Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Velenje

V meste Velenje (Slovinsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Velenje

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Velenje

Hostel Velenje

9,3

Hostel Velenje

Ubytovanie (Hostel) Hostel Velenje. Hostel Velenje sa nachádza len 5 minút chôdze od centra mesta Velenje a 100 metrov od rieky. Ubytovanie Hostel Velenje sa nachádza v meste Velenje (Slovinsko - Savinjska).

Hiša Jaro

9,2

Hiša Jaro

Ubytovanie (Vidiecky dom) Hiša Jaro. Located in Velenje, Hiša Jaro provides free WiFi, and guests can enjoy a bar, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Hiša Jaro sa nachádza v meste Velenje (Slovinsko - Savinjska).

Hotel Paka

8,7

Hotel Paka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Paka. Hotel Paka v centre mesta Velenje poskytuje skvele vybavené biznis zariadenie a moderné izby s bezplatným pripojením na bezdrôtový internet a ďalšími... Ubytovanie Hotel Paka sa nachádza v meste Velenje (Slovinsko - Savinjska).

Prenočišča Mraz

8,7

Prenočišča Mraz

Ubytovanie (Privát) Prenočišča Mraz. Set in Velenje, 33 km from Zreče, Prenočišča Mraz offers a bar and free WiFi. Guests at the homestay can enjoy a continental breakfast. Ubytovanie Prenočišča Mraz sa nachádza v meste Velenje (Slovinsko - Savinjska).

Vila Herberstein

8,7

Vila Herberstein

Ubytovanie (Penzión) Vila Herberstein. Set in Velenje, Vila Herberstein has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Vila Herberstein sa nachádza v meste Velenje (Slovinsko - Savinjska).

Hotel Razgorsek

7,8

Hotel Razgorsek

Ubytovanie (Hotel) Hotel Razgorsek. Hotel Razgoršek sa nachádza priamo v historickom centre mesta Velenje, pod mohutným stredovekým hradom. Ubytovanie Hotel Razgorsek sa nachádza v meste Velenje (Slovinsko - Savinjska).

Reich Motel

7,7

Reich Motel

Ubytovanie (Motel) Reich Motel. Reich Motel features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Velenje. This 2-star motel offers ski storage space and an ATM. Ubytovanie Reich Motel sa nachádza v meste Velenje (Slovinsko - Savinjska).

Prijetno stanovanje s parkirnim mestom

Prijetno stanovanje s parkirnim mestom

Ubytovanie (Apartmán) Prijetno stanovanje s parkirnim mestom. Located in Velenje in the Savinjska region, Prijetno stanovanje s parkirnim mestom features a balcony. Ubytovanie Prijetno stanovanje s parkirnim mestom sa nachádza v meste Velenje (Slovinsko - Savinjska).

Ubytovanie v meste Velenje

Mesto Velenje sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Velenje.