Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Vent

V meste Vent (Rakúsko) máme celkom 24 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vent

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vent

Appartements Montana

9,7

Appartements Montana

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Montana. Appartements Montana is just a 5-minute walk from the ski slopes and the Vent Cable Car. Each apartment offers a large balcony overlooking the Ötztal Alps. Ubytovanie Appartements Montana sa nachádza v meste Venter Str. 24 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonnhof Appartements

9,5

Sonnhof Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Sonnhof Appartements. The Sonnhof Appartements is located in the centre of Vent, next to the ski slopes and the Wildspitze Ski Lift, and offers a sauna and free WiFi in all... Ubytovanie Sonnhof Appartements sa nachádza v meste Franz-Senn-Weg 17 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Natur-&Alpinhotel Post

9,5

Natur-&Alpinhotel Post

Ubytovanie (Hotel) Natur-&Alpinhotel Post. Natur-&Alpinhotel Post offers guided hikes in summer. In winter the slopes and ski lifts are only a few steps away. There is a spa area with an indoor... Ubytovanie Natur-&Alpinhotel Post sa nachádza v meste Venterstraße 47 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Geierwallihof

9,4

Geierwallihof

Ubytovanie (Hotel) Geierwallihof. Penzión Geierwallihof sa nachádza na tichom mieste vo výške 2000 metrov nad morom, 2 km od lyžiarskeho strediska Vent v údolí Ötz. Ubytovanie Geierwallihof sa nachádza v meste Rofenstr. 4 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Venter Bergwelt

9,4

Hotel Venter Bergwelt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Venter Bergwelt. Hotel Venter Bergwelt is located at 1,900 metres above sea level in the centre of Vent, next to the ski slopes and the Wildspitze Ski Lift. Ubytovanie Hotel Venter Bergwelt sa nachádza v meste Venterstraße 51 (Rakúsko - Tirolsko).

Appartements Zirmhof

9,4

Appartements Zirmhof

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Zirmhof. Surrounded by the Ramolkogel and Wildspitze Mountains, Zirmhof Appartements in the Ötztal Valley offers self-catering accommodation. Ubytovanie Appartements Zirmhof sa nachádza v meste Venterstraße 28 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartment Bergwelt

9,3

Appartment Bergwelt

Ubytovanie (Apartmány) Appartment Bergwelt. Apartmán Bergwelt ponúka hosťom kompletne vybavené apartmány a saunu v meste Vent v údolí Ötz, 150 metrov od lanovky a 30 metrov od zastávky skibusu, ktoré... Ubytovanie Appartment Bergwelt sa nachádza v meste Marzellweg Nr 4 (Rakúsko - Tirolsko).

Haus Granbichler

9,3

Haus Granbichler

Ubytovanie (Apartmány) Haus Granbichler. Situated in Vent, 50 metres from a ski bus stop and the Gampenlift Cable Car Station, Haus Granbichler provides a terrace, ski storage with a ski boot... Ubytovanie Haus Granbichler sa nachádza v meste Gampenweg 7 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Wildspitz'

9,3

Appartement Wildspitz'

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Wildspitz'. Located in the small village of Vent in the Ötztal Alps, Appartement Wildspitz' offers traditionally furnished apartments with a tiled stove and wooden... Ubytovanie Appartement Wildspitz' sa nachádza v meste Venter Str. 20 (Rakúsko - Tirolsko).

Haus Hubertus

9,2

Haus Hubertus

Ubytovanie (Privát) Haus Hubertus. Surrounded by a picturesque Alpine panorama, Haus Hubertus offers rooms with a flat-screen satellite TV in Vent, 100 metres from the closest ski slope. Ubytovanie Haus Hubertus sa nachádza v meste Marzellweg 7 (Rakúsko - Tirolsko).

Hotel Similaun

9,2

Hotel Similaun

Ubytovanie (Hotel) Hotel Similaun. Hotel Similaun is located in Vent in the Ötz Valley, close to the Gurgl and Sölden ski areas. It offers free access to the spa area. Ubytovanie Hotel Similaun sa nachádza v meste Marzellweg 15 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Macun

9,1

Hotel Macun

Ubytovanie (Hotel) Hotel Macun. Set in Vent, 500 metres from Wildspitze, Hotel Macun offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared lounge. Ubytovanie Hotel Macun sa nachádza v meste 17 Marzellweg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Soldanella

9

Haus Soldanella

Ubytovanie (Apartmány) Haus Soldanella. Located in Vent, at the foot of the Wildspitze Mountain, Haus Soldanella offers rooms and apartments with panoramic mountain views of the Ötztal Alps. Ubytovanie Haus Soldanella sa nachádza v meste Marzellweg 14 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berghotel-Gasthof Gstrein

9

Berghotel-Gasthof Gstrein

Ubytovanie (Hotel) Berghotel-Gasthof Gstrein. Rodinou prevádzkovaný hotel Gasthof Gstrein bol postavený v roku 1934. Ubytovanie Berghotel-Gasthof Gstrein sa nachádza v meste Marzellweg 10 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartementhaus Anny

9

Appartementhaus Anny

Ubytovanie (Apartmány) Appartementhaus Anny. Located in the outskirts of the village of Vent, Appartementhaus Anny offers free parking. Ubytovanie Appartementhaus Anny sa nachádza v meste Spiegelbachweg 3 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Elisabeth

9

Pension Elisabeth

Ubytovanie (Penzión) Pension Elisabeth. Tento penzión sa nachádza v horskom stredisku Vent, len 100 metrov od lanovky Stableinbahn. Obklopujú ho Ötztalské Alpy. Ubytovanie Pension Elisabeth sa nachádza v meste Franz-Senn-Weg 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Edelweiss

8,9

Gästehaus Edelweiss

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Edelweiss. Pension Edelweiss sa nachádza 1 900 metrov nad morom v centre obce Vent na ceste E5-Wanderweg. Ponúka izby s balkónom a výhľadom na Ötztalerské Alpy. Ubytovanie Gästehaus Edelweiss sa nachádza v meste Franz-Senn-Weg 5 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Eberhard

8,3

Haus Eberhard

Ubytovanie (Privát) Haus Eberhard. Ubytovacie zariadenie Haus Eberhard sa nachádzav obci Vent, 5 minút chôdze od supermarketu, reštaurácie, lyžiarskej oblasti Ochsenkopflift, bežeckých tratí... Ubytovanie Haus Eberhard sa nachádza v meste Spiegelbachweg 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kleon

8,3

Hotel Kleon

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kleon. Hotel Kleon is located in Vent, 200 metres from the Wildspitze Cable Car, and offers a sauna and a restaurant serving Austrian cuisine. Ubytovanie Hotel Kleon sa nachádza v meste Venterstr. 37 (Rakúsko - Tirolsko).

Gasthof Weißkugel

7,9

Gasthof Weißkugel

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Weißkugel. Ubytovacie zariadenie Gasthof Weißkugel s panoramatickým výhľadom na vrch Wildspitze a okolitú panorámu alpskej krajiny sa nachádza v obci Vent, 500 metrov... Ubytovanie Gasthof Weißkugel sa nachádza v meste Venterstraße 36 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Vent

Mesto Vent sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 24 hotelov a ubytovanie v meste Vent.