Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Újhartyán

V meste Újhartyán (Maďarsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Újhartyán

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Újhartyán

DorEsz Wellness Panzió

9,4

DorEsz Wellness Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) DorEsz Wellness Panzió. Boasting a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a fitness centre, DorEsz Wellness Panzió provides accommodation in Újhartyán with free WiFi... Ubytovanie DorEsz Wellness Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Faluközpont

6,8

Hotel Faluközpont

Ubytovanie (Hotel) Hotel Faluközpont. Situated 1 km from exit 44 of the M5 motorway in Újhartyán between Budapest and Kecskemét, the Hotel Faluközpont offers en-suite, air conditioned rooms and... Ubytovanie Hotel Faluközpont sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sztráda Romantika Panzió és Étterem

6,2

Sztráda Romantika Panzió és Étterem

Ubytovanie (Motel) Sztráda Romantika Panzió és Étterem. Sztráda Romantika Panzió és Étterem is set in Újhartyán, near the M5 motorway. Ubytovanie Sztráda Romantika Panzió és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Újhartyán

Mesto Újhartyán sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Újhartyán.