Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Veľká Kaniža

V meste Veľká Kaniža (Maďarsko) máme celkom 32 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Veľká Kaniža

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Veľká Kaniža

Bedi Vendégház

10

Bedi Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Bedi Vendégház. Located in Nagykanizsa in the Zala region, Bedi Vendégház features a garden. Ubytovanie Bedi Vendégház sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala).

Barka Apartman

10

Barka Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Barka Apartman. Barka Apartman is situated in Nagykanizsa and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Barka Apartman sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala).

Kelemen Apartman Nagykanizsa

9,6

Kelemen Apartman Nagykanizsa

Ubytovanie (Apartmán) Kelemen Apartman Nagykanizsa. Set in Nagykanizsa, Kelemen Apartman Nagykanizsa offers accommodation with a patio and free WiFi. The accommodation is 42 km from Gyenesdiás. Ubytovanie Kelemen Apartman Nagykanizsa sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala).

City Center Apartman Nagykanizsa

9,6

City Center Apartman Nagykanizsa

Ubytovanie (Apartmán) City Center Apartman Nagykanizsa. City Center Apartman Nagykanizsa is located in Nagykanizsa. The property has garden views and is 43 km from Gyenesdiás. Ubytovanie City Center Apartman Nagykanizsa sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala).

Krisztina Apartman

9,6

Krisztina Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Krisztina Apartman. Krisztina Apartman is set in Nagykanizsa and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Krisztina Apartman sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala).

Family Apartmanház

9,5

Family Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Family Apartmanház. Located in Nagykanizsa in the Zala region, Family Apartmanház provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Family Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Magnólia

9,4

Magnólia

Ubytovanie (Penzión) Magnólia. Penzión Magnólia sa nachádza 3 km od centra mesta Veľká Kaniža a ponúka bezplatné Wi-Fi. Penzión je situovaný vedľa jazera Csónakozótó a lesa. Ubytovanie Magnólia sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Galéria Panzió

9,4

Galéria Panzió

Ubytovanie (Penzión) Galéria Panzió. Hotel Galéria Panzió sa nachádza uprostred zelene, 5 minút chôdze od centra mesta Nagykanizsa a v ľahkej dostupnosti diaľnice M7. Ubytovanie Galéria Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Ambrózia Guesthouse

9,4

Ambrózia Guesthouse

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ambrózia Guesthouse. Penzión Ambrózia sa nachádza v meste Veľká Kaniža, 41 km od mesta Hévíz. Počas pobytu určite oceníte gril a výhľad do záhrady. Ubytovanie Ambrózia Guesthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

CentROOM Nagykanizsa

9,3

CentROOM Nagykanizsa

Ubytovanie (Apartmán) CentROOM Nagykanizsa. Featuring a terrace, CentROOM Nagykanizsa provides accommodation in Nagykanizsa with free WiFi and city views. Ubytovanie CentROOM Nagykanizsa sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Ágneslaki Ökoturisztikai Centrum és Vadászház

9,3

Ágneslaki Ökoturisztikai Centrum és Vadászház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ágneslaki Ökoturisztikai Centrum és Vadászház. Set next to a lake amidst a forest Ágneslaki Ökoturisztikai Centrum és Vadászház is located in Nagykanizsa and offers rooms with either lake or garden... Ubytovanie Ágneslaki Ökoturisztikai Centrum és Vadászház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

LAURA APARTMAN

9,1

LAURA APARTMAN

Ubytovanie (Apartmán) LAURA APARTMAN. LAURA APARTMAN is situated in Nagykanizsa. The air-conditioned accommodation is 49 km from Kehidakustány. Ubytovanie LAURA APARTMAN sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Herkules Panzió

8,9

Herkules Panzió

Ubytovanie (Penzión) Herkules Panzió. Penzión Herkules sa nachádza 4 km od centra mesta Nagykanizsa a miestnej autobusovej stanice a 5 km od diaľnice M7. Ubytovanie Herkules Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Förhénc Guesthouses I-II-III

8,9

Förhénc Guesthouses I-II-III

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Förhénc Guesthouses I-II-III. Ubytovacie zariadenie Förhénc Vendégház, vhodné aj pre hostí s domácimi zvieratami, sa nachádza v srdci vinárskej oblasti. Ubytovanie Förhénc Guesthouses I-II-III sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala).

Heni Apartman

8,7

Heni Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Heni Apartman. Heni Apartman is located in Nagykanizsa. Guests staying at this apartment have access to free WiFi, a fully equipped kitchen, and a balcony. Ubytovanie Heni Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Kertész Rózsa Vendégház

8,7

Kertész Rózsa Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kertész Rózsa Vendégház. Situated in Nagykanizsa, Kertész Rózsa Vendégház has free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi. Ubytovanie Kertész Rózsa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Hotel Vineyard Inn

8,6

Hotel Vineyard Inn

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vineyard Inn. Tento rodinou prevádzkovaný hotel sa nachádza uprostred viníc v obci Nagykanizsa, len 1 km od diaľnice M7 a neďaleko jazera Csónakázó-tó, kde sa môžete... Ubytovanie Hotel Vineyard Inn sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Pelikán Szállás

8,5

Pelikán Szállás

Ubytovanie (Penzión) Pelikán Szállás. Pelikán Szállás sa nachádza v meste Nagykanizsa, 42 km od mesta Hévíz. Ubytovanie Pelikán Szállás sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Király Panzió

8,4

Király Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Király Panzió. Penzión Király sa nachádza v meste Nagykanizsa, 40 km od mesta Hévíz. Ponúka vám klimatizované izby a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Király Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Marika Pension

8

Marika Pension

Ubytovanie (Penzión) Marika Pension. Penzión Marika má centrálnu polohu v meste Nagykanizsa v srdci kopcov Somogy-Zala a neďaleko diaľnice M7/E71. Ubytovanie Marika Pension sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala).

