Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Veľký Slavkov

V meste Veľký Slavkov (Slovensko) máme celkom 55 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Veľký Slavkov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Veľký Slavkov

Apartment 55 Tatry

10

Apartment 55 Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 55 Tatry. Ubytovanie Apartmán 55 Tatry sa nachádza vo Veľkom Slavkove. Obec Tatranská Bukovina je od ubytovania vzdialená 27 km. Ubytovanie Apartment 55 Tatry sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Baška 8E High Tatras

9,8

Apartment Baška 8E High Tatras

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Baška 8E High Tatras. Apartmán Baška 8E Vysoké Tatry sa nachádza vo Veľkom Slavkove. Ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi a terasu. Ubytovanie Apartment Baška 8E High Tatras sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Baška 8E High Tatras má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Baška 8E High Tatras momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartmán Sofia

9,8

Apartmán Sofia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Sofia. Ubytovanie Apartmán Sofia sa nachádza vo Veľkom Slavkove a ponúka reštauráciu, gril a terasu. Ubytovanie je vzdialené 8 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Apartmán Sofia sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment SAMI

9,8

Apartment SAMI

Ubytovanie (Apartmány) Apartment SAMI. Apartmán SAMI sa nachádza vo Veľkom Slavkove a ponúka ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment SAMI sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment SAMI má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartment SAMI momentálne evidujeme 24 recenzií.

Ubytovanie Saška

9,7

Ubytovanie Saška

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Saška. Apartmán Saška s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Veľký Slavkov vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie Ubytovanie Saška sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Saška má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Ubytovanie Saška momentálne evidujeme 59 recenzií.

Apartmány Lumi

9,7

Apartmány Lumi

Ubytovanie Apartmány Lumi. Apartmány Lumi features garden views, free WiFi and free private parking, located in Veľký Slavkov, 25 km from Strbske Pleso Lake. Ubytovanie Apartmány Lumi sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie U Babky

9,7

Ubytovanie U Babky

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie U Babky. Ubytovanie u Babky sa nachádza v obci Veľký Slavkov, 5 km od Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie Ubytovanie U Babky sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie U Babky má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Ubytovanie U Babky momentálne evidujeme 225 recenzií.

Tatryhome - dom

9,7

Tatryhome - dom

Ubytovanie Tatryhome - dom. Featuring a sauna, Tatryhome - dom is located in Veľký Slavkov. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Tatryhome - dom sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Rekreačné chaty Bedolandia

9,7

Rekreačné chaty Bedolandia

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Rekreačné chaty Bedolandia. Rekreačné chaty Bedolandia sa nachádzajú v obci Veľký Slavkov, 11 km od Tatranskej Lomnice. Ponúkajú spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Rekreačné chaty Bedolandia sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Rita

9,6

Apartmán Rita

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Rita. Apartmán Rita sa nachádza v meste Veľký Slavkov a je umiestnený v budove z roku 2008. Ubytovanie Apartmán Rita sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Rita má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Rita momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartmány pod Slavkáčom - Vysoké Tatry

9,6

Apartmány pod Slavkáčom - Vysoké Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány pod Slavkáčom - Vysoké Tatry. Apartmány pod Slavkáčom - Vysoké Tatry sa nachádzajú v obci Veľký Slavkov, 45 km od obce Tatranská Bukovina, a ponúkajú ubytovanie so záhradou a s... Ubytovanie Apartmány pod Slavkáčom - Vysoké Tatry sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Home

9,6

Home

Ubytovanie (Apartmán) Home. Ubytovacie zariadenie Home ponúka ubytovanie s patiom a výhľadom do záhrady vo Veľkom Slavkove v Prešovskom kraji. Ubytovanie Home sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán s nádherným výhľadom na Tatry

9,5

Apartmán s nádherným výhľadom na Tatry

Ubytovanie Apartmán s nádherným výhľadom na Tatry. Apartmán s nádherným výhľadom na Tatry, a property with a terrace, is set in Veľký Slavkov, 21 km from Strbske Pleso Lake, 25 km from Treetop Walk, as well... Ubytovanie Apartmán s nádherným výhľadom na Tatry sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Hugo

9,5

Apartman Hugo

Ubytovanie (Hotel) Apartman Hugo. Hotel Apartman Hugo sa nachádza vo Veľkom Slavkove a ponúka vám bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Hugo sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Hugo má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Apartman Hugo momentálne evidujeme 33 recenzií.

Penzión Vila Petra Bed&Breakfast

9,4

Penzión Vila Petra Bed&Breakfast

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzión Vila Petra Bed&Breakfast. Rodinou prevádzkovaný penzión Vila Petra Bed&Breakfast sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka záhradu s posedením, malebný výhľad na Vysoké Tatry a... Ubytovanie Penzión Vila Petra Bed&Breakfast sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Vila Petra Bed&Breakfast má celkové hodnotenie 9,4. Pre Bed and breakfast Penzión Vila Petra Bed&Breakfast momentálne evidujeme 141 recenzií.

