Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Valašské Meziříčí

V meste Valašské Meziříčí (Česká republika) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Valašské Meziříčí

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Valašské Meziříčí

Penzion Na kraji lesa

9,6

Penzion Na kraji lesa

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na kraji lesa. V penzióne je reštaurácia, spoločný salónik, úschovňa batožiny a k dispozícii je bezplatné Wi-Fi. záhradu a gril. Ubytovanie Penzion Na kraji lesa sa nachádza v meste Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Na kraji lesa má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Na kraji lesa momentálne evidujeme 286 recenzií.

Hotel Rajka

9,5

Hotel Rajka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rajka. Hotel Rajka sa nachádza v meste Valašské Meziříčí a ponúka bar, službu nonstop recepcie, izbovú službu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Rajka sa nachádza v meste Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Rajka má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Hotel Rajka momentálne evidujeme 260 recenzií.

Penzion Reichova vila

9,5

Penzion Reichova vila

Ubytovanie (Penzión) Penzion Reichova vila. Penzión Reichová vila sídli v historickej budove z roku 1859, ktorá sa nachádza vo Valašskom Meziříčí, 500 metrov od Zámku Kinských. Ubytovanie Penzion Reichova vila sa nachádza v meste Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Reichova vila má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Reichova vila momentálne evidujeme 493 recenzií.

Vila Encore

9,4

Vila Encore

Ubytovanie (Penzión) Vila Encore. Vila Encore sa nachádza vo Valašskom Meziříčí, 10 minút chôdze od zámku Kinských. Ubytovanie Vila Encore sa nachádza v meste Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Vila Encore má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Vila Encore momentálne evidujeme 330 recenzií.

Sport MOTEL BEČVA

9,3

Sport MOTEL BEČVA

Ubytovanie (Motel) Sport MOTEL BEČVA. Located in Valašské Meziříčí, Sport MOTEL BEČVA provides a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Sport MOTEL BEČVA sa nachádza v meste Valašské Meziříčí (Česko - Zlínsky kraj).

Sport Motel

9,3

Sport Motel

Ubytovanie (Motel) Sport Motel. Motel Sport sa nachádza v meste Valašské Meziříčí, 200 metrov od centra, a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Sport Motel sa nachádza v meste Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Sport Motel má celkové hodnotenie 9,3. Pre Motel Sport Motel momentálne evidujeme 445 recenzií.

Na Šištotě 628

9

Na Šištotě 628

Ubytovanie (Apartmány) Na Šištotě 628. Na Šištotě 628 is located in Valašské Meziříčí. The accommodation is 47 km from Kroměříž. Ubytovanie Na Šištotě 628 sa nachádza v meste Valašské Meziříčí (Česko - Zlínsky kraj).

Hotel Abácie & Wellness

8,7

Hotel Abácie & Wellness

Ubytovanie (Hotel) Hotel Abácie & Wellness. Hotel Abácie & Wellness sa nachádza pri sútoku riek Vsetínska a Rožnovská Bečva. Ubytovanie Hotel Abácie & Wellness sa nachádza v meste Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Abácie & Wellness má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Abácie & Wellness momentálne evidujeme 169 recenzií.

Zámecký Penzion

8,4

Zámecký Penzion

Ubytovanie (Penzión) Zámecký Penzion. Zámecký Penzion nájdete v centre Valašského Meziříčí, 15 km od skanzenu v Rožnove pod Radhoštěm. Ubytovanie Zámecký Penzion sa nachádza v meste Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Zámecký Penzion má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Zámecký Penzion momentálne evidujeme 127 recenzií.

Penzion For You

8,3

Penzion For You

Ubytovanie (Penzión) Penzion For You. Tento penzión sa nachádza v obci Valašské Meziříčí, 45 km od Ostravy a 26 km od mesta Veľké Karlovice. Ubytovanie Penzion For You sa nachádza v meste Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion For You má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion For You momentálne evidujeme 95 recenzií.

Penzion Tenis Klub DEZA

8,2

Penzion Tenis Klub DEZA

Ubytovanie (Penzión) Penzion Tenis Klub DEZA. Penzión Tenis Klub DEZA sa nachádza vo Valašskom Meziříčí a má terasu. K dispozícii máte reštauráciu a spoločný salónik. Na mieste môžete navštíviť bar. Ubytovanie Penzion Tenis Klub DEZA sa nachádza v meste Valašské Meziříčí (Česko - Zlínsky kraj).

Hotel Apollo

Hotel Apollo

Ubytovanie (Hotel) Hotel Apollo. Hotel Apollo has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Valašské Meziříčí. Ubytovanie Hotel Apollo sa nachádza v meste Valašské Meziříčí (Česko - Zlínsky kraj).

Penzion Nový Štěpánov

Penzion Nový Štěpánov

Ubytovanie (Penzión) Penzion Nový Štěpánov. Penzion Nový Štěpánov is set in Valašské Meziříčí. The units come with air conditioning, a flat-screen TV with satellite channels, a fridge, a kettle, a... Ubytovanie Penzion Nový Štěpánov sa nachádza v meste Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Penzión Penzion Nový Štěpánov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovna Valmez

Ubytovna Valmez

Ubytovanie (Privát) Ubytovna Valmez. Set in Valašské Meziříčí, Ubytovna Valmez offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Ubytovna Valmez sa nachádza v meste Valašské Meziříčí (Česko - Zlínsky kraj).

Pokoj s internetem pro studijni a pracovni pobyt

Pokoj s internetem pro studijni a pracovni pobyt

Ubytovanie (Privát) Pokoj s internetem pro studijni a pracovni pobyt. Situated in Valašské Meziříčí, Pokoj s internetem pro studijni a pracovni pobyt offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Pokoj s internetem pro studijni a pracovni pobyt sa nachádza v meste Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Privát Pokoj s internetem pro studijni a pracovni pobyt nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Valašské Meziříčí

Mesto Valašské Meziříčí sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Valašské Meziříčí.