Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Velehrad

V meste Velehrad (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Velehrad

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Velehrad

Hotel SKANZEN

9

Hotel SKANZEN

Ubytovanie (Hotel) Hotel SKANZEN. Hotel Skanzen sa nachádza v turistickom Archeoskanzene Modrá a výstavnom areáli Živá Voda, 1 km od pútnického miesta Velehrad. Ubytovanie Hotel SKANZEN sa nachádza v meste Velehrad (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel SKANZEN má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel SKANZEN momentálne evidujeme 215 recenzií.

Penzion V Koutě

9

Penzion V Koutě

Ubytovanie (Penzión) Penzion V Koutě. Penzion V Koutě, vhodný aj pre hostí s domácimi zvieratami, sa nachádza v meste Zlechov, 27 km od Zlína. Stravovať sa môžete v reštaurácii na mieste. Ubytovanie Penzion V Koutě sa nachádza v meste Velehrad (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion V Koutě má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion V Koutě momentálne evidujeme 63 recenzií.

Hotel SKANZEN Depandance

8,2

Hotel SKANZEN Depandance

Ubytovanie (Hotel) Hotel SKANZEN Depandance. Hotel SKANZEN Depandance sa nachádza v meste Velehrad v Zlínskom kraji, 24 km od Zlína. Ponúka detské ihrisko a výhľad na jazero. Ubytovanie Hotel SKANZEN Depandance sa nachádza v meste Velehrad (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel SKANZEN Depandance má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel SKANZEN Depandance momentálne evidujeme 89 recenzií.

Hotel Mlyn Velehrad

8,2

Hotel Mlyn Velehrad

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mlyn Velehrad. Hotel Mlýn Velehrad sídli v budove bývalého mlyna, ktorý je súčasťou cisterciánskeho kláštora z 13. storočia. Ubytovanie Hotel Mlyn Velehrad sa nachádza v meste Velehrad (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Mlyn Velehrad má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Mlyn Velehrad momentálne evidujeme 442 recenzií.

Salaš Mlýn

Salaš Mlýn

Ubytovanie (Hostinec) Salaš Mlýn. Salaš Mlýn features a restaurant and a garden in Velehrad. The inn has family rooms. Guest rooms in the inn are fitted with a kettle. Ubytovanie Salaš Mlýn sa nachádza v meste Velehrad (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Velehrad

Mesto Velehrad sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Velehrad.