Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vidnava

V meste Vidnava (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vidnava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vidnava

ARESKO-APARTMENTS

9,4

ARESKO-APARTMENTS

Ubytovanie (Apartmán) ARESKO-APARTMENTS. Situated in Vidnava in the Olomouc region, ARESKO-APARTMENTS features a garden. Ubytovanie ARESKO-APARTMENTS sa nachádza v meste Vidnava (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány - Vidnava

9,1

Apartmány - Vidnava

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány - Vidnava. Apartmány - Vidnava sa nachádzajú v historickom centre mesta a ponúkajú apartmány s bezplatným Wi-Fi a parkoviskom zadarmo v areáli apartmánov. Ubytovanie Apartmány - Vidnava sa nachádza v meste Vidnava (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 10 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány - Vidnava má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Apartmány - Vidnava momentálne evidujeme 196 recenzií.

Penzion Modrý Jelen

8,1

Penzion Modrý Jelen

Ubytovanie (Penzión) Penzion Modrý Jelen. Located in a quiet area in Vidnava, Penzion Modrý Jelen offers free WiFi in all areas, a garden with barbecue facilities and massages on request. Ubytovanie Penzion Modrý Jelen sa nachádza v meste Vidnava (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Modrý Jelen má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Modrý Jelen momentálne evidujeme 45 recenzií.

Ubytovanie v meste Vidnava

Mesto Vidnava sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Vidnava.