Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Uničov

V meste Uničov (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Uničov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Uničov

Rybářská restaurace a penzion u Horáků

8,3

Rybářská restaurace a penzion u Horáků

Ubytovanie (Penzión) Rybářská restaurace a penzion u Horáků. Rybársku reštauráciu a penzión u Horáků nájdete v obci Uničov. Okrem reštaurácie a baru ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Rybářská restaurace a penzion u Horáků sa nachádza v meste Uničov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rybářská restaurace a penzion u Horáků má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Rybářská restaurace a penzion u Horáků momentálne evidujeme 51 recenzií.

Hotel Aldo

7,7

Hotel Aldo

Ubytovanie (Hotel) Hotel Aldo. Hotel Aldo sa nachádza 5 minút chôdze od centra mesta Uničov. Ubytovanie Hotel Aldo sa nachádza v meste Uničov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Aldo má celkové hodnotenie 7,7. Pre Hotel Hotel Aldo momentálne evidujeme 129 recenzií.

Penzion KASPEC

7,4

Penzion KASPEC

Ubytovanie (Penzión) Penzion KASPEC. Penzión KASPEC sa nachádza v meste Uničov. Ponúka bezplatné Wi-Fi a detské ihrisko. Všetky izby v penzióne KASPEC sú vybavené šatníkovou skriňou a TV. Ubytovanie Penzion KASPEC sa nachádza v meste Uničov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion KASPEC má celkové hodnotenie 7,4. Pre Penzión Penzion KASPEC momentálne evidujeme 44 recenzií.

Ferienwohnung mit Herz

Ferienwohnung mit Herz

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung mit Herz. Located in Uničov, Ferienwohnung mit Herz provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 18 km from Olomouc. Ubytovanie Ferienwohnung mit Herz sa nachádza v meste Uničov (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Uničov

Mesto Uničov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Uničov.