Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Unterbergen

V meste Unterbergen (Rakúsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Unterbergen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Unterbergen

Familienhof Sereinig

9

Familienhof Sereinig

Ubytovanie (Hostinec) Familienhof Sereinig. Located at 1,050 metres above sea level and a 15-minute drive from Ferlach, Familienhof Sereinig is surrounded by a garden with a sun terrace and offers a... Ubytovanie Familienhof Sereinig sa nachádza v meste Bodental 40 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BergPension Lausegger

8,9

BergPension Lausegger

Ubytovanie (Penzión) BergPension Lausegger. BergPension Lausegger sa nachádza vo Ferlachu v Korutánsku, 25 km od mesta Klagenfurt. Ubytovanie BergPension Lausegger sa nachádza v meste Bodental 182 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Hotel Zur Post

8,5

Gasthof Hotel Zur Post

Ubytovanie (Hotel) Gasthof Hotel Zur Post. Rodinou prevádzkovaný hotel Gasthof Zur Post sa nachádza na úpätí pohoria Karavanky, len 1 km od mesta Ferlach a 14 km južne od mesta Klagenfurt. Ubytovanie Gasthof Hotel Zur Post sa nachádza v meste Unterbergen 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement zur Post

7,5

Appartement zur Post

Ubytovanie (Apartmány) Appartement zur Post. Situated 15 km south of Klagenfurt, Appartement zur Post offers apartments with kitchenettes, satellite TV and bathrooms with hairdryers. Ubytovanie Appartement zur Post sa nachádza v meste Unterbergen 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferlach

Ferlach

Ubytovanie (Apartmán) Ferlach. Ferlach is set in Unterbergen. The accommodation is 15 km from Klagenfurt. Ubytovanie Ferlach sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Unterbergen

Unterbergen

Ubytovanie (Apartmán) Unterbergen. Unterbergen is located in the apartment. The accommodation is 15 km from Klagenfurt. Ubytovanie Unterbergen sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Unterbergen

Mesto Unterbergen sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Unterbergen.