hotel Mariánský Dvůr

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mariánský Dvůr. Hotel Mariánský Dvůr sa nachádza v meste Uherské Hradiště a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Mariánský Dvůr sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmány Františkánská

9,1

Apartmány Františkánská

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Františkánská. Apartmány Františkánská sa nachádzajú v Uherskom Hradišti. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi v celom ubytovaní a súkromné parkovisko priamo na mieste. Ubytovanie Apartmány Františkánská sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česko - Zlínsky kraj).

Ubytovna U Kašny

9,1

Ubytovna U Kašny

Ubytovanie (Hostel) Ubytovna U Kašny. Ubytovna U Kašny ponúka ubytovanie v Uherskom Hradišti s bezplatným Wi-Fi a spoločnou kuchyňou. Každé ráno sa podávajú kontinentálne raňajky. Ubytovanie Ubytovna U Kašny sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Ubytovna U Kašny má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hostel Ubytovna U Kašny momentálne evidujeme 65 recenzií.

Penzion Bílý dům

9

Penzion Bílý dům

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bílý dům. Penzión Bílý dům sa nachádza v Uherskom Hradišti. Ponúka vám moderne zariadené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, spoločnú kuchyňu a bezplatné... Ubytovanie Penzion Bílý dům sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Bílý dům má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Bílý dům momentálne evidujeme 149 recenzií.

Hotel Fabrika

8,9

Hotel Fabrika

Ubytovanie (Hotel) Hotel Fabrika. V 3-hviezdičkovom hoteli majú hostia k dispozícii bar a klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi a súkromnou kúpeľňou. Ubytovanie Hotel Fabrika sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Fabrika má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Fabrika momentálne evidujeme 229 recenzií.

Hotel U Hejtmana Šarovce

8,9

Hotel U Hejtmana Šarovce

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Hejtmana Šarovce. Hotel U Hejtmana Šarovce sa nachádza v centre mesta Uherské Hradiště v oblasti Slovácko. Ubytovanie Hotel U Hejtmana Šarovce sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel U Hejtmana Šarovce má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel U Hejtmana Šarovce momentálne evidujeme 509 recenzií.

Penzion Modrá růže

8,9

Penzion Modrá růže

Ubytovanie (Penzión) Penzion Modrá růže. Penzión Modrá růže sa nachádza v Uherskom Hradišti a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a parkovanie na súkromnom parkovisku... Ubytovanie Penzion Modrá růže sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Modrá růže má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Modrá růže momentálne evidujeme 394 recenzií.

Hotel Slunce

8,9

Hotel Slunce

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slunce. Novo otvorený hotel Slunce sídli v jedinej renesančnej budove v centre mesta Uherského Hradiště a ponúka bezplatné pripojenie na internet a gurmánsku... Ubytovanie Hotel Slunce sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Slunce má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Slunce momentálne evidujeme 115 recenzií.

Penzion Na Stavidle

8,6

Penzion Na Stavidle

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na Stavidle. Penzión Na Stavidle sa nachádza v centre mesta Uherské Hradiště, ponúka bezplatné parkovisko a Wi-Fi pripojenie na internet zadarmo. Ubytovanie Penzion Na Stavidle sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Na Stavidle má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Na Stavidle momentálne evidujeme 120 recenzií.

Hotel Grand

8,5

Hotel Grand

Ubytovanie (Hotel) Hotel Grand. Hotel Grand sa nachádza v centre mesta Uherské Hradiště a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, reštauráciu a kaviareň s barom. Ubytovanie Hotel Grand sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Grand má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Grand momentálne evidujeme 374 recenzií.

Penzion s wellness Uherské Hradiště

8,5

Penzion s wellness Uherské Hradiště

Ubytovanie (Penzión) Penzion s wellness Uherské Hradiště. Penzión s wellnes Uherské Hradiště je situovaný uprostred vinárskej oblasti a nachádza sa v Uherskom Hradišti. Ubytovanie Penzion s wellness Uherské Hradiště sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion s wellness Uherské Hradiště má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion s wellness Uherské Hradiště momentálne evidujeme 392 recenzií.

Apartmány Sklepy Mařatice

8,5

Apartmány Sklepy Mařatice

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmány Sklepy Mařatice. Apartmány Sklepy Mařatice sa nachádzajú v Uherskom Hradišti a ponúkajú ubytovanie s TV s plochou obrazovkou. Tento apartmánový hotel ponúka aj terasu. Ubytovanie Apartmány Sklepy Mařatice sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česko - Zlínsky kraj).

Hotel Morava

7,9

Hotel Morava

Ubytovanie (Hotel) Hotel Morava. Hotel Morava sa nachádza v meste Uherské Hradiště a ponúka bar. Ubytovanie Hotel Morava sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Morava má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Morava momentálne evidujeme 118 recenzií.

Wellness Hotel Synot

7,5

Wellness Hotel Synot

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Synot. Hotel Wellness Synot sa nachádza v regióne Slovácko na juhovýchode Českej republiky a má bazény, sauny a vírivky. Ubytovanie Wellness Hotel Synot sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Wellness Hotel Synot má celkové hodnotenie 7,5. Pre Hotel Wellness Hotel Synot momentálne evidujeme 292 recenzií.

Pohoda Salaš

Pohoda Salaš

Ubytovanie (Apartmány) Pohoda Salaš. Pohoda -salaš provides accommodation with a terrace and free WiFi. Zlín is 25 km from the apartment. Brno–Turany Airport is 47 km away. Ubytovanie Pohoda Salaš sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmány Havlíčkova

Apartmány Havlíčkova

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Havlíčkova. Apartmán 1 is situated in Uherské Hradiště. This property offers access to free WiFi. Trenčín is 46 km from the apartment, while Zlín is 23 km away. Ubytovanie Apartmány Havlíčkova sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česko - Zlínsky kraj).

Ateliér sklep

Ateliér sklep

Ubytovanie (Privát) Ateliér sklep. Situated in Uherské Hradiště, Ateliér sklep offers accommodation with a patio and free WiFi. The accommodation is 34 km from Skalica. Ubytovanie Ateliér sklep sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Privát Ateliér sklep nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmány Havlíčkova

Apartmány Havlíčkova

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Havlíčkova. Located in Uherské Hradiště, Apartmány Havlíčkova offers accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchen. Ubytovanie Apartmány Havlíčkova sa nachádza v meste Uherské Hradiště (Česko - Zlínsky kraj).

Ubytovanie v meste Uherské Hradiště

Mesto Uherské Hradiště sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 22 hotelov a ubytovanie v meste Uherské Hradiště.