Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Uherský Ostroh

V meste Uherský Ostroh (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Uherský Ostroh

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Uherský Ostroh

Relax21

9,3

Relax21

Ubytovanie (Penzión) Relax21. Ubytovacie zariadenie Relax21 sa nachádza v Uherskom Ostrohu a okrem bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet ponúka aj kúpeľné/wellness centrum a vlastnú... Ubytovanie Relax21 sa nachádza v meste Uherský Ostroh (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Relax21 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Relax21 momentálne evidujeme 114 recenzií.

Prázdninový dům

Prázdninový dům

Ubytovanie (Privát) Prázdninový dům. Set in Uherský Ostroh, 24 km from Skalica, Prázdninový dům offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Prázdninový dům sa nachádza v meste Uherský Ostroh (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Privát Prázdninový dům nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Prvorepubliková vila Hofmanka, jedinečné místo, jedinečná atmosféra

Prvorepubliková vila Hofmanka, jedinečné místo, jedinečná atmosféra

Ubytovanie (Vila) Prvorepubliková vila Hofmanka, jedinečné místo, jedinečná atmosféra. Set in Uherský Ostroh, Prvorepubliková vila Hofmanka, jedinečné místo, jedinečná atmosféra offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Prvorepubliková vila Hofmanka, jedinečné místo, jedinečná atmosféra sa nachádza v meste Uherský Ostroh (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Vila Prvorepubliková vila Hofmanka, jedinečné místo, jedinečná atmosféra nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Uherský Ostroh

Mesto Uherský Ostroh sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Uherský Ostroh.