Hotel Central

8

Hotel Central

Ubytovanie (Hotel) Hotel Central. Hotel Central sa nachádza v historickom centre mesta Nagykanizsa. Ubytovanie Hotel Central sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Hotel Oazis

8

Hotel Oazis

Ubytovanie (Hotel) Hotel Oazis. Hotel Oazis sa nachádza na pokojnom mieste v centre mesta Nagykanizsa, blízko diaľnice M7, medzi jazerom Balaton a chorvátskymi hranicami. Ubytovanie Hotel Oazis sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Hotel Mini

7,9

Hotel Mini

Ubytovanie (Penzión) Hotel Mini. Hotel Mini sa nachádza 5 km od centra mesta Nagykanizsa a okrem ubytovania ponúka spoločenskú miestnosť so snack barom a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie Hotel Mini sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

István Parkhotel&Étterem

7,9

István Parkhotel&Étterem

Ubytovanie (Hotel) István Parkhotel&Étterem. István Hotel & Étterem, ponúkajúci klimatizované izby, wellness centrum a letnú terasu, kde si môžu hostia vychutnať maďarskú a medzinárodnú kuchyňu, sa... Ubytovanie István Parkhotel&Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Ditta vendégház

7,1

Ditta vendégház

Ubytovanie (Penzión) Ditta vendégház. Set in Nagykanizsa, Ditta vendégház has a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Ditta vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

MS Hotel Sportszálló

6,8

MS Hotel Sportszálló

Ubytovanie (Hotel) MS Hotel Sportszálló. Hotel MS Sportszálló sa nachádza v meste Nagykanizsa a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie MS Hotel Sportszálló sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Ditta vendégház

6,8

Ditta vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Ditta vendégház. Ditta vendégház is set in Nagykanizsa and offers a bar, a shared lounge and a garden. The property has garden views. Ubytovanie Ditta vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

König Hotel

6,6

König Hotel

Ubytovanie (Hotel) König Hotel. Hotel König sa nachádza 15 minút chôdze od centra mesta Nagykanizsa a ponúka à la carte reštauráciu, klimatizované ubytovacie jednotky a neplatené súkromné... Ubytovanie König Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Hotel Touring

6,4

Hotel Touring

Ubytovanie (Hotel) Hotel Touring. Hotel Touring sa nachádza len 1,5 km od najbližšieho výjazdu z diaľnice M7 a 15 km od kúpeľného mesta Zalakaros a chorvátskych hraníc. Ubytovanie Hotel Touring sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Tiszafa Panzió

Tiszafa Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tiszafa Panzió. Situated in Nagykanizsa in the Zala region, Tiszafa Panzió features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Tiszafa Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Relax apartman

Relax apartman

Ubytovanie (Apartmán) Relax apartman. Boasting accommodation with a private pool, Relax apartman is situated in Nagykanizsa. The apartment has pool views and is 44 km from Lendava. Ubytovanie Relax apartman sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala).

Nice home in Nagykanizsa w/ WiFi and 7 Bedrooms

Nice home in Nagykanizsa w/ WiFi and 7 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Nagykanizsa w/ WiFi and 7 Bedrooms. Nice home in Nagykanizsa w/ WiFi and 7 Bedrooms is set in Nagykanizsa and offers barbecue facilities. Ubytovanie Nice home in Nagykanizsa w/ WiFi and 7 Bedrooms sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Borbély Vendégház

Borbély Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Borbély Vendégház. Borbély Vendégház is set in Nagykanizsa and offers a garden and a terrace. The accommodation is 41 km from Hévíz. Ubytovanie Borbély Vendégház sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala).

Oázis Panzió****

Oázis Panzió****

Ubytovanie (Bed and breakfast) Oázis Panzió****. Featuring a garden, Oázis Panzió**** provides accommodation in Nagykanizsa. Complimentary WiFi is offered. Ubytovanie Oázis Panzió**** sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala).

Borbély apartman

Borbély apartman

Ubytovanie (Apartmán) Borbély apartman. Located in Nagykanizsa, Borbély apartman offers accommodation with free WiFi and a kitchenette. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Borbély apartman sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala).

Bedi Apartmanház

Bedi Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Bedi Apartmanház. Situated in Nagykanizsa in the Zala region, Bedi Apartmanház features a terrace. Ubytovanie Bedi Apartmanház sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala).

Limina Vendégház

Limina Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Limina Vendégház. Limina Vendégház is located in Nagykanizsa. The property is 45 km from Szigliget and free private parking is provided. Ubytovanie Limina Vendégház sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala).

Smaragd Lakásapartman

Smaragd Lakásapartman

Ubytovanie (Apartmán) Smaragd Lakásapartman. Set in Nagykanizsa, Smaragd Lakásapartman offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 49 km from Kehidakustány. Ubytovanie Smaragd Lakásapartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

HORVÁTH VENDÉGHÁZ

HORVÁTH VENDÉGHÁZ

Ubytovanie (Apartmán) HORVÁTH VENDÉGHÁZ. HORVÁTH VENDÉGHÁZ is situated in Nagykanizsa and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie HORVÁTH VENDÉGHÁZ sa nachádza v meste Veľká Kaniža (Maďarsko - Zala).

Ubytovanie v meste Veľká Kaniža

Mesto Veľká Kaniža sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 32 hotelov a ubytovanie v meste Veľká Kaniža.