Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Veľká Kaniža

V meste Veľká Kaniža (Maďarsko) máme celkom 32 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Veľká Kaniža

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Veľká Kaniža

Family Apartmanház

9,5

Family Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Family Apartmanház. Located in Nagykanizsa in the Zala region, Family Apartmanház provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Family Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Galéria Panzió

9,4

Galéria Panzió

Ubytovanie (Penzión) Galéria Panzió. Hotel Galéria Panzió sa nachádza uprostred zelene, 5 minút chôdze od centra mesta Nagykanizsa a v ľahkej dostupnosti diaľnice M7. Ubytovanie Galéria Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Magnólia

9,4

Magnólia

Ubytovanie (Penzión) Magnólia. Penzión Magnólia sa nachádza 3 km od centra mesta Veľká Kaniža a ponúka bezplatné Wi-Fi. Penzión je situovaný vedľa jazera Csónakozótó a lesa. Ubytovanie Magnólia sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ambrózia Guesthouse

9,4

Ambrózia Guesthouse

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ambrózia Guesthouse. Penzión Ambrózia sa nachádza v meste Veľká Kaniža, 41 km od mesta Hévíz. Počas pobytu určite oceníte gril a výhľad do záhrady. Ubytovanie Ambrózia Guesthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nyírfás Camping

9,4

Nyírfás Camping

Ubytovanie (Kemping) Nyírfás Camping. Ubytovacie zariadenie Nyírfás Camping sa nachádza v meste Veľká Kaniža a ponúka bezplatné Wi-Fi a môžete tu využívať bezplatné bicykle, záhradu a... Ubytovanie Nyírfás Camping sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

CentROOM Nagykanizsa

9,3

CentROOM Nagykanizsa

Ubytovanie (Apartmán) CentROOM Nagykanizsa. Featuring a terrace, CentROOM Nagykanizsa provides accommodation in Nagykanizsa with free WiFi and city views. Ubytovanie CentROOM Nagykanizsa sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ágneslaki Ökoturisztikai Centrum és Vadászház

9,3

Ágneslaki Ökoturisztikai Centrum és Vadászház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ágneslaki Ökoturisztikai Centrum és Vadászház. Set next to a lake amidst a forest Ágneslaki Ökoturisztikai Centrum és Vadászház is located in Nagykanizsa and offers rooms with either lake or garden... Ubytovanie Ágneslaki Ökoturisztikai Centrum és Vadászház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LAURA APARTMAN

9,1

LAURA APARTMAN

Ubytovanie (Apartmán) LAURA APARTMAN. LAURA APARTMAN is situated in Nagykanizsa. The air-conditioned accommodation is 49 km from Kehidakustány. Ubytovanie LAURA APARTMAN sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Herkules Panzió

8,9

Herkules Panzió

Ubytovanie (Penzión) Herkules Panzió. Penzión Herkules sa nachádza 4 km od centra mesta Nagykanizsa a miestnej autobusovej stanice a 5 km od diaľnice M7. Ubytovanie Herkules Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Förhénc Guesthouses I-II-III

8,9

Förhénc Guesthouses I-II-III

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Förhénc Guesthouses I-II-III. Ubytovacie zariadenie Förhénc Vendégház, vhodné aj pre hostí s domácimi zvieratami, sa nachádza v srdci vinárskej oblasti. Ubytovanie Förhénc Guesthouses I-II-III sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Heni Apartman

8,7

Heni Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Heni Apartman. Heni Apartman is located in Nagykanizsa. Guests staying at this apartment have access to free WiFi, a fully equipped kitchen, and a balcony. Ubytovanie Heni Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kertész Rózsa Vendégház

8,7

Kertész Rózsa Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kertész Rózsa Vendégház. Situated in Nagykanizsa, Kertész Rózsa Vendégház has free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi. Ubytovanie Kertész Rózsa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 10 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Vineyard Inn

8,6

Hotel Vineyard Inn

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vineyard Inn. Tento rodinou prevádzkovaný hotel sa nachádza uprostred viníc v obci Nagykanizsa, len 1 km od diaľnice M7 a neďaleko jazera Csónakázó-tó, kde sa môžete... Ubytovanie Hotel Vineyard Inn sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pelikán Szállás

8,5

Pelikán Szállás

Ubytovanie (Penzión) Pelikán Szállás. Pelikán Szállás sa nachádza v meste Nagykanizsa, 42 km od mesta Hévíz. Ubytovanie Pelikán Szállás sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Király Panzió

8,4

Király Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Király Panzió. Penzión Király sa nachádza v meste Nagykanizsa, 40 km od mesta Hévíz. Ponúka vám klimatizované izby a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Király Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marika Pension

