Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vecsés

V meste Vecsés (Maďarsko) máme celkom 27 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vecsés

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vecsés

Airport Apartman

9,9

Airport Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Airport Apartman. Set in Vecsés in the Pest region, Airport Apartman has a balcony. Ubytovanie Airport Apartman sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest).

Bee Home

9,6

Bee Home

Ubytovanie (Apartmán) Bee Home. Situated in Vecsés, Bee Home features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 32 km from Szentendre. Ubytovanie Bee Home sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest).

Airport Jazmin Guesthouse

9,5

Airport Jazmin Guesthouse

Ubytovanie (Penzión) Airport Jazmin Guesthouse. Situated in Vecsés, Airport Jazmin Guesthouse has a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Airport Jazmin Guesthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Airport Almáskert Panzió

9,5

Airport Almáskert Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Airport Almáskert Panzió. Located in Vecsés, 19 km from Budapest, Airport Almáskert Panzió provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Airport Almáskert Panzió sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest).

Budapest Airport Luxury 42

9,4

Budapest Airport Luxury 42

Ubytovanie (Penzión) Budapest Airport Luxury 42. Airport Luxory 42 Room&Breakfast is located in Vecsés and features a garden. The property offers garden views and a terrace. Ubytovanie Budapest Airport Luxury 42 sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest).

Budapest Airport , accommodation in Vecsés

9,4

Budapest Airport , accommodation in Vecsés

Ubytovanie (Apartmán) Budapest Airport , accommodation in Vecsés. Set in Vecsés in the Pest region, Budapest Airport, accommodation in Vecsés has a garden. The apartment features garden views and is 49 km from Göd. Ubytovanie Budapest Airport , accommodation in Vecsés sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Vecsési Rendezvényközpont és Panzió

9,3

Vecsési Rendezvényközpont és Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Vecsési Rendezvényközpont és Panzió. Located in Vecsés in the Pest region, Vecsési Rendezvényközpont és Panzió provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Vecsési Rendezvényközpont és Panzió sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest).

Borostyán vendégház

9,3

Borostyán vendégház

Ubytovanie (Penzión) Borostyán vendégház. Borostyán vendégház is located in Vecsés and features a garden. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytovanie Borostyán vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Budapest Airport-Vecsés Trainstation Apartman K7

9,2

Budapest Airport-Vecsés Trainstation Apartman K7

Ubytovanie (Apartmány) Budapest Airport-Vecsés Trainstation Apartman K7. Located in Vecsés, 32 km from Szentendre, Budapest Airport-Vecsés Trainstation Apartman K7 provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Budapest Airport-Vecsés Trainstation Apartman K7 sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest).

EPRESPARK Panzió

9,1

EPRESPARK Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) EPRESPARK Panzió. Situated in Vecsés, 33 km from Szentendre, EPRESPARK Panzió features a garden and free WiFi. All units feature air conditioning and a cable flat-screen TV. Ubytovanie EPRESPARK Panzió sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest).

AirPortOne

9

AirPortOne

Ubytovanie (Apartmán) AirPortOne. AirPortOne is situated in Vecsés and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytovanie AirPortOne sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest).

Leila

9

Leila

Ubytovanie (Bed and breakfast) Leila. Situated in Vecsés, 47 km from Göd, Leila features a garden and free WiFi. The bed and breakfast provides a terrace. Ubytovanie Leila sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

AqFel Airport Apartment

8,9

AqFel Airport Apartment

Ubytovanie (Apartmán) AqFel Airport Apartment. Situated in Vecsés in the Pest region, AqFel Airport Apartment has a garden. The accommodation is 48 km from Göd. Ubytovanie AqFel Airport Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Airport Wanderer Inn - Vándor fogadó

8,8

Airport Wanderer Inn - Vándor fogadó

Ubytovanie (Penzión) Airport Wanderer Inn - Vándor fogadó. Airport Wanderer Inn - Vándor fogadó features air-conditioned accommodation in Vecsés. With a garden, the property also has a terrace. Ubytovanie Airport Wanderer Inn - Vándor fogadó sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest).

Apartman116 Airport

8,7

Apartman116 Airport

Ubytovanie (Apartmány) Apartman116 Airport. Apartmán 116 sa nachádza necelý 1 km od železničnej stanice Vecsés, odkiaľ premávajú spoje do Budapešti, ktorá je vzdialená 8 km. Ubytovanie Apartman116 Airport sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Air&Day

8,7

Air&Day

Ubytovanie (Bed and breakfast) Air&Day. Located in Vecsés, 47 km from Göd, Air&Day provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Air&Day sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest).

