Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vecsés

V meste Vecsés (Maďarsko) máme celkom 27 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vecsés

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vecsés

Airport Apartman

9,9

Airport Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Airport Apartman. Set in Vecsés in the Pest region, Airport Apartman has a balcony. Ubytovanie Airport Apartman sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Airport Almáskert Panzió

9,5

Airport Almáskert Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Airport Almáskert Panzió. Located in Vecsés, 19 km from Budapest, Airport Almáskert Panzió provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Airport Almáskert Panzió sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Airport Jazmin Guesthouse

9,5

Airport Jazmin Guesthouse

Ubytovanie (Penzión) Airport Jazmin Guesthouse. Situated in Vecsés, Airport Jazmin Guesthouse has a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Airport Jazmin Guesthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Budapest Airport Luxury 42

9,4

Budapest Airport Luxury 42

Ubytovanie (Penzión) Budapest Airport Luxury 42. Airport Luxory 42 Room&Breakfast is located in Vecsés and features a garden. The property offers garden views and a terrace. Ubytovanie Budapest Airport Luxury 42 sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Budapest Airport , accommodation in Vecsés

9,4

Budapest Airport , accommodation in Vecsés

Ubytovanie (Apartmán) Budapest Airport , accommodation in Vecsés. Set in Vecsés in the Pest region, Budapest Airport, accommodation in Vecsés has a garden. The apartment features garden views and is 49 km from Göd. Ubytovanie Budapest Airport , accommodation in Vecsés sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borostyán vendégház

9,3

Borostyán vendégház

Ubytovanie (Penzión) Borostyán vendégház. Borostyán vendégház is located in Vecsés and features a garden. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytovanie Borostyán vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AirPortOne

9

AirPortOne

Ubytovanie (Apartmán) AirPortOne. AirPortOne is situated in Vecsés and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytovanie AirPortOne sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Leila

9

Leila

Ubytovanie (Bed and breakfast) Leila. Situated in Vecsés, 47 km from Göd, Leila features a garden and free WiFi. The bed and breakfast provides a terrace. Ubytovanie Leila sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AqFel Airport Apartment

8,9

AqFel Airport Apartment

Ubytovanie (Apartmán) AqFel Airport Apartment. Situated in Vecsés in the Pest region, AqFel Airport Apartment has a garden. The accommodation is 48 km from Göd. Ubytovanie AqFel Airport Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman116 Airport

8,7

Apartman116 Airport

Ubytovanie (Apartmány) Apartman116 Airport. Apartmán 116 sa nachádza necelý 1 km od železničnej stanice Vecsés, odkiaľ premávajú spoje do Budapešti, ktorá je vzdialená 8 km. Ubytovanie Apartman116 Airport sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Air&Day

8,7

Air&Day

Ubytovanie (Bed and breakfast) Air&Day. Located in Vecsés, 47 km from Göd, Air&Day provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Air&Day sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Budapest Airport Hotel Stáció Superior Wellness & Konferencia

8,6

Budapest Airport Hotel Stáció Superior Wellness & Konferencia

Ubytovanie (Hotel) Budapest Airport Hotel Stáció Superior Wellness & Konferencia. Hotel Budapest Airport Stáció Superior Wellness & Konferencia sa nachádza len 5 minút od letiska Ferihegy Budapešť a ponúka bezplatný letiskový transfer. Ubytovanie Budapest Airport Hotel Stáció Superior Wellness & Konferencia sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Airport Hotel Budapest

8,4

Airport Hotel Budapest

Ubytovanie (Hotel) Airport Hotel Budapest. Hotel Airport Budapest sa nachádza len 2 minúty jazdy hotelovým minibusom z letiska a ponúka vám nepretržite otvorenú reštauráciu s chutnými jedlami,... Ubytovanie Airport Hotel Budapest sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sarokhaz Panzio

8,4

Sarokhaz Panzio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sarokhaz Panzio. Penzión Sarokhaz sa nachádza len 5 minút od letiska Ferihegy v Budapešti a okrem vlastného tenisového kurtu ponúka aj veľké parkovisko, ktoré je lacnejšie... Ubytovanie Sarokhaz Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Airport Microstore Panzió

8,4

Airport Microstore Panzió

Ubytovanie (Apartmány) Airport Microstore Panzió. Penzión Airport Microstore Panzió sa nachádza v meste Vecsés a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a prístupom do záhrady. Ubytovanie Airport Microstore Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Halász Airport Panzio

8,4

Halász Airport Panzio

Ubytovanie (Penzión) Halász Airport Panzio. Tento penzión sa nachádza len 5 km od letiska Ferihegy v Budapešti. Ubytovanie Halász Airport Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tenisz Apartment

8,1

Tenisz Apartment

Ubytovanie (Penzión) Tenisz Apartment. Tento apartmán sa nachádza v meste Vecsés, 4 km od letiska Budapešť. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Tenisz Apartment sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hargita Panzio

7,9

Hargita Panzio

Ubytovanie (Penzión) Hargita Panzio. In the town of Vecsés, 4 km from Budapest Airport, guests can find family-run Hargita Panzio. It provides accommodation units with free Wi-Fi. Ubytovanie Hargita Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Airport Glossel Panzió

7,9

Airport Glossel Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Airport Glossel Panzió. Penzión Airport Glossel sa nachádza v blízkosti budapeštianskeho Letiska Ferenca Liszta (5 minút jazdy od hlavného vchodu) v obci Vecsés. Ubytovanie Airport Glossel Panzió sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Airport Károly Centrál 75

7,7

Airport Károly Centrál 75

Ubytovanie (Penzión) Airport Károly Centrál 75. Ubytovanie Airport Károly Centrál 75 sa nachádza v meste Vecsés, 3 km od letiska. Ponúka bezplatné Wi-Fi, gril a terasu. Ubytovanie Airport Károly Centrál 75 sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Airport Kristina Panzio

7,4

Airport Kristina Panzio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Airport Kristina Panzio. Bed & Breakfast Airport Kristina Panzió sa nachádza v meste Vecsés. Má gril, záhradu a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Airport Kristina Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed&Pool Apartment

Bed&Pool Apartment

Ubytovanie (Privát) Bed&Pool Apartment. Featuring a garden and a terrace, Bed&Pool Apartment provides accommodation in Vecsés with free WiFi and garden views. The property features pool views. Ubytovanie Bed&Pool Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Airport Károly Centrál

Airport Károly Centrál

Ubytovanie (Penzión) Airport Károly Centrál. Károly Centrál is set in Vecsés and features a garden and a terrace. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Airport Károly Centrál sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AqFel Airport 15

AqFel Airport 15

Ubytovanie (Apartmán) AqFel Airport 15. AqFel Airport 15 is located in Vecsés and offers a garden. The property has garden views and is 38 km from Göd. Ubytovanie AqFel Airport 15 sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest).

Romantikus ház

Romantikus ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Romantikus ház. Boasting a garden, private pool and pool views, Romantikus ház is situated in Vecsés. The air-conditioned accommodation is 48 km from Göd. Ubytovanie Romantikus ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green Lake Park

Green Lake Park

Ubytovanie (Apartmán) Green Lake Park. Green Lake Park is situated in Vecsés and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Green Lake Park sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AqFel Airport Panzio

AqFel Airport Panzio

Ubytovanie (Apartmánový hotel) AqFel Airport Panzio. Located in Vecsés, AqFel Airport Panzio provides accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytovanie AqFel Airport Panzio sa nachádza v meste Vecsés (Maďarsko - Pest).

Ubytovanie v meste Vecsés

Mesto Vecsés sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 27 hotelov a ubytovanie v meste Vecsés.