Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ústí nad Labem

V meste Ústí nad Labem (Česká republika) máme celkom 30 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ústí nad Labem

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ústí nad Labem

Podkrovi na Kralovo Vysine

9,8

Podkrovi na Kralovo Vysine

Ubytovanie (Apartmán) Podkrovi na Kralovo Vysine. Podkrovi na Kralovo Vysine offers accommodation in Ústí nad Labem, 47 km from Dresden and 90 km from Prague. The unit is 29 km from Bad Schandau. Ubytovanie Podkrovi na Kralovo Vysine sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Podkrovi na Kralovo Vysine má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Podkrovi na Kralovo Vysine momentálne evidujeme 190 recenzií.

Apartman Labe

9,7

Apartman Labe

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Labe. Offering free WiFi and mountain views, Apartman Labe is an accommodation situated in Ústí nad Labem. Ubytovanie Apartman Labe sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Labe má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartman Labe momentálne evidujeme 73 recenzií.

Apartmán Dvořákova

9,5

Apartmán Dvořákova

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Dvořákova. Featuring a terrace, Apartmán Dvořákova provides accommodation in Ústí nad Labem with free WiFi and city views. Ubytovanie Apartmán Dvořákova sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CMYK Ústí nad Labem

9,4

CMYK Ústí nad Labem

Ubytovanie (Hostel) CMYK Ústí nad Labem. Hostel CMYK Ústí nad Labem ponúka ubytovanie v Ústí nad Labem. V hosteli je k dispozícii spoločná kuchyňa a spoločný salónik. Ubytovanie CMYK Ústí nad Labem sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lucka

9,3

Lucka

Ubytovanie (Privát) Lucka. Lucka is located in Ústí nad Labem. The accommodation is 38 km from Kurort Altenberg. Ubytovanie Lucka sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Lucka má celkové hodnotenie 9,3. Pre Privát Lucka momentálne evidujeme 60 recenzií.

Růžový palouček

9,3

Růžový palouček

Ubytovanie (Privát) Růžový palouček. Růžový palouček is set in Ústí nad Labem. The accommodation is 17 km from Tisá. Ubytovanie Růžový palouček sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Růžový palouček má celkové hodnotenie 9,3. Pre Privát Růžový palouček momentálne evidujeme 10 recenzií.

Ubytování Stará

9,3

Ubytování Stará

Ubytovanie (Privát) Ubytování Stará. Ubytovanie Stará nájdete v Ústí nad Labem. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytování Stará sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Stará má celkové hodnotenie 9,3. Pre Privát Ubytování Stará momentálne evidujeme 511 recenzií.

Olsinky

9,2

Olsinky

Ubytovanie (Apartmány) Olsinky. Set in Ústí nad Labem, 39 km from Kurort Altenberg, Olsinky offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Olsinky sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Olsinky má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Olsinky momentálne evidujeme 75 recenzií.

Apartmán v podkroví

9,2

Apartmán v podkroví

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v podkroví. Situated in Ústí nad Labem, Apartmán v podkroví offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytovanie Apartmán v podkroví sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán v podkroví má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartmán v podkroví momentálne evidujeme 43 recenzií.

Penzion Na Hvězdě

9

Penzion Na Hvězdě

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na Hvězdě. Penzión Na Hvězdě sa nachádza 5 minút chôdze od centra Ústí nad Labem. Ponúka služby recepcie s nepretržitou prevádzkou. Ubytovanie Penzion Na Hvězdě sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Na Hvězdě má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Na Hvězdě momentálne evidujeme 232 recenzií.

Šenk u Švejka

8,9

Šenk u Švejka

Ubytovanie (Apartmán) Šenk u Švejka. Šenk u Švejka is set in Ústí nad Labem. The apartment has garden views and is 41 km from Kurort Altenberg. Ubytovanie Šenk u Švejka sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Šenk u Švejka má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmán Šenk u Švejka momentálne evidujeme 105 recenzií.

Motorest Lednice

8,9

Motorest Lednice

Ubytovanie (Penzión) Motorest Lednice. Motorest Lednice is located in Ústí nad Labem. Each room is fitted with a terrace with a mountain view. Ubytovanie Motorest Lednice sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Motorest Lednice má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Motorest Lednice momentálne evidujeme 5 recenzií.