8

Marika Pension

Ubytovanie (Penzión) Marika Pension. Penzión Marika má centrálnu polohu v meste Nagykanizsa v srdci kopcov Somogy-Zala a neďaleko diaľnice M7/E71. Ubytovanie Marika Pension sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Central

8

Hotel Central

Ubytovanie (Hotel) Hotel Central. Hotel Central sa nachádza v historickom centre mesta Nagykanizsa. Ubytovanie Hotel Central sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Oazis

8

Hotel Oazis

Ubytovanie (Hotel) Hotel Oazis. Hotel Oazis sa nachádza na pokojnom mieste v centre mesta Nagykanizsa, blízko diaľnice M7, medzi jazerom Balaton a chorvátskymi hranicami. Ubytovanie Hotel Oazis sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Mini

7,9

Hotel Mini

Ubytovanie (Penzión) Hotel Mini. Hotel Mini sa nachádza 5 km od centra mesta Nagykanizsa a okrem ubytovania ponúka spoločenskú miestnosť so snack barom a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie Hotel Mini sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

István Parkhotel&Étterem

7,9

István Parkhotel&Étterem

Ubytovanie (Hotel) István Parkhotel&Étterem. István Hotel & Étterem, ponúkajúci klimatizované izby, wellness centrum a letnú terasu, kde si môžu hostia vychutnať maďarskú a medzinárodnú kuchyňu, sa... Ubytovanie István Parkhotel&Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ditta vendégház

7,1

Ditta vendégház

Ubytovanie (Penzión) Ditta vendégház. Set in Nagykanizsa, Ditta vendégház has a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Ditta vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ditta vendégház

6,8

Ditta vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Ditta vendégház. Ditta vendégház is set in Nagykanizsa and offers a bar, a shared lounge and a garden. The property has garden views. Ubytovanie Ditta vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MS Hotel Sportszálló

6,8

MS Hotel Sportszálló

Ubytovanie (Hotel) MS Hotel Sportszálló. Hotel MS Sportszálló sa nachádza v meste Nagykanizsa a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie MS Hotel Sportszálló sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

König Hotel

6,6

König Hotel

Ubytovanie (Hotel) König Hotel. Hotel König sa nachádza 15 minút chôdze od centra mesta Nagykanizsa a ponúka à la carte reštauráciu, klimatizované ubytovacie jednotky a neplatené súkromné... Ubytovanie König Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Touring

6,4

Hotel Touring

Ubytovanie (Hotel) Hotel Touring. Hotel Touring sa nachádza len 1,5 km od najbližšieho výjazdu z diaľnice M7 a 15 km od kúpeľného mesta Zalakaros a chorvátskych hraníc. Ubytovanie Hotel Touring sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tiszafa Panzió

Tiszafa Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tiszafa Panzió. Situated in Nagykanizsa in the Zala region, Tiszafa Panzió features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Tiszafa Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax apartman

Relax apartman

Ubytovanie (Apartmán) Relax apartman. Boasting accommodation with a private pool, Relax apartman is situated in Nagykanizsa. The apartment has pool views and is 44 km from Lendava. Ubytovanie Relax apartman sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice home in Nagykanizsa w/ WiFi and 7 Bedrooms

Nice home in Nagykanizsa w/ WiFi and 7 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Nagykanizsa w/ WiFi and 7 Bedrooms. Nice home in Nagykanizsa w/ WiFi and 7 Bedrooms is set in Nagykanizsa and offers barbecue facilities. Ubytovanie Nice home in Nagykanizsa w/ WiFi and 7 Bedrooms sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 502 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oázis Panzió****

Oázis Panzió****

Ubytovanie (Bed and breakfast) Oázis Panzió****. Featuring a garden, Oázis Panzió**** provides accommodation in Nagykanizsa. Complimentary WiFi is offered. Ubytovanie Oázis Panzió**** sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borbély Vendégház

Borbély Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Borbély Vendégház. Borbély Vendégház is set in Nagykanizsa and offers a garden and a terrace. The accommodation is 41 km from Hévíz. Ubytovanie Borbély Vendégház sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bedi Apartmanház

Bedi Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Bedi Apartmanház. Situated in Nagykanizsa in the Zala region, Bedi Apartmanház features a terrace. Ubytovanie Bedi Apartmanház sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borbély apartman

Borbély apartman

Ubytovanie (Apartmán) Borbély apartman. Located in Nagykanizsa, Borbély apartman offers accommodation with free WiFi and a kitchenette. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Borbély apartman sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Smaragd Lakásapartman

Smaragd Lakásapartman

Ubytovanie (Apartmán) Smaragd Lakásapartman. Set in Nagykanizsa, Smaragd Lakásapartman offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 49 km from Kehidakustány. Ubytovanie Smaragd Lakásapartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Veľká Kaniža

Mesto Veľká Kaniža sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 32 hotelov a ubytovanie v meste Veľká Kaniža.