Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Unterburg am Klopeiner See

V meste Unterburg am Klopeiner See (Rakúsko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Unterburg am Klopeiner See

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Unterburg am Klopeiner See

Landhaus Ferk

9,4

Landhaus Ferk

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Ferk. Landhaus Ferk in Unterburg is just a 2-minute walk from Lake Klopein, where guests can use the public beach free of charge. Ubytovanie Landhaus Ferk sa nachádza v meste Georgibergstraße 27 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frühstückspension Lach

9,1

Frühstückspension Lach

Ubytovanie (Bed and breakfast) Frühstückspension Lach. Situated 4.2 km from Stift Eberndorf, Frühstückspension Lach features accommodation with a garden, a terrace and a shared kitchen for your convenience. Ubytovanie Frühstückspension Lach sa nachádza v meste Pudab 7 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Garni Gästehaus Hutter

9,1

Hotel Garni Gästehaus Hutter

Ubytovanie (Hotel) Hotel Garni Gästehaus Hutter. The Hotel Garni Gästehaus Hutter enjoys a quiet location, a 5-minute walk from the Klopeinersee lake. Ubytovanie Hotel Garni Gästehaus Hutter sa nachádza v meste Klopeiner See Straße 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Simon

8,9

Pension Simon

Ubytovanie (Penzión) Pension Simon. Pension Simon provides accommodation in Unterburg am Klopeiner See only a 10-minute walk from the beach. Ubytovanie Pension Simon sa nachádza v meste 16 Eberndorfer Strasse (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienwohnung Hänsel & Gretel

8,6

Ferienwohnung Hänsel & Gretel

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Hänsel & Gretel. Set in Unterburg am Klopeiner See in the Carinthia region, Ferienwohnung Hänsel & Gretel features a terrace and garden views. Ubytovanie Ferienwohnung Hänsel & Gretel sa nachádza v meste Georgibergstrasse 31 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Alpensee

8,6

Haus Alpensee

Ubytovanie (Penzión) Haus Alpensee. Haus Alpensee offers direct access to the beach in Lake Klopein. Ubytovanie Haus Alpensee sa nachádza v meste Ostuferstraße 23 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Eule

8,6

Pension Eule

Ubytovanie (Penzión) Pension Eule. Pension Eule in Unterburg am Klopeiner See features a garden and a terrace. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Pension Eule sa nachádza v meste Sonnenweg 2 (Rakúsko - Korutánsko).

Gasthof-Pension Lindenhof

7,8

Gasthof-Pension Lindenhof

Ubytovanie (Penzión) Gasthof-Pension Lindenhof. Penzión Lindenhof sa nachádza v mestečku Unterburg am Klopeiner See, 46 km od slovinského mesta Bled. Ponúka gril a naskytá sa z neho výhľad na hory. Ubytovanie Gasthof-Pension Lindenhof sa nachádza v meste Klopeinersee Straße 14 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bungalow Hutter

Bungalow Hutter

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bungalow Hutter. Situated in Unterburg am Klopeiner See in the Carinthia Region, this detached holiday home features a furnished terrace and a garden. Ubytovanie Bungalow Hutter sa nachádza v meste Klopeiner See Straße (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Unterburg am Klopeiner See

Mesto Unterburg am Klopeiner See sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Unterburg am Klopeiner See.