Budapest Airport Hotel Stáció Superior Wellness & Konferencia

8,6

Budapest Airport Hotel Stáció Superior Wellness & Konferencia

Ubytovanie (Hotel) Budapest Airport Hotel Stáció Superior Wellness & Konferencia. Hotel Budapest Airport Stáció Superior Wellness & Konferencia sa nachádza len 5 minút od letiska Ferihegy Budapešť a ponúka bezplatný letiskový transfer. Ubytovanie Budapest Airport Hotel Stáció Superior Wellness & Konferencia sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Airport Hotel Budapest

8,4

Airport Hotel Budapest

Ubytovanie (Hotel) Airport Hotel Budapest. Hotel Airport Budapest sa nachádza len 2 minúty jazdy hotelovým minibusom z letiska a ponúka vám nepretržite otvorenú reštauráciu s chutnými jedlami,... Ubytovanie Airport Hotel Budapest sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Airport Microstore Panzió

8,4

Airport Microstore Panzió

Ubytovanie (Apartmány) Airport Microstore Panzió. Penzión Airport Microstore Panzió sa nachádza v meste Vecsés a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a prístupom do záhrady. Ubytovanie Airport Microstore Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Sarokhaz Panzio

8,4

Sarokhaz Panzio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sarokhaz Panzio. Penzión Sarokhaz sa nachádza len 5 minút od letiska Ferihegy v Budapešti a okrem vlastného tenisového kurtu ponúka aj veľké parkovisko, ktoré je lacnejšie... Ubytovanie Sarokhaz Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Halász Airport Panzio

8,4

Halász Airport Panzio

Ubytovanie (Penzión) Halász Airport Panzio. Tento penzión sa nachádza len 5 km od letiska Ferihegy v Budapešti. Ubytovanie Halász Airport Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Tenisz Apartment

8,1

Tenisz Apartment

Ubytovanie (Penzión) Tenisz Apartment. Tento apartmán sa nachádza v meste Vecsés, 4 km od letiska Budapešť. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Tenisz Apartment sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest).

Hargita Panzio

7,9

Hargita Panzio

Ubytovanie (Penzión) Hargita Panzio. In the town of Vecsés, 4 km from Budapest Airport, guests can find family-run Hargita Panzio. It provides accommodation units with free Wi-Fi. Ubytovanie Hargita Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Airport Glossel Panzió

7,9

Airport Glossel Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Airport Glossel Panzió. Penzión Airport Glossel sa nachádza v blízkosti budapeštianskeho Letiska Ferenca Liszta (5 minút jazdy od hlavného vchodu) v obci Vecsés. Ubytovanie Airport Glossel Panzió sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest).

Airport Károly Centrál 75

7,7

Airport Károly Centrál 75

Ubytovanie (Penzión) Airport Károly Centrál 75. Ubytovanie Airport Károly Centrál 75 sa nachádza v meste Vecsés, 3 km od letiska. Ponúka bezplatné Wi-Fi, gril a terasu. Ubytovanie Airport Károly Centrál 75 sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Airport Kristina Panzio

7,4

Airport Kristina Panzio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Airport Kristina Panzio. Bed & Breakfast Airport Kristina Panzió sa nachádza v meste Vecsés. Má gril, záhradu a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Airport Kristina Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Airport Károly Centrál

Airport Károly Centrál

Ubytovanie (Penzión) Airport Károly Centrál. Károly Centrál is set in Vecsés and features a garden and a terrace. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Airport Károly Centrál sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest).

Bed&Pool Apartment

Bed&Pool Apartment

Ubytovanie (Privát) Bed&Pool Apartment. Featuring a garden and a terrace, Bed&Pool Apartment provides accommodation in Vecsés with free WiFi and garden views. The property features pool views. Ubytovanie Bed&Pool Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Green Lake Park

Green Lake Park

Ubytovanie (Apartmán) Green Lake Park. Green Lake Park is situated in Vecsés and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Green Lake Park sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Romantikus ház

Romantikus ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Romantikus ház. Boasting a garden, private pool and pool views, Romantikus ház is situated in Vecsés. The air-conditioned accommodation is 48 km from Göd. Ubytovanie Romantikus ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Ubytovanie v meste Vecsés

Mesto Vecsés sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 27 hotelov a ubytovanie v meste Vecsés.