Hotel Větruše

8,9

Hotel Větruše

Ubytovanie (Hotel) Hotel Větruše. Hotel Větruše sa nachádza na kopci medzi Mariánskou Skálou a Hradom Střekov. Do hotela, z ktorého sa naskytá výhľad na rieku Labe, sa dostanete lanovkou. Ubytovanie Hotel Větruše sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Větruše má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Větruše momentálne evidujeme 434 recenzií.

Apartmán Melody

8,8

Apartmán Melody

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Melody. Located in Ústí nad Labem in the Usti nad Labem region, Apartmán Melody features a balcony. Guests may enjoy the free WiFi. Ubytovanie Apartmán Melody sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Úžín

8,8

Penzion Úžín

Ubytovanie (Penzión) Penzion Úžín. Penzión Úžín sa nachádza v Ústí nad Labem a ponúka službu organizácie výletov, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch a neplatené... Ubytovanie Penzion Úžín sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Úžín má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Úžín momentálne evidujeme 96 recenzií.

Apartmán Harmony

8,8

Apartmán Harmony

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Harmony. Offering free WiFi and city views, Apartmán Harmony is an accommodation situated in Ústí nad Labem. Ubytovanie Apartmán Harmony sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion u Kovare

8,7

Penzion u Kovare

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Kovare. Penzión U Kováře s farebným interiérom ponúka reštauráciu, v ktorej sa podávajú jedlá českej kuchyne. Ubytovanie Penzion u Kovare sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u Kovare má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion u Kovare momentálne evidujeme 55 recenzií.

Penzion Lada a Lada 2

8,7

Penzion Lada a Lada 2

Ubytovanie (Penzión) Penzion Lada a Lada 2. Táto secesná vila z roku 1905 sa nachádza v tichej rezidenčnej štvrti, 20 minút chôdze od centra mesta Ústí nad Labem. Ubytovanie Penzion Lada a Lada 2 sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Lada a Lada 2 má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Lada a Lada 2 momentálne evidujeme 107 recenzií.

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

8,3

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

Ubytovanie (Hotel) Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem. Hotel Clarion Congress sa nachádza v centre mesta Ústí nad Labem a hosťom ponúka klimatizované izby s bezplatným pripojením na internet. Ubytovanie Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem momentálne evidujeme 629 recenzií.

Pivovar Hotel Na Rychtě

8,2

Pivovar Hotel Na Rychtě

Ubytovanie (Hotel) Pivovar Hotel Na Rychtě. Ubytovanie sa nachádza v Ústí nad Labem a ponúka svoj vlastný pivovar a reštauráciu, kde si vychutnáte tradičnú českú kuchyňu a pivo. Ubytovanie Pivovar Hotel Na Rychtě sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pivovar Hotel Na Rychtě má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Pivovar Hotel Na Rychtě momentálne evidujeme 567 recenzií.

Pension Duel

8

Pension Duel

Ubytovanie (Penzión) Pension Duel. Penzión Duel sa nachádza v Ústí nad Labem, 850 metrov od železničnej stanice. Ponúka vlastné izby s TV. Ubytovanie Pension Duel sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Duel má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Pension Duel momentálne evidujeme 266 recenzií.

Apartmánový dům Kolej Jinak - dostupné ubytování v Ústí nejen pro studenty

8

Apartmánový dům Kolej Jinak - dostupné ubytování v Ústí nejen pro studenty

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový dům Kolej Jinak - dostupné ubytování v Ústí nejen pro studenty. Situated in Ústí nad Labem, Kolej Jinak provides accommodation with free WiFi. Dresden is 48 km from the apartment. Ubytovanie Apartmánový dům Kolej Jinak - dostupné ubytování v Ústí nejen pro studenty sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Habrovická Bašta

8

Penzion Habrovická Bašta

Ubytovanie (Penzión) Penzion Habrovická Bašta. Penzión Habrovická Bašta sa nachádza v Ústí nad Labem a ponúka záhradu, terasu a reštauráciu. Ubytovanie Penzion Habrovická Bašta sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Habrovická Bašta má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Habrovická Bašta momentálne evidujeme 352 recenzií.

Penzion Green Star

7,9

Penzion Green Star

Ubytovanie (Penzión) Penzion Green Star. Penzión Green Star sa nachádza na pokojnom mieste, 2 km od centra mesta Ústí nad Labem. Ubytovanie Penzion Green Star sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Green Star má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzion Green Star momentálne evidujeme 279 recenzií.