Apartman pod Hrebienkom

9,4

Apartman pod Hrebienkom

Ubytovanie (Apartmán) Apartman pod Hrebienkom. Ubytovacie zariadenie Apartman pod Hrebienkom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory vo Veľkom Slavkove. Ubytovanie Apartman pod Hrebienkom sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov

9,4

Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov. Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov sa nachádza v obci Veľký Slavkov (Prešovský kraj) a okrem bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet ponúka aj balkón,... Ubytovanie Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartament TA3

9,4

Apartament TA3

Ubytovanie (Apartmány) Apartament TA3. Ubytovacie zariadenie Apartament TA3 sa nachádza vo Veľkom Slavkove a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Apartament TA3 sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartament TA3 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartament TA3 momentálne evidujeme 13 recenzií.

Ubytovanie Vážka

9,4

Ubytovanie Vážka

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Vážka. Ubytovanie Vážka sa nachádza v obci Veľký Slavkov 31 km od obce Tatranská Bukovina. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie Vážka sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Fialka

9,3

Chata Fialka

Ubytovanie Chata Fialka. Offering a garden and mountain view, Chata Fialka is located in Veľký Slavkov, 40 km from Dobsinska Ice Cave and 47 km from Bania Thermal Baths. Ubytovanie Chata Fialka sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

AC Apartmán Horný Slavkov

9,3

AC Apartmán Horný Slavkov

Ubytovanie (Apartmán) AC Apartmán Horný Slavkov. AC Apartmán Horný Slavkov sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Tatranská Lomnica je vzdialená 8 km. Ubytovanie AC Apartmán Horný Slavkov sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Gerlach

9,3

Apartman Gerlach

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gerlach. Apartmán Gerlach sa nachádza v obci Veľký Slavkov v Tatranskom národnom parku. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartman Gerlach sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Gerlach má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartman Gerlach momentálne evidujeme 39 recenzií.

Privat u Damiana

9,2

Privat u Damiana

Ubytovanie (Privát) Privat u Damiana. Ubytovacie zariadenie Privat u Damiana sa nachádza v obci Veľký Slavkov, 8 km od Vysokých Tatier. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privat u Damiana sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat u Damiana má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Privat u Damiana momentálne evidujeme 22 recenzií.

Apartman Zara

9,1

Apartman Zara

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Zara. Apartmán Zara sa nachádza vo Veľkom Slavkove a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. K dispozícii je balkón. Ubytovanie Apartman Zara sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Zara má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartman Zara momentálne evidujeme 11 recenzií.

Penzión Tatranský Dom

9,1

Penzión Tatranský Dom

Ubytovanie (Penzión) Penzión Tatranský Dom. Penzión Tatranský Dom, obklopený Národným parkom Vysoké Tatry, sa nachádza v obci Veľký Slavkov. Ubytovanie Penzión Tatranský Dom sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Tatranský Dom má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzión Tatranský Dom momentálne evidujeme 140 recenzií.

Apartmány Tatry

9

Apartmány Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Tatry. Apartmány Tatry is set in Veľký Slavkov and offers a bar, a garden and a terrace. The apartment has mountain views and is 31 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytovanie Apartmány Tatry sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Adriana 10E

9

Apartment Adriana 10E

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adriana 10E. Apartmán Adriana 10E sa nachádza vo Veľkom Slavkove a ponúka hosťom ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a spoločenskou... Ubytovanie Apartment Adriana 10E sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Adriana 10E má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartment Adriana 10E momentálne evidujeme 37 recenzií.

Apartmanovy dom Slavkov

9

Apartmanovy dom Slavkov

Ubytovanie (Apartmány) Apartmanovy dom Slavkov. Apartmánový dom Slavkov sa nachádza vo Vysokých Tatrách a má terasu s výhľadom na hory. Ubytovanie Apartmanovy dom Slavkov sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmanovy dom Slavkov má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Apartmanovy dom Slavkov momentálne evidujeme 79 recenzií.

APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday

8,9

APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday

Ubytovanie (Dovolenkové domy) APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday. Chaty APLEND Deluxe Tatry Holiday obkolesené Národným parkom Vysoké Tatry sa nachádzajú v obci Veľký Slavkov. Ubytovanie APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkové domy APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday momentálne evidujeme 157 recenzií.

APLEND Chatky Tatry Holiday

8,9

APLEND Chatky Tatry Holiday

Ubytovanie (Dovolenkový dom) APLEND Chatky Tatry Holiday. Rezort APLEND Tatry Holiday sa nachádza na úpätí Vysokých Tatier, v oblasti populárnej pre zimné športy. Ubytovanie APLEND Chatky Tatry Holiday sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie APLEND Chatky Tatry Holiday má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový dom APLEND Chatky Tatry Holiday momentálne evidujeme 60 recenzií.

APLEND Tatry Holiday

8,9

APLEND Tatry Holiday

Ubytovanie (Rezort) APLEND Tatry Holiday. Ubytovacie zariadenie APLEND Tatry Holiday ponúka nádherné chatky, štýlové domy a apartmány na úpätí Vysokých Tatier 3 km severne od Popradu a popradského... Ubytovanie APLEND Tatry Holiday sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie APLEND Tatry Holiday má celkové hodnotenie 8,9. Pre Rezort APLEND Tatry Holiday momentálne evidujeme 171 recenzií.

