Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Važec

V meste Važec (Slovensko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Važec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Važec

Vila Rhea

9,7

Vila Rhea

Ubytovanie (Privát) Vila Rhea. Vila Rhea s grilom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi vo Važci, 27 km od Zakopaného. Ubytovanie Vila Rhea sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Rhea má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Vila Rhea momentálne evidujeme 119 recenzií.

Apartment Smrek 56

9,4

Apartment Smrek 56

Ubytovanie (Privát) Apartment Smrek 56. Apartment Smrek 56 sa nachádza na Štrbskom Plese, 1,6 km od jazera Štrbské Pleso, v oblasti, kde sa môžete venovať lyžovaniu. Ubytovanie Apartment Smrek 56 sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Smrek 56 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Apartment Smrek 56 momentálne evidujeme 33 recenzií.

Penzion Važec

9,1

Penzion Važec

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Važec. Hotel Važec sa nachádza v obci Važec. Važecká jaskyňa a je vzdialená 700 metrov. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a záhradu s grilom. Ubytovanie Penzion Važec sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Važec má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Penzion Važec momentálne evidujeme 36 recenzií.

Penzión Violet

8,7

Penzión Violet

Ubytovanie (Penzión) Penzión Violet. V penzióne je k dispozícii izbová služba a bezplatné Wi-Fi. Izby v penzióne Violet sú vybavené šatníkovou skriňou. Ubytovanie Penzión Violet sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Violet má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Violet momentálne evidujeme 44 recenzií.

Two-Bedroom Holiday Home in Vazec

Two-Bedroom Holiday Home in Vazec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Vazec. Two-Bedroom Holiday Home in Vazec is located in Važec. The accommodation is 27 km from Poprad. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Vazec sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 201 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Two-Bedroom Holiday Home in Vazec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Two-Bedroom Holiday Home in Vazec

Two-Bedroom Holiday Home in Vazec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Vazec. Two-Bedroom Holiday Home in Vazec is set in Važec. The accommodation is 27 km from Poprad. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Vazec sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 297 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Two-Bedroom Holiday Home in Vazec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Hotel Chio

Hotel Chio

Ubytovanie (Hotel) Hotel Chio. Hotel Chio sa nachádza v meste Važec a ponúka bar, spoločný salónik, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Chio sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Hotel Hotel Chio nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán 501

Apartmán 501

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán 501. Apartmán 501 sa nachádza v obci Važec, 26 km od Popradu. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Na mieste si môžete požičať bicykle. Ubytovanie Apartmán 501 sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmány Apartmán 501 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry

Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry. Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry is located in Važec and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Važec

Mesto Važec sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Važec.