Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Velešín

V meste Velešín (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Velešín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Velešín

Apartments Cederika

8,9

Apartments Cederika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Cederika. Zariadenie Apartmány Cederika sa nachádza uprostred prírody v dedinke Věžovatá Pláně a ponúka veľkú záhradu s detským ihriskom a malým sezónnym bazénom a... Ubytovanie Apartments Cederika sa nachádza v meste Velešín (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Cederika má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Apartments Cederika momentálne evidujeme 29 recenzií.

Penzion Vintage

8,9

Penzion Vintage

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vintage. Situated in Velešín, Penzion Vintage has a garden, bar, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Penzion Vintage sa nachádza v meste Velešín (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Vintage má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Vintage momentálne evidujeme 31 recenzií.

Pension Libra

7,8

Pension Libra

Ubytovanie (Penzión) Pension Libra. Penzión Libra ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v meste Velešín. K dispozícii v ňom máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Pension Libra sa nachádza v meste Velešín (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Libra má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Pension Libra momentálne evidujeme 46 recenzií.

Pension & Restaurant U Koňské dráhy Holkov

Pension & Restaurant U Koňské dráhy Holkov

Ubytovanie (Hotel) Pension & Restaurant U Koňské dráhy Holkov. Pension & Restaurant U Koňské dráhy Holkov features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Velešín. Ubytovanie Pension & Restaurant U Koňské dráhy Holkov sa nachádza v meste Velešín (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Velešín

Mesto Velešín sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Velešín.