Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vác

V meste Vác (Maďarsko) máme celkom 20 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vác

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vác

VATUS Apartmanház Vác

9,8

VATUS Apartmanház Vác

Ubytovanie (Apartmány) VATUS Apartmanház Vác. Situated in Vác in the Pest region, VATUS Apartmanház Vác features accommodation with free WiFi. Ubytovanie VATUS Apartmanház Vác sa nachádza v meste Vác (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kabóca Vendégház

9,7

Kabóca Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Kabóca Vendégház. Situated in Vác, 145 m² house features a large garden with a barbecue. Guests also benefit from terrace. Ubytovanie Kabóca Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fónagy és Walter Vendég- és Borház

9,6

Fónagy és Walter Vendég- és Borház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Fónagy és Walter Vendég- és Borház. Located in Vác, 500 metres from the Danube Riverbank, Fónagy és Walter Vendég- és Borház offers free WiFi, a garden with a terrace and free bicycles. Ubytovanie Fónagy és Walter Vendég- és Borház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bellevue Vendégház

9,3

Bellevue Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Bellevue Vendégház. Penzión Bellevue Vendégház sa nachádza v meste Vác a ponúka detské ihrisko a výhľad na rieku Dunaj. Ubytovanie Bellevue Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vácz Hotel

9,2

Vácz Hotel

Ubytovanie (Hotel) Vácz Hotel. Vácz Hotel is offering accommodation in Vác. With a bar, the 3-star hotel has air-conditioned rooms with free WiFi, each with a private bathroom. Ubytovanie Vácz Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

DunapArt Apartment

9,1

DunapArt Apartment

Ubytovanie (Apartmán) DunapArt Apartment. Set in Vác, this apartment is 32 km from Budapest. The property boasts views of the river and the mountains and it is 18 km from Dobogókő. Ubytovanie DunapArt Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MonAmi Art Apartman

8,9

MonAmi Art Apartman

Ubytovanie (Apartmán) MonAmi Art Apartman. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, MonAmi Art Apartman offers accommodation in Vác with free WiFi and garden views. Ubytovanie MonAmi Art Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dombai Apartman

8,8

Dombai Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Dombai Apartman. Dombai Apartman is located in Vác, 50 metres away from the Danube River with fishing opportunities and the centre. Ubytovanie Dombai Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rubra Panzió

8,8

Rubra Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rubra Panzió. Situated in Vác in the Pest region, Rubra Panzió features accommodation with free private parking. Ubytovanie Rubra Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csillag Panzió

8,7

Csillag Panzió

Ubytovanie (Penzión) Csillag Panzió. Penzión Csillag sa nachádza v meste Vác a ponúka záhradu, terasu a bar. Všetky izby majú satelitnú TV a súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Csillag Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eszterhazy GuestHouse

8,6

Eszterhazy GuestHouse

Ubytovanie (Penzión) Eszterhazy GuestHouse. Eszterhazy GuestHouse is located in Vác. Among the facilities of this property are a restaurant, a shared kitchen and luggage storage space, along with... Ubytovanie Eszterhazy GuestHouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napsugár Panzió

8,4

Napsugár Panzió

Ubytovanie (Penzión) Napsugár Panzió. Napsugár Panzió is offering accommodation in Vác. The guest house also offers free WiFi and free private parking. Ubytovanie Napsugár Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Althann Vendégház és Konferencia Központ

8,2

Althann Vendégház és Konferencia Központ

Ubytovanie (Penzión) Althann Vendégház és Konferencia Központ. This property is 100 metres from the Vác Basilica and Danube River’s promenade, and a 5-minute walk from the centre of. Ubytovanie Althann Vendégház és Konferencia Központ sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pinceszálló apartman

6,4

Pinceszálló apartman

Ubytovanie (Apartmány) Pinceszálló apartman. Set in Vác in the Pest region, Pinceszálló apartman offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Pinceszálló apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kútvölgy Vendégház

Kútvölgy Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kútvölgy Vendégház. Situated in Vác, Kútvölgy Vendégház has a shared lounge, garden, water sports facilities, and free WiFi. Ubytovanie Kútvölgy Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Göncöl Közösségiház

Göncöl Közösségiház

Ubytovanie (Hostel) Göncöl Közösségiház. Facing the beachfront in Vác, Göncöl Közösségiház features a shared lounge and a garden. Ubytovanie Göncöl Közösségiház sa nachádza v meste Vác (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kertre néző franciaágyas apartman

Kertre néző franciaágyas apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kertre néző franciaágyas apartman. Kertre néző franciaágyas apartman is situated in Vác. The accommodation is 20 km from Visegrád. Ubytovanie Kertre néző franciaágyas apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Comfort Apartman

Comfort Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Comfort Apartman. Offering free WiFi and garden views, Comfort Apartman is an accommodation located in Vác. The accommodation is 31 km from Budapest. Ubytovanie Comfort Apartman sa nachádza v meste Vác (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Vác

Mesto Vác sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 20 hotelov a ubytovanie v meste Vác.