Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Veľká Franková

V meste Veľká Franková (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Veľká Franková

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Veľká Franková

Ubytovanie U Emila

9,7

Ubytovanie U Emila

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie U Emila. Ubytovanie U Emila sa nachádza vo Veľkej Frankovej. K rôznymi zariadeniami patrí záhrada a spoločný salónik. Ubytovanie Ubytovanie U Emila sa nachádza v meste Veľká Franková (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie U Emila má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Ubytovanie U Emila momentálne evidujeme 39 recenzií.

Cabin in High Tatras! Build in 1925 with SAUNA

Cabin in High Tatras! Build in 1925 with SAUNA

Ubytovanie (Chata v prírode) Cabin in High Tatras! Build in 1925 with SAUNA. Chata Cabin in High Tatras! Build in 1925 with SAUNA sa nachádza vo Veľkej Frankovej. Ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie. Ubytovanie Cabin in High Tatras! Build in 1925 with SAUNA sa nachádza v meste Veľká Franková (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 249 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Cabin in High Tatras! Build in 1925 with SAUNA nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

OLD MILL CABIN 1925 in HIGH TATRAS

OLD MILL CABIN 1925 in HIGH TATRAS

Ubytovanie (Dovolenkový dom) OLD MILL CABIN 1925 in HIGH TATRAS. Set in Veľká Franková in the Prešovský kraj region, OLD MILL CABIN 1925 in HIGH TATRAS has a garden. The accommodation is 26 km from Zakopane. Ubytovanie OLD MILL CABIN 1925 in HIGH TATRAS sa nachádza v meste Veľká Franková (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 196 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Marta

Chata Marta

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Marta. Chata Marta sa nachádza v obci Veľká Franková v Prešovskom kraji, 21 km od obce Bukowina Tatrzańska. Táto chata s výhľadom na rieku má balkón. Ubytovanie Chata Marta sa nachádza v meste Veľká Franková (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Chata v prírode Chata Marta nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Veľká Franková

Mesto Veľká Franková sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Veľká Franková.