Mlyn Tatry

8,8

Mlyn Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Mlyn Tatry. Ubytovanie Mlyn Tatry sa nachádza v obci Veľký Slavkov 30 km od obce Tatranská Bukovina a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Mlyn Tatry sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

APLEND Villas Tatry Holiday

8,8

APLEND Villas Tatry Holiday

Ubytovanie (Apartmán) APLEND Villas Tatry Holiday. APLEND Villas Tatry Holiday je ubytovacie zariadenie s vlastným stravovaním, ktoré sa nachádza v obci Veľký Slavkov na úpätí Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie APLEND Villas Tatry Holiday sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie APLEND Villas Tatry Holiday má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán APLEND Villas Tatry Holiday momentálne evidujeme 362 recenzií.

APLEND Domceky Tatry Holiday

8,7

APLEND Domceky Tatry Holiday

Ubytovanie (Dovolenkový dom) APLEND Domceky Tatry Holiday. Domčeky APLEND Tatry Holiday sa nachádzajú v obci Veľký Slavkov. Ponúka vonkajší bazén, reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie APLEND Domceky Tatry Holiday sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie APLEND Domceky Tatry Holiday má celkové hodnotenie 8,7. Pre Dovolenkový dom APLEND Domceky Tatry Holiday momentálne evidujeme 57 recenzií.

LEVIAL Rooms

8,7

LEVIAL Rooms

Ubytovanie (Privát) LEVIAL Rooms. Ubytovanie LEVIAL Rooms sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie LEVIAL Rooms sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie LEVIAL Rooms má celkové hodnotenie 8,7. Pre Privát LEVIAL Rooms momentálne evidujeme 48 recenzií.

Apartman Sofia XL

8,6

Apartman Sofia XL

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sofia XL. Ubytovanie Apartman Sofia XL sa nachádza vo Veľkom Slavkove. Tatranská Lomnica je vzdialená 8 km. Ubytovanie Apartman Sofia XL sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Dom pod Tatrami.

8,5

Dom pod Tatrami.

Ubytovanie Dom pod Tatrami.. Located in Veľký Slavkov and only 25 km from Strbske Pleso Lake, Dom pod Tatrami. Ubytovanie Dom pod Tatrami. sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Eva

8,3

Apartman Eva

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Eva. Apartmán Eva ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory vo Veľkom Slavkove. K dispozícii je kompletne vybavená kuchyňa. Ubytovanie Apartman Eva sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Eva má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmán Apartman Eva momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartmany Diana

8,3

Apartmany Diana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Diana. Ubytovanie Apartmany Diana sa nachádza vo Veľkom Slavkove v Prešovskom kraji a ponúkajú balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmany Diana sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatranský Dom

8,3

Tatranský Dom

Ubytovanie (Penzión) Tatranský Dom. Ubytovacie zariadenie Tatranský Dom sa nachádza v obci Veľký Slavkov a ponúka záhradu. Ubytovanie Tatranský Dom sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Adam

8,2

Apartman Adam

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Adam. Tento apartmán s vlastným stravovaním sa nachádza v obci Veľký Slavkov a obklopuje ho Tatranský národný park. Ubytovanie Apartman Adam sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmany Dianka

8,2

Apartmany Dianka

Ubytovanie Apartmany Dianka. Apartmany Dianka is set in Veľký Slavkov, 25 km from Strbske Pleso Lake, 29 km from Treetop Walk, as well as 36 km from Dobsinska Ice Cave. Ubytovanie Apartmany Dianka sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Vilka Slavkov-priestranná vilka s krásnou zahradou.

8

Vilka Slavkov-priestranná vilka s krásnou zahradou.

Ubytovanie Vilka Slavkov-priestranná vilka s krásnou zahradou.. Complete with a garden, Vilka Slavkov-priestranná vilka s krásnou zahradou. Ubytovanie Vilka Slavkov-priestranná vilka s krásnou zahradou. sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Village

7,8

Apartmány Village

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Village. Apartmány Village sa nachádzajú na okraji obce Veľký Slavkov. Ponúkajú samoobslužné ubytovanie kombinujúci rustikálnu atmosféru s modernými spotrebičmi. Ubytovanie Apartmány Village sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmány Village má celkové hodnotenie 7,8. Pre Apartmány Apartmány Village momentálne evidujeme 199 recenzií.

Luxurious and Stylish - Breathtaking Mountain View with a Sauna

Luxurious and Stylish - Breathtaking Mountain View with a Sauna

Ubytovanie (Vila) Luxurious and Stylish - Breathtaking Mountain View with a Sauna. Luxurious and Stylish - Breathtaking Mountain View is situated in Veľký Slavkov. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Luxurious and Stylish - Breathtaking Mountain View with a Sauna sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Veľký Slavkov

Mesto Veľký Slavkov sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 55 hotelov a ubytovanie v meste Veľký Slavkov.