Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Valaská

V meste Valaská (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Valaská

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Valaská

Apartmán u Šárky

9,8

Apartmán u Šárky

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Šárky. Apartmán u Šárky sa nachádza v obci Valaská, 4 km od Brezna a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, saunou,... Ubytovanie Apartmán u Šárky sa nachádza v meste Valaská (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán u Šárky má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán u Šárky momentálne evidujeme 34 recenzií.

Chata pod skalou

9,2

Chata pod skalou

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata pod skalou. Ubytovacie zariadenie Chata pod skalou sa nachádza v obci Valaská a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a gril. Ubytovanie Chata pod skalou sa nachádza v meste Valaská (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Hostinec pod úbočou

8,1

Hostinec pod úbočou

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Hostinec pod úbočou. Ubytovacie zariadenie Hostinec pod úbočou sa nachádza v obci Valaská v Banskobystrickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Hostinec pod úbočou sa nachádza v meste Valaská (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Valaská

Mesto Valaská sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Valaská.