Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Üröm

V meste Üröm (Maďarsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Üröm

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Üröm

Hobbit Ház

9,9

Hobbit Ház

Ubytovanie (Apartmán) Hobbit Ház. Featuring a garden and barbecue facilities, Hobbit Ház provides accommodation in Üröm with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Hobbit Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Private Oasis

9,5

Private Oasis

Ubytovanie (Penzión) Private Oasis. Private Oasis is located in Üröm and features a garden. The property provides free private parking and free WiFi. Ubytovanie Private Oasis sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Bio Ház

9,3

Bio Ház

Ubytovanie (Penzión) Bio Ház. Situated in Üröm, Bio Ház has a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Bio Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mohatetős Lombház

9,3

Mohatetős Lombház

Ubytovanie (Penzión) Mohatetős Lombház. Located in Üröm, Mohatetős Lombház features a garden and barbecue facilities. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Mohatetős Lombház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Velocafe Apartman

8,9

Velocafe Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Velocafe Apartman. Velocafe Apartman is a self-catered accommodation in Üröm, on the outskirts of Budapest, offering free WiFi, a garden with a terrace, and free barbecue... Ubytovanie Velocafe Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gabe's Nest

Gabe's Nest

Ubytovanie (Apartmán) Gabe's Nest. Situated in Üröm in the Pest region, Gabe's Nest has a garden. The air-conditioned accommodation is 32 km from Visegrád. Ubytovanie Gabe's Nest sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Passiflore

Passiflore

Ubytovanie (Apartmán) Passiflore. Boasting a garden and a terrace, Passiflore features accommodation in Üröm with free WiFi and city views. Ubytovanie Passiflore sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Üröm

Mesto Üröm sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Üröm.