Interhotel Bohemia

7,8

Interhotel Bohemia

Ubytovanie (Hotel) Interhotel Bohemia. Interhotel Bohemia je situovaný na centrálnom námestí v Ústí nad Labem, na polceste medzi Drážďanmi a Prahou, asi 5 km od diaľnice E55 a ponúka bezplatné... Ubytovanie Interhotel Bohemia sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Interhotel Bohemia má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Interhotel Bohemia momentálne evidujeme 756 recenzií.

Comfort Hotel Ústí nad Labem City

7,2

Comfort Hotel Ústí nad Labem City

Ubytovanie (Hotel) Comfort Hotel Ústí nad Labem City. Štýlový hotel Comfort Ústí nad Labem má moderný dizajn a nachádza sa v srdci krajského mesta Ústí nad Labem, na ideálnom mieste v centre severných Čiech. Ubytovanie Comfort Hotel Ústí nad Labem City sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Comfort Hotel Ústí nad Labem City má celkové hodnotenie 7,2. Pre Hotel Comfort Hotel Ústí nad Labem City momentálne evidujeme 652 recenzií.

Střekov aréna ubytování

6,5

Střekov aréna ubytování

Ubytovanie (Penzión) Střekov aréna ubytování. Střekov aréna ubytování is situated in Ústí nad Labem and features a bar. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytovanie Střekov aréna ubytování sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytování Stará Deluxe

Ubytování Stará Deluxe

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Stará Deluxe. Ubytování Stará Deluxe is situated in Ústí nad Labem. The accommodation is 34 km from Kurort Altenberg. Ubytovanie Ubytování Stará Deluxe sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česko - Ústecký kraj).

Aparthotel Nejčr

Aparthotel Nejčr

Ubytovanie (Hotel) Aparthotel Nejčr. Boasting a restaurant and free WiFi, Aparthotel Nejčr is situated in Ústí nad Labem. The hotel has family rooms. Ubytovanie Aparthotel Nejčr sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 241 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

DŮM POD SEDLEM

DŮM POD SEDLEM

Ubytovanie (Vila) DŮM POD SEDLEM. DŮM POD SEDLEM is set in Ústí nad Labem and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie DŮM POD SEDLEM sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

podkrovní apartmá

podkrovní apartmá

Ubytovanie (Apartmán) podkrovní apartmá. Podkrovní apartmá is located in Ústí nad Labem. This apartment features accommodation with free WiFi. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytovanie podkrovní apartmá sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMÁN VLNOVKA

APARTMÁN VLNOVKA

Ubytovanie (Apartmán) APARTMÁN VLNOVKA. Located in Ústí nad Labem, APARTMÁN VLNOVKA provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property features garden views and is 16 km from Tisá. Ubytovanie APARTMÁN VLNOVKA sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán APARTMÁN VLNOVKA nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Luxury Private Villa With Pool

Luxury Private Villa With Pool

Ubytovanie (Vila) Luxury Private Villa With Pool. Situated in Ústí nad Labem, Luxury Private Villa With Pool features accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Luxury Private Villa With Pool sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Vila Luxury Private Villa With Pool nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Královka

Apartmán Královka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Královka. Apartmán Královka is set in Ústí nad Labem. The property features city views and is 33 km from Kurort Altenberg. Ubytovanie Apartmán Královka sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán Královka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Cyklokemp Loděnice Brná

Cyklokemp Loděnice Brná

Ubytovanie (Kemping) Cyklokemp Loděnice Brná. Situated in Ústí nad Labem, 23 km from Tisá, Cyklokemp Loděnice Brná features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Cyklokemp Loděnice Brná sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 450 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Kemping Cyklokemp Loděnice Brná nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování na Masaryčce

Ubytování na Masaryčce

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Ubytování na Masaryčce. Situated in Ústí nad Labem, Ubytování na Masaryčce provides accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchenette. Ubytovanie Ubytování na Masaryčce sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česko - Ústecký kraj).

Apartmán U Vlka Velká Hradební

Apartmán U Vlka Velká Hradební

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Vlka Velká Hradební. Apartmán U Vlka Velká Hradební is set in Ústí nad Labem. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Apartmán U Vlka Velká Hradební sa nachádza v meste Ústí nad Labem (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ústí nad Labem

Mesto Ústí nad Labem sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 30 hotelov a ubytovanie v meste Ústí nad Labem.