Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Újlengyel

V meste Újlengyel (Maďarsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Újlengyel

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Újlengyel

Gidrán Major

9,5

Gidrán Major

Ubytovanie (Kemping) Gidrán Major. Set in Újlengyel, Gidrán Major offers free WiFi, and guests can enjoy a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Gidrán Major sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BB Krisztina Boutique Hotel

9,5

BB Krisztina Boutique Hotel

Ubytovanie (Penzión) BB Krisztina Boutique Hotel. With an outdoor pool, rustically decorated BB Krisztina Boutique Hotel is located in Újlengyel, and offers a common living area, as well as a garden with... Ubytovanie BB Krisztina Boutique Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Akac-Tanya

Akac-Tanya

Ubytovanie (Farma) Akac-Tanya. Situated in the small and quiet village Újlengyel, approximately 50 km from Budapest, Akac-Tanya features a children's playground and terrace. Ubytovanie Akac-Tanya sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Ubytovanie v meste Újlengyel

Mesto Újlengyel sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Újlengyel.