Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Valašské Klobouky

V meste Valašské Klobouky (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Valašské Klobouky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Valašské Klobouky

Ubytování U Františka

8,2

Ubytování U Františka

Ubytovanie (Penzión) Ubytování U Františka. Ubytovanie U Františka sa nachádza v obci Valašské Klobouky a ponúka terasu a bar. Ubytovanie Ubytování U Františka sa nachádza v meste Valašské Klobouky (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování U Františka má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Ubytování U Františka momentálne evidujeme 70 recenzií.

Hotel Alfacentrum

7,8

Hotel Alfacentrum

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alfacentrum. Hotel Alfacentrum sa nachádza v centre mesta Valašské Klobouky, uprostred biosférickej rezervácie Biele Karpaty zapísanej na zozname UNESCO. Ubytovanie Hotel Alfacentrum sa nachádza v meste Valašské Klobouky (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Alfacentrum má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Alfacentrum momentálne evidujeme 84 recenzií.

Horský Hotel Jelenovská

7,5

Horský Hotel Jelenovská

Ubytovanie (Hotel) Horský Hotel Jelenovská. Horský Hotel Jelenovská sa nachádza v obci Valašské Klobouky a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Horský Hotel Jelenovská sa nachádza v meste Valašské Klobouky (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Horský Hotel Jelenovská má celkové hodnotenie 7,5. Pre Hotel Horský Hotel Jelenovská momentálne evidujeme 193 recenzií.

Calmare Hotel & Wellness

Calmare Hotel & Wellness

Ubytovanie (Hotel) Calmare Hotel & Wellness. Calmare Hotel & Wellness sa nachádza v meste Valašské Klobouky a ponúka bar. Ubytovanie Calmare Hotel & Wellness sa nachádza v meste Valašské Klobouky (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Královec

Královec

Ubytovanie (Penzión) Královec. Penzión Královec sa nachádza v meste Valašské Klobouky a má záhradu a terasu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. V penzióne sa podávajú kontinentálne... Ubytovanie Královec sa nachádza v meste Valašské Klobouky (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Penzión Královec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Horský hotel Jelenovská

Horský hotel Jelenovská

Ubytovanie (Hotel) Horský hotel Jelenovská. Horský hotel Jelenovská features a restaurant, fitness centre, a bar and garden in Valašské Klobouky. Ubytovanie Horský hotel Jelenovská sa nachádza v meste Valašské Klobouky (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Valašské Klobouky

Mesto Valašské Klobouky sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Valašské Klobouky.