Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ukanc

V meste Ukanc (Slovinsko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ukanc

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ukanc

Chalet Zlatorog

9,9

Chalet Zlatorog

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Zlatorog. Located right next to the Sava Bohinjka River in Bohinjsko Jezero, Chalet Zlatorog Mountain - Lake Getaway offers accommodation in a spacious wooden house... Ubytovanie Chalet Zlatorog sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 313 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hiša Erlah

9,7

Hiša Erlah

Ubytovanie (Penzión) Hiša Erlah. Located in Bohinj, 12 km from Aquapark & Wellness Bohinj, Hiša Erlah provides accommodation with free bikes, free private parking, a bar and a shared... Ubytovanie Hiša Erlah sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bohinj Apartments Goldhorn Kingdom

9,7

Bohinj Apartments Goldhorn Kingdom

Ubytovanie (Apartmány) Bohinj Apartments Goldhorn Kingdom. Bohinj Apartments Goldhorn Kingdom features garden views, free WiFi and free private parking, set in Bohinj, 11 km from Aquapark & Wellness Bohinj. Ubytovanie Bohinj Apartments Goldhorn Kingdom sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ukanc

9,5

Apartments Ukanc

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ukanc. Located in Bohinj, within the Triglav National Park area, Apartments Ukanc offers a restaurant. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytovanie Apartments Ukanc sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Apartments ALPIK

9,5

Chalet Apartments ALPIK

Ubytovanie (Apartmány) Chalet Apartments ALPIK. Apartmány Alpik sa nachádzajú v meste Ukanc v centre národného parku Triglav a ponúka apartmány s balkónmi alebo terasami, satelitnou TV a úschovňou. Ubytovanie Chalet Apartments ALPIK sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sonce

9,5

Apartment Sonce

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sonce. Featuring a garden and a terrace, Apartment Sonce features accommodation in Bohinj with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartment Sonce sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet TISA

9,4

Chalet TISA

Ubytovanie (Horská chata) Chalet TISA. Boasting garden views, Chalet TISA provides accommodation with a garden and a balcony, around 11 km from Aquapark & Wellness Bohinj. Ubytovanie Chalet TISA sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 238 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TUBA Apartments

9,3

TUBA Apartments

Ubytovanie (Apartmány) TUBA Apartments. Apartmány TUBA sa nachádzajú v meste Bohinj a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, 2,3 km od lyžiarskeho strediska Vogel a 12 km od... Ubytovanie TUBA Apartments sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Zupančič

9,3

Apartmaji Zupančič

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Zupančič. Apartmaji Zupančič features garden views, free WiFi and free private parking, set in Bohinj, 11 km from Aquapark & Wellness Bohinj. Ubytovanie Apartmaji Zupančič sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mežnar's beautiful nature holiday house Ukanc

9,3

Mežnar's beautiful nature holiday house Ukanc

Ubytovanie (Apartmány) Mežnar's beautiful nature holiday house Ukanc. Situated in Bohinj in the Gorenjska region and Aquapark & Wellness Bohinj reachable within 13 km, Mežnar's beautiful nature holiday house Ukanc features... Ubytovanie Mežnar's beautiful nature holiday house Ukanc sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Stare

9,2

Hotel Stare

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stare. Enjoying a scenic location in the heart of the Triglav National Park, only 300 metres from Lake Bohinj, the Hotel & Villa Stare offer en-suite accomodation... Ubytovanie Hotel Stare sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lake Bohinj

9,1

Apartments Lake Bohinj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lake Bohinj. Apartmány Lake Bohinj sa nachádzajú len 300 metrov od brehu jazera a 650 metrov od lyžiarskeho strediska Vogel. Ubytovanie Apartments Lake Bohinj sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment house Ukanc 87, Bohinjsko jezero

8,7

Apartment house Ukanc 87, Bohinjsko jezero

Ubytovanie (Apartmány) Apartment house Ukanc 87, Bohinjsko jezero. Situated in Bohinj in the Gorenjska region, Apartment house Ukanc 87, Bohinjsko jezero features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartment house Ukanc 87, Bohinjsko jezero sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet LISA

8,2

Chalet LISA

Ubytovanie (Horská chata) Chalet LISA. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Chalet LISA offers accommodation in Bohinj with free WiFi and garden views. Ubytovanie Chalet LISA sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 201 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Hostel Murka

7,9

Chalet Hostel Murka

Ubytovanie (Hostel) Chalet Hostel Murka. Chalet Hostel Murka sa nachádza na vrchole hory Vogel, 4 km od mesta Bohinjsko Jezero. Ubytovanie Chalet Hostel Murka sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Zala

7,4

Chalet Zala

Ubytovanie (Penzión) Chalet Zala. Chata Zala sa nachádza v lyžiarskom stredisku Vogel a je prístupná iba lanovkou. Chata má priamy prístup na zjazdovku a lyžiarsku školu. Ubytovanie Chalet Zala sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 292 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Destina - Lake Bohinj

Holiday House Destina - Lake Bohinj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Destina - Lake Bohinj. Located in Bohinj, 10 km from Aquapark & Wellness Bohinj and 12 km from Triglav National Park Information Centre, Holiday House Destina - Lake Bohinj... Ubytovanie Holiday House Destina - Lake Bohinj sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 485 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Ruša

Chalet Ruša

Ubytovanie (Apartmán) Chalet Ruša. Chalet Ruša offers accommodation in Bohinj, 9 km from Aquapark & Wellness Bohinj and 13 km from Triglav National Park Information Centre. Ubytovanie Chalet Ruša sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 294 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spacious & cozy apartment at Lake Bohinj (Pr' Mižotu)

Spacious & cozy apartment at Lake Bohinj (Pr' Mižotu)

Ubytovanie (Apartmán) Spacious & cozy apartment at Lake Bohinj (Pr' Mižotu). Featuring mountain views, Spacious & cozy apartment at Lake Bohinj (Pr' Mižotu) features accommodation with a balcony and a kettle, around 12 km from... Ubytovanie Spacious & cozy apartment at Lake Bohinj (Pr' Mižotu) sa nachádza v meste Ukanc (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 226 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ukanc

Mesto Ukanc sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Ukanc.