Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Važec

V meste Važec (Slovensko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Važec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Važec

Chalupa ALŽBETKA so saunou, krbom, výhľadom na Tatry

9,9

Chalupa ALŽBETKA so saunou, krbom, výhľadom na Tatry

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa ALŽBETKA so saunou, krbom, výhľadom na Tatry. Ubytovacie zariadenie Chalupa ALŽBETKA so saunou, krbom, výhľadom na Tatry sa nachádza v obci Važec a ponúka gril. Ubytovanie Chalupa ALŽBETKA so saunou, krbom, výhľadom na Tatry sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj).

Vila Rhea

9,7

Vila Rhea

Ubytovanie (Privát) Vila Rhea. Vila Rhea s grilom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi vo Važci, 27 km od Zakopaného. Ubytovanie Vila Rhea sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Vila Rhea má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Vila Rhea momentálne evidujeme 119 recenzií.

Apartmany pod Tatrami

9,6

Apartmany pod Tatrami

Ubytovanie (Privát) Apartmany pod Tatrami. Ubytovanie Apartmany pod Tatrami sa nachádza v obci Važec a ponúka bar a terasu. Na mieste môžu hostia využívať aj súkromné parkovisko na a bezplatné... Ubytovanie Apartmany pod Tatrami sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Važec

9,1

Penzion Važec

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Važec. Hotel Važec sa nachádza v obci Važec. Važecká jaskyňa a je vzdialená 700 metrov. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a záhradu s grilom. Ubytovanie Penzion Važec sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Važec má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Penzion Važec momentálne evidujeme 36 recenzií.

Penzión Violet

8,7

Penzión Violet

Ubytovanie (Penzión) Penzión Violet. V penzióne je k dispozícii izbová služba a bezplatné Wi-Fi. Izby v penzióne Violet sú vybavené šatníkovou skriňou. Ubytovanie Penzión Violet sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Violet má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Violet momentálne evidujeme 44 recenzií.

Two-Bedroom Holiday Home in Vazec

Two-Bedroom Holiday Home in Vazec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Vazec. Two-Bedroom Holiday Home in Vazec is located in Važec. The accommodation is 27 km from Poprad. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Vazec sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Two-Bedroom Holiday Home in Vazec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Two-Bedroom Holiday Home in Vazec

Two-Bedroom Holiday Home in Vazec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Vazec. Two-Bedroom Holiday Home in Vazec is set in Važec. The accommodation is 27 km from Poprad. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Vazec sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Two-Bedroom Holiday Home in Vazec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Hotel Chio

Hotel Chio

Ubytovanie (Hotel) Hotel Chio. Hotel Chio sa nachádza v meste Važec a ponúka bar, spoločný salónik, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Chio sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Hotel Hotel Chio nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán 501

Apartmán 501

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán 501. Apartmán 501 sa nachádza v obci Važec, 26 km od Popradu. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Na mieste si môžete požičať bicykle. Ubytovanie Apartmán 501 sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmány Apartmán 501 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry

Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry. Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry is located in Važec and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry sa nachádza v meste Važec (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmán Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Važec

Mesto Važec sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Važec.