Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Veľká Tŕňa

V meste Veľká Tŕňa (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Veľká Tŕňa

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Veľká Tŕňa

Na Chalupe

8,8

Na Chalupe

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Na Chalupe. Dovolenkový dom Na Chalupe sa nachádza v obci Veľká Tŕňa a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, spoločenskú miestnosť, bezplatné Wi-Fi a výhľad do... Ubytovanie Na Chalupe sa nachádza v meste Veľká Tŕňa (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Na Chalupe má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový dom Na Chalupe momentálne evidujeme 5 recenzií.

Penzión Tokaj Ostrožovič

Penzión Tokaj Ostrožovič

Ubytovanie (Penzión) Penzión Tokaj Ostrožovič. Penzión Tokaj Ostrožovič sa nachádza na pokojnom mieste v obci Veľká Tŕňa v srdci slovenského vinárskeho regiónu. Ubytovanie Penzión Tokaj Ostrožovič sa nachádza v meste Veľká Tŕňa (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Marikovszky

Chalupa Marikovszky

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Marikovszky. Ubytovacie zariadenie Chalupa Marikovszky sa nachádza v obci Veľká Tŕňa v Košickom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chalupa Marikovszky sa nachádza v meste Veľká Tŕňa (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Veľká Tŕňa

Mesto Veľká Tŕňa sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Veľká Tŕňa.