Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Veržej

V meste Veržej (Slovinsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Veržej

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Veržej

Apartma Špelca Banovci

9,9

Apartma Špelca Banovci

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Špelca Banovci. Set in Banovci, Apartma Špelca Banovci offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartma Špelca Banovci sa nachádza v meste Veržej (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Galunder

9,3

Apartments Galunder

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Galunder. Located in Veržej Village, Apartments Galunder offer a garden with BBQ facilities and free bikes. Ubytovanie Apartments Galunder sa nachádza v meste Veržej (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMA V BANOVCIH

8,2

APARTMA V BANOVCIH

Ubytovanie (Apartmán) APARTMA V BANOVCIH. Located in Banovci, APARTMA V BANOVCIH provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie APARTMA V BANOVCIH sa nachádza v meste Veržej (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Extraordinary apartment in Terme Banovci spa resort

8,1

Extraordinary apartment in Terme Banovci spa resort

Ubytovanie (Apartmán) Extraordinary apartment in Terme Banovci spa resort. Located in Veržej, just a few steps from Banovci Thermal Spa, Extraordinary apartment in Terme Banovci spa resort provides accommodation with a restaurant,... Ubytovanie Extraordinary apartment in Terme Banovci spa resort sa nachádza v meste Veržej (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Charming little nature house in Terme Banovci Spa

7,4

Charming little nature house in Terme Banovci Spa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Charming little nature house in Terme Banovci Spa. Boasting pool views, Charming little nature house in Terme Banovci Spa features accommodation with an outdoor swimming pool, a bar and barbecue facilities,... Ubytovanie Charming little nature house in Terme Banovci Spa sa nachádza v meste Veržej (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax apartment in Terme Banovci spa resort

Relax apartment in Terme Banovci spa resort

Ubytovanie (Apartmán) Relax apartment in Terme Banovci spa resort. Set in Veržej, within 200 metres of Banovci Thermal Spa, Relax apartment in Terme Banovci spa resort offers accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytovanie Relax apartment in Terme Banovci spa resort sa nachádza v meste Veržej (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

White Mountain

White Mountain

Ubytovanie (Apartmán) White Mountain. Featuring a restaurant, a garden, and a terrace, White Mountain offers accommodation in Banovci with free WiFi and garden views. Ubytovanie White Mountain sa nachádza v meste Veržej (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Banonia

Apartmaji Banonia

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Banonia. Located in Veržej in the Pomurje region, with Banovci Thermal Spa nearby, Apartmaji Banonia provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmaji Banonia sa nachádza v meste Veržej (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Veržej

Mesto Veržej sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Veržej.