Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vápenná

V meste Vápenná (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vápenná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vápenná

U Nás - Apartmán Zajíc

9,6

U Nás - Apartmán Zajíc

Ubytovanie (Penzión) U Nás - Apartmán Zajíc. The accommodation features ski storage space, as well as a garden and barbecue facilities. Rooms come with a patio with a garden view. Ubytovanie U Nás - Apartmán Zajíc sa nachádza v meste Vápenná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Nás - Apartmán Zajíc má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión U Nás - Apartmán Zajíc momentálne evidujeme 6 recenzií.

U Ztraceného potoka

8,6

U Ztraceného potoka

Ubytovanie (Privát) U Ztraceného potoka. Ubytovacie zariadenie U Ztraceného potoka sa nachádza v obci Vápenná a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom a výhľadom na hory. Ubytovanie U Ztraceného potoka sa nachádza v meste Vápenná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Ztraceného potoka má celkové hodnotenie 8,6. Pre Privát U Ztraceného potoka momentálne evidujeme 196 recenzií.

U Nás - Apartmán Jelen

U Nás - Apartmán Jelen

Ubytovanie (Apartmán) U Nás - Apartmán Jelen. Offering free WiFi and mountain views, U Nás - Apartmán Jelen is an accommodation set in Vápenná. Ubytovanie U Nás - Apartmán Jelen sa nachádza v meste Vápenná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán U Nás - Apartmán Jelen nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Vápenná

Mesto Vápenná sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Vápenná.